Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Platynowy konkurs - platynowe nagrody

18 postów w tym temacie

Nawet szybko poszło. ;)
Niektóre pytania były trochę kłopotliwe (np. to o Setlers V), ale dość szybko się uporałem i odpowiedzi już poszły w świat. :) Do wygrania są bardzo interesujące gry, więc czekam na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się akceptuje regulamin ? Na dole pod wyślij mam napis ''Akceptuję regulamin'' i to wszystko. Nie da się tego wcisnąć, obok nie ma zadnej kratki do zaznaczenia. Jak nacisnę na "regulamin" to mi tylko treść się pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie Penumbra czy jakoś tak sprawiły mi kłopot, w pozostałe gry grałem, więc tylko klik, klik, klik, ba, większość odpowiedzi jest zawarta w recenzjach pisanych przez gram.pl, wystarczy czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, najwięcej zachodu chyba poświęciło pytanie związane z Settlers V - trzeba było trochę poszukać :)

Reszta pytań prosta, odpowiedzi oczywiście już wysłałem. Ostatnio co prawda wygrałem w innym konkursie, ale nie pogardziłbym wygrać tutaj, hehe - no cóż, zobaczymy na kogo tym razem padnie szczęście. Swoją drogą, nowy rzut w Platynowej Kolekcji zapowiada się fajnie, gdyby i w tych cenach były gry na PS3... marzyciel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech czemu tylko 300 znaków dane jest do napisania? To bardzo mało, gdzieś 1/4 tego co napisałem o efekcie serii :P A ładną teorie wymyśliłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs bardzo fany , ale pytania niestety dość trudne. Mam nadzieję , że jakoś sobie poradziłem i odpowiedziałem dobrze na wszystkie pytania , wygrać tyle gier to radość murowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować