Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Forgotten Realms na PC - Druga wizyta w Dolinie Lodowego Wichru

29 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2008 o 22:24, _sahib_ napisał:


Sam podałeś winowajcę, to czemu na moda narzekasz? U mnie działa bez zarzutu.


Nie narzekam, tylko informuje. Moze komus sie ta informacja przyda. Bo mi sie zadnego FAQ czy readme nie chcialo czytac (zreszta nie wiem czy jest), co mnie kosztowalo 2 godzinki zabawy.

A tak w ogole to po skonczeniu BG II (odpalilem teraz po wielu latach) zamierzam pyknąć w ID2 z duza przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dzięki za radę, bo ja mam Windows Vista 32bit i mógłby mi ten mod kolidować. Swoją drogą, to czy Saga IWD z eXtra Klasyki (tej nowej) ma w sobie wszystko to, co miała z eXtra Klasyki (starej) ? Zamierzam sobie do kolekcji zamówić i przy okazji powrócić do tej gry. ;)

btw. to jaka jest max. rozdzielczość w IWD 2 i na ile starczy zabawy osobno w IWD i IWD2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedoceniona gra. Mi się na tyle podobała, że teraz każda moja postać do sesji Planescape pochodzi z Doliny Lodowego Wichru. Dokładnie nie wiem dlaczego, ale spodobała mi się kraina.

Apropo planescape, to jest robiony mod do NWN 2 nazwany Planescape Trilogy. Patrząc na trailer Purgatorio, to może być coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 22:51, marius1g napisał:

Niedoceniona gra. Mi się na tyle podobała, że teraz każda moja postać do sesji Planescape
pochodzi z Doliny Lodowego Wichru. Dokładnie nie wiem dlaczego, ale spodobała mi się
kraina.

Mnie się o wiele bardziej podoba Icewind Dale od Baldur''s Gate. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

_sahib_ ma oczywiście rację zarówno w materii BG 2 ( cała drużyna w trybie custom made ) , jak i IWN (WM mode) . Zresztą jest kilka bardzo ciekawych modów do IWN, jak i PS:T ( dla przykładu:
- fixpack http://www.spellholdstudios.net/ie/pst-fixpack;
- tweaks http://www.spellholdstudios.net/ie/pst-qtweaks;
- Unfinished Business http://www.spellholdstudios.net/ie/pst-ub;
oraz HR ( hight resolution) mode - można go zdobyć na RPGCodex)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

->Finnegan
Przy okazji IWD2 można wspomnieć o modzie Icewind Gate ;) Zagranie w BG2 wg zasad znanych z drugiego Icewinda to ciekawe przeżycie. Swoją drogą przydałby się osobny artykuł traktujący o modach (zwłaszcza do serii BG). Wiele z nich, np. OzPWM czy Unfinished Business są ciekawym pomysłem na urozmaicenie roz(g)rywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Baldur''s Gate 2 jest bardzo dobry mod pod tytułem The Darkest Day (jest tez w wersji PL) dochodzi dużo nowych klas i obszarów i zawiera mod Tactics, który niesamowicie utrudnia gre (smok Firkrag jest nie do pokonania...) niestety niektóre klasy są zbugowane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować