Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Radeon HD 4870 X2 z trójslotowym systemem chłodzenia

18 postów w tym temacie

Planuje postawić nowego kompa właśnie na "radku", zobaczymy czy cena bedzie na dobrym poziomie, sama karta pewnie bedzie wymiatać. BTW: "radiator, cztery rurki cieplne, dwa wentylator" brakuje y;). Mała literówka. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to cel wydania tej karty jest wyłącznie komercyjny. Po pierwsze - jej moc jest nie do wykorzystania, podejrzewam że nawet przez nowe Core i7. Po drugie pijar producentów jest skierowany do naiwnych i bogatych, którzy będą mogli pochwalić się posiadaniem serii Deluxe. Antycypuję cenę ok 2000 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Radeon HD 4870 X2 z trójslotowym systemem chłodzenia" tak zatytułowany news, ale żeby zdjęcie pokazać jak to chłodzenie się prezentuje, to nie ma. Jest tylko zdjęcie wentylatorów na karcie. Ech Harpen, coś słabo się starasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DisplayPort to wg. mnie bardzo dobre rozwiązanie przynajmniej nie ma kosztów licencji i obraz jest lepszy, nie wiem kto przelobował i spopularyzował hdmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje ze za cenę tej karty można będzie spokojnie kupić PS3 i XB360

a za cenę pozostałych komponentów co by pozwoliły karcie rozwinąć skrzydła
sympatyczny panel LCD =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojej... a ja mam jednoslotowe chłodzenie. To co? Jestem cienias?


Imho, tą karte można kupic w połaczeniu ze wszystkimi najnowszymi komponentami kompa (procek, plyta, ram), wydac na to 1k zł i mieć spokój na... 6 lat :P
Zdecydowanie coraz bardziej sie opłaca kupić konsole. Choć jestem za PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować