Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo gry Tomb Raider: Underworld na PC w piątek

16 postów w tym temacie

Demo skończyłem wczoraj :)
Gra wygląda cudnie, zarówno Lara ;) jak i same levele... no właśnie levele są ogromne :) nie ma takiego klaustrofobicznego wrażenia jak w Anniversary Edition. Tajlandia jest pełna zieleni, ogromna i po prostu ładna. Dla fanów pani archeolog jest to pozycja obowiązkowa!
Fabuła jest wyraźnym nawiązaniem (jeśli nie kontynuacją) tego co widzieliśmy w Legend, więc może być ciekawie.
Jedyny minus jaki zauważyłem, to troszkę kulejąca praca kamery - np. nie zawsze stojąc plecami do ściany można było zobaczyć to co Lara ma przed oczami. Mam nadzieję, że to poprawią, bo może bardzo utrudniać grę tam gdzie jest dużo skakania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też napewno zaznajomie się z tym tytułem.
W sumie jakoś za starych czasów chwile grałem
to w jedynke. .
to w dwójkę . .
to w trójkę . .
ale po czwórce jakoś zakończyłem swoją przygodę

Nie mniej jednak Underworld wygląda iście obiecująco.
Byle nie było tak jak z ostatnio wyczekiwaną przeze mnie produkcją.
Jak to okropnie się czekało na Czyste Niebo które po paru godzinach
okazało się niezłą klapą. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej Eidos leci sobie w kulki z PeCetowymi graczami , pewnie nie jeden gracz przez takie traktowanie nie zdecyduje się na zakup tej gry , a później oczywiście w Eidos-ie będzie wielkie zdziwienie dlaczego Tomb Raider: Underworld na PC sprzedał się aż tak słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 12:40, Sebat1 napisał:

Najwyraźniej Eidos leci sobie w kulki z PeCetowymi graczami , pewnie nie jeden gracz
przez takie traktowanie nie zdecyduje się na zakup tej gry , a później oczywiście w Eidos-ie
będzie wielkie zdziwienie dlaczego Tomb Raider: Underworld na PC sprzedał się aż tak
słabo...


Mówisz poważnie? Ktoś naprawdę mógłby obrazić się na Eidosa, bo pecetowe demo opóźniło się o trzy dni?
I, jak rozumiem, jeśli gra sprzeda się słabo i Eidos raczy o tym wspomnieć, użyjesz argumentu, że demo było spóźnione?
Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A to http://www.gram.pl/news_8g3kG,,8_Nowy_Tomb_Raider_z_DLC_tylko_dla_jednej_konsoli.htm l to niby co ?

Najpierw Crystal Dynamics oraz SCi / Eidos nie chcą robić dodatku do PeCetowej wersji tej gry , a teraz celowo opóźniają premierę dema. Po prostu Eidos i spółka przy każdej możliwej okazji udowadniają , że nie traktują poważnie PC jako platformy do gier , a przecież jest to już jakiś sensowny powód do bojkotu ich gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sebat1
Rozumiem rozgoryczenie, ale powiedzmy że gry na konsole są trochę droższe i niech się cieszą ze swojego dodatku.

Co jednak niezmiernie cieszy to sam fakt że wydają demo, co już jest bardzo rzadko spotykane. Niezależnie od tego czy jest tak za sprawą lojalności i uczciwości Eidos, czy przemyślanego marketingu - chwali się. Mimo, że fanem TR nie jestem i nie zamierzam kupować Underworld to demo ściągnę, zagram i kto wie. Mają swoją szansę żeby mnie przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast bojkotu PC-towcy powinni zrobić odwrotnie i kupować, by producenci zaczęli traktować ich poważnie ;]
... zamiast szukać innych metod zdobycia gry...

wracając do tematu samej gry myślę że przede wszystkim przełomem w TR U powinno być zastosowanie nowych technik animacyjnych dla serii TR, oraz oczywiście współpraca z Panią, która potrafi niemal tyle w rzeczywistości co Lara w Gameplay. Do tego jak słyszałem mniej klaustrofobiczne lokacje i mamy na prawdę ciekawą grę.

Wg mnie fajnie bybyło gdyby lara nauczyła się podobnych combo jak te zastosowane w Drakes Fortune.
movement oraz tryb walki wg, mnie zawsze był kulą u nogi w serii TR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować