Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Otwarte betatesty nowego CoD-a na PC już trwają

55 postów w tym temacie

Na oficjalnej stronie Call of Duty są różne mirrory, ja polecam ten z Gamershell. Najszybszy bez rejestracji.

Premiera zawsze miała być 14. Po prostu polski dystrybutor się pomylił (jakby była 7, to byśmy mieli przed całym światem ;] ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się i właśnie pobieram. Polecam Big Download. Leci mi pełne 10Mbs. Plik będzie za kilka minutek na dysku. Potem tylko instalacja i można grać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem 15 minut i wyłączyłem. Dla mnie nic ciekawego lubię drugą wojnę światową ale to nie to może się jeszcze przekonam jak znajdę jakiś serwer w trybie hardcore jeśli taki jest.Zdecydowanie wole COD4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj godzinkę i stwierdzam że nie jest źle, wymagania bardzo podobne (jeśli nie takie same) jak CoD4.
Widać że w grze maczali palce twórcy 4 bo tryb multi, menu itp wyglądają prawie identycznie.
Graficznie jest chyba ciut gorzej niż 4 ale modele postaci są bardziej szczególowe.
Najbardziej rozbrajające są głosy które słyszymy przez radio itp. myślałem że spadnę z krzesła jak to usłyszałem. Ogólnie gierka spoko ale i tak wole CoD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 15:05, Andrade napisał:

A ja mam pytanko bo już ściagam pliczek ale nie wiem skąd ten klucz mam wziąć... możecie
mi powiedzieć?:) prosze:)


Musisz poczekac aż przyjdzie do ciebie e-mail z tym kluczem. ja an razie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować