Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Serial KLAN - Temat Ogólny - Wrażenia, opinie i przemyslenia

28 postów w tym temacie

Witam ! O to temat ogólny odnośnie serialu telewizyjnego "KLAN" . Co sądzicie o bohaterach, przebiegu akcji , o samym serialu ogólnie ?

Ja ostatnio zaniedbuję oglądanie klanu, ale jeżeli już siadam przed telewizorem na owy serial , "straconego"czasu nie żałuję :P Mój ulubiony bohater to "Maciuś" ;) Bez żartów naprawdę ;) Wiem, że jest naprawdę chory w "realu" ale jakoś lubie te jego "zacinki" . Jedyne co mi się nie podoba to brak nagłych zwrotów akcji ( wg. mnie ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 08:58, WorldWar3PL napisał:

Witam ! O to temat ogólny odnośnie serialu telewizyjnego "KLAN" . Co sądzicie o bohaterach,
przebiegu akcji , o samym serialu ogólnie ?

Ja ostatnio zaniedbuję oglądanie klanu, ale jeżeli już siadam przed telewizorem na owy serial
, "straconego"czasu nie żałuję :P Mój ulubiony bohater to "Maciuś" ;) Bez żartów naprawdę
;) Wiem, że jest naprawdę chory w "realu" ale jakoś lubie te jego "zacinki" . Jedyne co mi
się nie podoba to brak nagłych zwrotów akcji ( wg. mnie ) .

a mi rysio przypadł do gustu, maciuś też jest dobry, nie nie śmieje się z jego choroby, ja tylko go lubie bo jest sympatyczny. Rysio ciepłe kluchy, Grażynka też fajna, Jerzy jak jerzy, ciągle się jeży jak jeż, michał- to nie ten co kiedyś, jakiś taki dziwny, taki inny, lubię babcie "o bożesz ty mój" (chyba władzia), daniel w jakiejś się zakochał- nie lubie go, rafalski jest dobry- postać z charakterem. No i tyle przemyśleń moich, też już tego nie pglądam, choć byłem miłośnikem, dlatego pozdrawiam Cię WORLDWAR3PL i nie zapominaj wspominać o rysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 09:09, szoszosz napisał:

> Witam ! O to temat ogólny odnośnie serialu telewizyjnego "KLAN" . Co sądzicie o bohaterach,

> przebiegu akcji , o samym serialu ogólnie ?
>
> Ja ostatnio zaniedbuję oglądanie klanu, ale jeżeli już siadam przed telewizorem na owy
serial
> , "straconego"czasu nie żałuję :P Mój ulubiony bohater to "Maciuś" ;) Bez żartów naprawdę

> ;) Wiem, że jest naprawdę chory w "realu" ale jakoś lubie te jego "zacinki" . Jedyne co
mi
> się nie podoba to brak nagłych zwrotów akcji ( wg. mnie ) .
a mi rysio przypadł do gustu, maciuś też jest dobry, nie nie śmieje się z jego choroby, ja
tylko go lubie bo jest sympatyczny. Rysio ciepłe kluchy, Grażynka też fajna, Jerzy jak jerzy,
ciągle się jeży jak jeż, michał- to nie ten co kiedyś, jakiś taki dziwny, taki inny, lubię
babcie "o bożesz ty mój" (chyba władzia), daniel w jakiejś się zakochał- nie lubie go, rafalski
jest dobry- postać z charakterem. No i tyle przemyśleń moich, też już tego nie pglądam, choć
byłem miłośnikem, dlatego pozdrawiam Cię WORLDWAR3PL i nie zapominaj wspominać o rysiu

nielubie jak krzyczy się mój nick więc poprostu WorldWar3PL :P Temat ten założyłem gdyż parę osób w twoim temacie o ryśku narzekało, iż nie jest to temat ogólny Klanu . I dla nich powstał ten topic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 15:06, lurynowicz napisał:

Czy to prawda że ostatnio Maciuś się na$%!#ał piwem? Bożenka pali SQNa? Chyba zacznę
częściej oglądać ten serial. ;)

AHAHAAHHA!!! :D Ściągnąłem ten filmik i wszystko jasne! :) Ciekawe ile woltów ma ten Bartek. Pił ktoś coś takiego? ;) Szkoda że Rysia w tej akcji nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam to od czasu do czasu, żeby się uśmiać... Ale dzisiejsza sytuacja mnie zaniepokoiła. Maciuś już po raz drugi sięgnął po alkohol, a mianowicie piwo(pewnie z firmy Bartek), oj co to się za rzeczy dzieją, kiedy nie ma Grażynki... Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 19:47, PJ MW napisał:

Oglądam to od czasu do czasu, żeby się uśmiać... Ale dzisiejsza sytuacja mnie zaniepokoiła.
Maciuś już po raz drugi sięgnął po alkohol, a mianowicie piwo(pewnie z firmy Bartek), oj co
to się za rzeczy dzieją, kiedy nie ma Grażynki... Lol.


Dokładnie ^_^ Ale, że Rysiu strażnik moralności jeszcze tego nie zauważył... (pewnie sam chleje z maciejem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 19:49, Paulie Nord napisał:

> Oglądam to od czasu do czasu, żeby się uśmiać... Ale dzisiejsza sytuacja mnie zaniepokoiła.

> Maciuś już po raz drugi sięgnął po alkohol, a mianowicie piwo(pewnie z firmy Bartek),
oj co
> to się za rzeczy dzieją, kiedy nie ma Grażynki... Lol.

Dokładnie ^_^ Ale, że Rysiu strażnik moralności jeszcze tego nie zauważył... (pewnie sam chleje
z maciejem)


Raczej tak... Jeszcze w dzisiejszym odcinku ten Błażej na końcu mnie doprowadził do napadu śmiechu, albo ta scenka z pobiciem, Błażej to drugi Czak Norris!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to macie troche akcji z Klanu:D
http://www.youtube.com/watch?v=PNtcroZTBrY
http://www.youtube.com/watch?v=URxlDkPjL3A
Pierwsze dwa to akcje Stasienki z Jeremiaszem
http://www.youtube.com/watch?v=nRIHMjMbYSw
Tu z kolei mozna zobaczyć, jak wyglądają bójki:D
http://www.youtube.com/watch?v=lFoOF_iWCBs
Idziemy po zioło z Potterem (patrzcie na jego ręce w 5s: to się nazywa profesjonalizm!)
To na razie tyle, z grubsza najlepsze chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest miłosny serial - to jest serial o wszystkim - za 10 lat okaże się że Maciuś jest zombie i serial zamieni się w X Files ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:07, gogiell napisał:

To nie jest miłosny serial - to jest serial o wszystkim - za 10 lat okaże się że Maciuś jest
zombie i serial zamieni się w X Files ;)



tak czy siak porazka nawet jak porusza kwestie o trawce to wychodzi z tego komedia i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:51, Paulie Nord napisał:

Nie oglądałem do końca : O Jakie pobicie?! : O Będę musiał powtórkę obejrzeć :D


W tym klubie jak wychodzili to Patryk z kolegami pobili Błażeja i jak wrócił do domu to się uśmiałem, a powtórki lecą chyba koło 13, ale z tygodniowym opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 17:13, PJ MW napisał:

> Nie oglądałem do końca : O Jakie pobicie?! : O Będę musiał powtórkę obejrzeć :D

W tym klubie jak wychodzili to Patryk z kolegami pobili Błażeja i jak wrócił do domu to się
uśmiałem, a powtórki lecą chyba koło 13, ale z tygodniowym opóźnieniem.


Dzięki za streszczenie i podanie godzin powtórek, posiadasz wielką wiedzę na ten temat widzę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 17:15, Paulie Nord napisał:

> > Nie oglądałem do końca : O Jakie pobicie?! : O Będę musiał powtórkę obejrzeć :D

>
> W tym klubie jak wychodzili to Patryk z kolegami pobili Błażeja i jak wrócił do domu to
się
> uśmiałem, a powtórki lecą chyba koło 13, ale z tygodniowym opóźnieniem.

Dzięki za streszczenie i podanie godzin powtórek, posiadasz wielką wiedzę na ten temat widzę
:>


Jak czasem przychodzę bardzo wcześnie ze szkoły(czyli koło 13) to oglądam to, żeby się pośmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować