Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Serial KLAN - Temat Ogólny - Wrażenia, opinie i przemyslenia

28 postów w tym temacie

Właśnie mi przypomnieliście kto zrobił największe wrażenie na klasie kilka lat temu w kinie na "Panu Tadeuszu". Oczywiście był to Rysiek z Klanu. Żarty o nim przez miesiąc latały. Np: zaraz Rysiek na zamek taryfą zajedzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za telenowelami. Ich tzw. "fabuły" nie zmierzają donikąd. Rozumiem, że dużo ludzi to ogląda i nie mam nic przeciwko ich emisji. Chciałbym jednak, żeby nowe telenowele powstawały na miejsce starych. Jeżeli stacje TV będą mnożyły ich liczbę dalej, w końcu zabraknie miejsca na inne programy.
Pomyśleć, że "tasiemcami" nazywano kiedyś brazylijskie telenowele po 100-200 odcinków. One przynajmniej się kończyły, nasi nie wiedzą kiedy przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 17:31, ostry3000 napisał:

Właśnie mi przypomnieliście kto zrobił największe wrażenie na klasie kilka lat temu w kinie
na "Panu Tadeuszu". Oczywiście był to Rysiek z Klanu. Żarty o nim przez miesiąc latały. Np:
zaraz Rysiek na zamek taryfą zajedzie :p


Jak ostatnio był Pan Tadeusz w TV to miałem taką sama reakcję xD + tekst "gdzie Grażynkę zgubiłeś? W Irlandii jest?" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Rysiek wymiata na prawo i lewo. A te codzienne teksty o myciu rączek to mogą doprowadzić do szału. Bo Rychu stale dzieciom przypomina a sam zapomina. To może oddzielny temat mu się należy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 14:23, gogiell napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=C71mddbWqyc - No nie... Maciek podbiera piwo (oczywiście kultowego
bartka :D) z lodówki - łazienka jest zamknięta, ale lodówka otwarta ;)


:O Kurde xD Ale będzie akcja. Będzie manto na chacie Maćku :/ (czyżby ostatni odcinek klanu? xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 15:36, Paulie Nord napisał:

> http://pl.youtube.com/watch?v=C71mddbWqyc - No nie... Maciek podbiera piwo (oczywiście
kultowego
> bartka :D) z lodówki - łazienka jest zamknięta, ale lodówka otwarta ;)

:O Kurde xD Ale będzie akcja. Będzie manto na chacie Maćku :/ (czyżby ostatni odcinek klanu?
xD)


"a jeżeli on wpadnie w jakiś nałóg?" xDDDDDDD <leży i kwiczy>

lol, sorry, zły przycisk :/ miało edytować -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować