Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World at War? 10/10

61 postów w tym temacie

jeśli zagram to tylko dlatego że pożyczę od kumpla bo temat II wojny już dawno mi się przejadł.... CoD 4 poszedł w dobrym kierunku, szkoda że następna część nie idzie dalej np. Wietnam czy wojna w zatoce Perskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co pokazano w becie multi, mam nieco mieszane uczucia (jednak przeważają pozytywne), ale ciekawi mnie czy całokształt jest aż tak dobry, żeby wystawić mu 10/10. PS. Ciekawe jakie CoD:WaW otrzyma oceny w wersji PC-towej, bo jak dobrze zrozumiałem ta 10/10 poszła dla wersji PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jestem zaskoczony ^^ Czyli jednak tylko multi jest rozwalone (to nie jest jedynie moja opinia - wiele osób tak uważa) a single jak najbardziej w porządku. Hmmm, zobaczymy, może jednak kupię nowego CoD''a ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trochę tu ściemniają...
Ukłon w stronę RTCW...? Chyba raczej w stronę nadchodzącego Left 4 Dead, bo o ile w Wolfie faktycznie walczyliśmy z zombie, tak po nazistowskich umarlakach nie było tam śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... Ja osobiście po becie wystawiłbym tej grze najwyżej 7/10. Niby ten sam silnik co w Modern Warfare a rozgrywka nie tak intensywna, animacja znacznie gorsza, jakoś bez klimatu no i bez tego czegoś co miało Modern Warfare. Singla nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie grę CoD 5 :D tak po prostu super gra i dlaczego daje ocena max 10/10 :D też CoD 4 10/10 moim zdanie. Grałem net CoD 5 Beta więc biorę CoD 5 ale już zamówiłem się i nie mogę doczekam się CoD 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrajcie najpierw może w CoD4 Multiplayer, a potem mówcie, że CoD5 jest lepszy od poprzednika. A jeśli chodzi o Single, to według mnie IIWŚ to porażka. Wątek został wyczerpany już dawno, a oni dalej robią gry w tym klimacie. Dobrze, że CoD6 robi InfinityWard i że będzie on obsadzony w teraźniejszości (a może w niedalekiej przyszłości).

CoD5 jest oparte na tym samym silniku co CoD4. Oznacza to, że Treyarch zbierze kasę za nie swoje dzieło, no ale...
Jedyne co zrobili to nowe tekstury, bronie i modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xD czy wy w to graliście może to ta murowana dziesiątka to po prostu zmodowany CoD4 weźcie mnie nie rozśmieszajcie :P gra jest na prawdę świetna i może zasługuje 10/10, ale to cod4 w realiach II wojny i do tego 2x droższy od poprzednika xD

Ta miałem wielką nadzieję, że naprawią… respawny xD a tu zrobili większą kupę niż w CoD4-początek gry w dominacji-wszyscy respią się na “A” i tak po 5 spawn killach z za pleców od szybszego co się skrył w kącie i po zdobyciu jakieś flagi można wreszcie się bawić :P
Co do psów to są nawet fajnie po 2h praktyki mogę spokojnie iść na nie z samym nożem :P ale gdyby zrobili jak w CoD4 byłoby może lepiej choć wtedy nie byłby to bonus za 7 killi bo za mało skuteczny…
Grą się nie zawiodłem… dlaczego? Bo myślałem, że to będzie po prostu większa tragedia niż jest :P
Ale oczywiście kupię i dam szansę bo zapowiada się fajnie, najbardzie szkoda, że “hardcore, hardcorowii nie równy” co znaczy, że na niektórych serwerach hardcore trzeba władować 2 pociski ze broni nieautomatycznej(sniperki) lub 4 z półautomatycznej(G43)
Dla mnie 9-----------------/10(za te pieprzone respawny :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnie recenzje jakie czytalem:

Fallout 3: 9/10 [ja dalbym maxymalnie 7/10], Far Cry 2: 9/10 [ja dałbym maxymalnie 6/10], Red Alert 3: 9/10 [u mnie max 6/10]

albo recenzenci sa idotami i sama ladna grafika juz jest podstawa aby dac 9/10 (nic wiecej sie nie liczy), albo producenci gier coraz wiecej "smarują" za "dobre" texty... gra kosztowala miliony wiec musi miec dobre recenzje.

becie CoD5 daje 5/10, grafika jest i tyle (to sie nawet nie liczy do oceny, bo do dzis lubie pograc w CoD:UO), dzwieki tragiczne, gameplay tak sztuczny i naciagany ze mala bania (laserowe celowniki!) a gwozdziem do trumny sa żalosnie male mapy (jak w CoD4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 19:29, Arczir2d2 napisał:

jeśli zagram to tylko dlatego że pożyczę od kumpla bo temat II wojny już dawno mi się
przejadł.... CoD 4 poszedł w dobrym kierunku, szkoda że następna część nie idzie dalej
np. Wietnam czy wojna w zatoce Perskiej


Popieram. Dosyć mam już walki na frontach jako szeregowy Ryjan, Rusek Zając czy inni tacy. W grę nie zagram zapewne bo nie kupię, a w moim środowisku oryginały to wyjątki. W dodatku gra ma u mnie notę 0/10 już na starcie za dwie rzeczy. Treyarch i betę,która nie działała bo były problemy z DXiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować