Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #1: Oceń (w skali szkolnej) ostatnie wprowadzone na gram.pl zmiany

93 postów w tym temacie

Niestety , ale jak dla mnie szata graficzna się pogorszyła , za dużo tego wszystkiego w jednym miejscu . Wystawiam 2+ xD

Edit : Wiosna <------ Rzeczywiście , stronka często pokazuje tego typu komunikaty , także o wiele dłużej się ładuję , mam nadzieję , że to wszystko i inne minusy wynikające ze zmiany zostaną naprawione . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3
Może z maleńkim plusem. Już mówię za co. Od razu zaznaczę - nie oceniam zmian jako takich, ale skutki. Tzn. co to poprawiło, a co zepsuło, itd.
Z tego co usłyszałam dzisiaj, zmieniła się zasada z wirtualnymi pieniędzmi. I dobrze, bo ludzie kisili po 500 i nic z tym nie mogli zrobić. A na cenedze można wymieniać na różne ciekawe rzeczy, np. książki... Więc jest to jakiś ukłon w stronę graczy, klientów. I dobrze. Co z minusów? Zmiany jak dla mnie (bo każdy może to odebrać przecież inaczej) nijak poprawiły funkcjonalność serwisu. Wręcz przeciwnie - serwis ładuje się dużo dłużej (a i tak wielokrotnie pisałam, że ładuje się b. długo i czy nie można by tego jakoś poprawić - za każdym razem 0 odezwu) i ciągle występują błędy 404, błędy URL (chodzi mi o ten błąd z tekstem "Żądany URL nie może zostać...". W ogóle jest gorzej a admini zamiast zająć się poprawą tego co jest, napychają nowego na siłę. Owszem, jakbym się uważniej tym zmianom przyjrzała to pewnie i dostrzegłabym pozytywy, ale wolę nie wchodzić, bo pewnie jakiś błąd wyskoczy, albo będzie się ładować godzinę. Szkoda nerwów. Ale za wplny duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 18:16, mała16 napisał:

3
Może z maleńkim plusem. Już mówię za co. Od razu zaznaczę - nie oceniam zmian jako takich,
ale skutki. Tzn. co to poprawiło, a co zepsuło, itd.
Z tego co usłyszałam dzisiaj, zmieniła się zasada z wirtualnymi pieniędzmi. I dobrze,
bo ludzie kisili po 500 i nic z tym nie mogli zrobić. A na cenedze można wymieniać na
różne ciekawe rzeczy, np. książki... Więc jest to jakiś ukłon w stronę graczy, klientów.
I dobrze. Co z minusów? Zmiany jak dla mnie (bo każdy może to odebrać przecież inaczej)
nijak poprawiły funkcjonalność serwisu. Wręcz przeciwnie - serwis ładuje się dużo dłużej
(a i tak wielokrotnie pisałam, że ładuje się b. długo i czy nie można by tego jakoś poprawić
- za każdym razem 0 odezwu) i ciągle występują błędy 404, błędy URL (chodzi mi o ten
błąd z tekstem "Żądany URL nie może zostać...". W ogóle jest gorzej a admini zamiast
zająć się poprawą tego co jest, napychają nowego na siłę. Owszem, jakbym się uważniej
tym zmianom przyjrzała to pewnie i dostrzegłabym pozytywy, ale wolę nie wchodzić, bo
pewnie jakiś błąd wyskoczy, albo będzie się ładować godzinę. Szkoda nerwów. Ale za wplny
duży plus.

Właśnie , o tym zapomniałem . Z tymi wirtualnymi pieniędzmi to naprawdę coś kapitalnego , widział ktoś na Cenedze Wiedźmina Edycję Rozszerzoną za 19,99 zł (!) plus tylko 80 wPLN . Naprawdę warto , ciekawe nagrody są do dyspozycji , także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem 1 dlaczego??? Bo strona sie sypie od jakiegos czasu a wy macie to gdzies i wprowadzacie jakies nic nie znaczace zmieny:/ zainteresowalibyscie sie czyms wazniejszym moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3+

Strona główna: mianowicie spis najświeższych informacji został pozbawiony grafik -duuuuży minus -
Rozgłos, obiecanki, euforia przed wprowadzeniem nowego lay''a i mechanizmów. Skończyło się na prężeniu muskułów - dla mnie totalna porażka!
Jedynym plusem jest świeżość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracujemy pR0own3R na stroną i jej prawidłowym wyświetlaniem. Już niedługo będzie znacznie lepiej - dzisiejsze pady związane są z dużą ilością zmian i startem WPLNomanii :). Dziękujemy za komentarze i oceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracujemy pR0own3R na stroną i jej prawidłowym wyświetlaniem. Już niedługo będzie znacznie lepiej - dzisiejsze pady związane są z dużą ilością zmian i startem WPLNomanii :). Dziękujemy za komentarze i oceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ode mnie duza 5 :) Zmiany może i na razie zapychają łącza, ale to z czasem się poprawi (oby) zaś szczegółowa strona główna to to, czego mi brakowało. Nie muszę już się doszukiwać starszych artykułów czy filmów, wszystko jest zebrane w jednym miejscu. Należy pochwalić ekipę gramu za wkład pracy i pomysłowość. No i wPLN - teraz naprawdę warto je zbierać :) Tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3-

Duży minus jest szczególnie dla tych, który lubią bawić się w grafikę bądź mają bardziej skomplikowanego layouta. Można to zauważyć po oddzieleniu nagłówka od głównej części strony. Gdy włączymy komentarze nad nagłówkiem w kolumnie wyskakuje forum, gramsajty itp., bo psuje elementy gramsajta i połyka główną część strony.
Jedyny plus jaki widzę to zbiór wszystkiego w jednym miejscu.

Cya !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem 5 na zachętę.
Nie przepadam za tym, że ostatnio cały gram powoli się wczytuje, jednak przekaz informacji stał się dla mnie jakiś bardziej przejrzysty. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie i nie zmusicie do zmiany oceny na niższą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze tnij posty ;]
Po drugie wyjaśnij mi jak mogliśmy widzieć w Cenedze grę, którą wydaje CDP o.O
Po trzecie jeśli dobrze zrozumiałem to CDP wymyślił "wPLNomanię" więc jaki to ma związek ze zmianami wprowadzonymi na gram.pl ? o.O

A żeby nie było dałem 3;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować