Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #1: Oceń (w skali szkolnej) ostatnie wprowadzone na gram.pl zmiany

93 postów w tym temacie

Dałem 4, ponieważ aż tak bardzo zmiany te mnie nie zachwyciły. Jak już pisałem przyzwyczaiłem się do poprzedniego wyglądu i ogólnego całokształtu. Zaznaczam, że nie uważam tego również za tragedię. Jest całkiem dużo fajnych pomysłów, udogodnień, ale to nie jest to samo. W każdym razie jedno mnie cieszy - portal wciąż się rozwija. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na 3 ponieważ nie podoba mi się to wybieranie wiadomości. Wtedy było bardziej przejrzyste. Obrazek do każdej wiadomości, podzielone były na dni w których były napisane. Reszta opcji jest lepsza. Ale ja już 2 lata jestem na gram.pl i nie dlatego by robić jakieś sondy czy być na forum tylko żeby czytać co ważniejsze i ciekawsze wiadomości z rynku gier a wy to, można powiedzieć, utrudniacie. Tak więc ja raczej nie jestem zadowolony ze zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 07:01, Abi Dalzim napisał:

Możesz dać jakiegoś linka, bo na stronie sklepowej jakoś nic nowego nie rzuciło mi się
w oczy...

Trudno mi będzie o linka, gdyż ów fakt usłyszałam tylko i wyłącznie z opowiadań. Z tego co usłyszałam Wiedźmina można teraz kupić za 20 zł (bodaj bez grosza :)) i 70-80 wpln (tego też dokładnie nie pamiętam). Jeśli tak jest w rzeczywistości to zmiana jest bardzo na plus, choć z drugiej strony... Wiedźmin mnie akurat mało interesuje xD Nie wiem jak jest z kosztami wysyłki, ale jeśli chcesz dokładniej wiedzieć o tej zmianie (przykro mi, ze nie mogę pomóc :)) to może zajrzyj do tematu o Wplnach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 07:01, Abi Dalzim napisał:

> Z tego co usłyszałam dzisiaj, zmieniła się zasada z wirtualnymi pieniędzmi.
Możesz dać jakiegoś linka, bo na stronie sklepowej jakoś nic nowego nie rzuciło mi się
w oczy...


Proszę bardzo: http://wpln.cdprojekt.pl/ tam jest Wiedźmin za 19,99 PLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także 4 bo zmian aż tak rewelacyjnych nie ma a do działu wideo to czasem wogóle nie da się wejść. On został też ogólnie niedopracowany. Widzę, że największa ilość gramowiczów również opowiedziała się za tą oceną co powinno sprawić że osoby odpowiedzialne za serwis zostaną skłonione do jeszcze większego wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 17:44, wdowiakm napisał:

> > Z tego co usłyszałam dzisiaj, zmieniła się zasada z wirtualnymi pieniędzmi.

> Możesz dać jakiegoś linka, bo na stronie sklepowej jakoś nic nowego nie rzuciło
mi się
> w oczy...

Proszę bardzo: http://wpln.cdprojekt.pl/ tam jest Wiedźmin za 19,99 PLN :)

Szkoda, że wcześniej nie zauważyłem ;p bo bym sobie na pewno kupił (mam 81 wPLN to jest git)

A co do oceny to dam ocenę dobrą xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 16:58, Budo napisał:

> moja ocena to mocne 1.
> Nie wiem po co pozmieniali coś w gramsajtach i teraz nagłówki gsa nie stykają z
częścią
> główną strony przez co bede musiała zrobić nowy lay, i cała poprzednia praca do
wyrzucenia.

Nie fosz się, czytałem, że to pomyłka i zostanie naprawiona ;]

i jakoś jeszczze nie poprawili :/ nie wiem czy mam zmieniać lay, czy czekać i ile? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena to 1.

Ten proces "niszczenia" gram.pl widzę od czasów, kiedy gram.pl odłączyło się od CDP. Dotyczy to głównie funkcjonalności i designu strony. Gram.pl już od dawna przypomina pewną całość, obklejoną z każdej strony ledwo trzymającymi się elementami.

Już dawno się kwasiłem, kiedy zaczęto dodawać niepotrzebne drobiazgi (czyt: pierdoły), które zaśmiecały i zaśmiecają gram.pl. Można to zobaczyć wszędzie. A chyba najbardziej rażącym elementem są Flaszki, które odstają całkowicie od reszty strony. Cel tej podstrony pozostawię gustom (chociaż dla mnie gierki flash jak na taką profesjonalną stronę jest chybionym trafem), ale nie podaruję w ogóle odstającej grafiki - w dodatku z paskudnym fioletem.

Ostatnie zmiany pokazują, że się zmienia, owszem. Ale na gorsze. Funkcjonalność i user-friendly spada na łeb, na szyję. Po co kolejne belki i nagłówki? Syf. W dodatku zniszczyli doszczętnie hot-newsy. Mniejsze, mało atrakcyjne i masa kropek, strzałek. Analogicznie po co są Gorące Tematy? przecież są hot-newsy...

Można by dużo gadać. Dochodzę do smutnego wniosku, że piękny design sone''a jest coraz bardziej nieumyślnie psuty poprzez kolejne "super aktualizacje". :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować