Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

A niby w Polsce nie warto reklamować gier konsolowych...

88 postów w tym temacie

GRAM.PL jak już piszecie o tym newsa to napiszcie że w Krakowie też jest (Dworzec Główny) reklama na schodach gry "Gears of War 2"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby aby nintendo w końcu przetarło zaspane oczka i wyrwało się z letargu, bo jeżeli się nie pośpieszy w kwestii polski obudzi się z ręką w nocniku.
A ja nadal będę mógł szpanować faktem, że na 500 osób w gimnazjum jako jedyny mam wii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gpodoba, patrząc po tutejszych postach, to jest jeszcze w wielu innych miastach...
Z resztą, ten kto wymyślił tą reklamę, naprawdę był genialny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zaskoczyła mnogość (przynajmniej w Szczecinie) reklam LittleBigPlanet - spore billboardy, i to w wielu miejscach. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, bardzo fajne pomysły na reklamę. Aż fajnie na coś takiego popatrzeć i ani to nachalne, ani zbyt ukryte. :P Tylko szkoda, że i tak wielu zacofanych pod względem oryginałków Polaków zobaczy reklamę i pomyśli sobie "ah, już mi się ściąga" czy coś w tym stylu, a nie, jak być powinno "ah, jutro sobie kupię tę grę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że w newsie nie ma żadnej informacji o reklamie Halo 3 w postaci tablic upamiętniających ( mam nawet zdjęcie jednej z podziemi w centrum Warszawy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 19:30, Nowas napisał:

"W podziemiach kolo dworca centralnego w Wawie tez jest ta reklama :P"

A nad dworcem jest bardziej rzucająca się w oczy reklama na której widnienie SackBoy
;)
http://www.wrzuta.pl/obraz/aZBrYXhfaT/sackboy


Jak chcesz robić zdjęcia czegoś, to spraw by wypełniało chociaż 1/3 kadru - podejdź bliżej...

A akcja, cóż, nie ziębi, nie parzy. XBox Day w Polsze był w wakacje i jakoś nikt na Gramie o tym nie napisał... A tymczasem i tak nie ma Polski w XBL. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 21:46, Vojtas napisał:

A akcja, cóż, nie ziębi, nie parzy. XBox Day w Polsze był w wakacje i jakoś nikt na Gramie
o tym nie napisał... A tymczasem i tak nie ma Polski w XBL. :)


Niby Polski nie ma, a jest - możesz grać na multi wystarczy mieć konto na US lub UK itp. :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować