Zaloguj się, aby obserwować  
GunneR

Half-Life 2: Episode Three

17 postów w tym temacie

Cóż.Nie mogę dalej tego ukrywać,że nie mogę doczekać się nowego epizodu jednego z najsłynniejszych FPS-ów w historii gier PC.I teraz pytanie do Was.Czy Wy też myślicie jak to będzie w nowym epizodzie.
Napiszcie o swoich spostrzeżeniach i nadziejach wiążącymi się z najnowszym epizodem serii.Co będzie dalej i czy myślicie,że to będzie ostatnia część sagi ?.
Piszcie.


Na koniec dwa projekty wyglądu jednego z poziomów nadchodzącej gry.

20081112000027

20081112000040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie, a raczej nie prędko bo za dużo o niej nie mówią. Ciekawi mnie jak zostanie wydany, bo Orange Box był genialny. Mam nadzieje ze nie będzie to ostatnia cześć i ze episode III będzie dłuższy niż jego poprzednicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę wypowiedzi użytkowników zagranicznych stron niektórzy sądzą, że EP3 będzie ostatnim epizodem sagi i końcem przygód Dr. Freemana.Mówi się też, że ostatnią rzeczą która podtrzyma przy życiu serie będą dodatki tak jak w przypadku HL1.Jednak saga HL jest nieśmiertelna i żaden gracz o niej nie zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie szczerze najbardziej liczę na wyjawienie sekretów G-Mana... Mam też nadzieję, że E3 zakończy pewien etap w historii uniwersum HL, ale też że będzie tylko elementem zapełniającym oczekiwanie na Half-Life 3 :)

Skrycie marzy mi się "gold box" (czy jakkolwiek to nazwać :P) z HL2:E3 oraz Portalem 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2008 o 10:24, lordfett napisał:

Skrycie marzy mi się "gold box" (czy jakkolwiek to nazwać :P) z HL2:E3 oraz Portalem
2 :D


Oj, trafiłeś w sam raz w moje gusta :P Ja się pełnym Orange Boxem pobawię już niedługo, a i tak Ep3 zaostrza smak :) Mam nadzieję tylko, że czegoś w nim nie "skopią", bo często tak jest, że się za dużo od filmu/ksiażki/gry wymaga, a potem zostaje tylko gorzki smak rozczarowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 10:31, Mr.M napisał:

Oj, trafiłeś w sam raz w moje gusta :P Ja się pełnym Orange Boxem pobawię już niedługo,
a i tak Ep3 zaostrza smak :) Mam nadzieję tylko, że czegoś w nim nie "skopią", bo często
tak jest, że się za dużo od filmu/ksiażki/gry wymaga, a potem zostaje tylko gorzki smak
rozczarowania ;)


Ja dziś się biorę za dokończenie E2... Do niedawna na to czasu nie było ;( Ale po tym, co już mam ze sobą (Portala przeszedłem...)... I want more ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.Jak opisałem w swoim pierwszym poście napisałem by pisać o swoich nadziejach związanych z grą a w jednym gotowym temacie do, którego dałeś link zrobi się kompletny bajzel (ponieważ prawie każdy będzie pisał o swojej ulubionej części cyklu HL a tu jest prosto i na temat) .Poza tym HL2:EP3 jeszcze nie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może już 18 się dowiemy co nieco:

Word has it that Gabe Newell will deliver a keynote address at this years Design, Innovate, Communicate, Entertain Summit (DICE). I think it is fair to say that we can expect some very insightful words from Newell on the state of play in the games business. Newell will be talking on the 18th of February, that should be an interesting day.

http://www.halflife2.net/2009/01/30/gabe-to-talk-at-dice-2009/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:02, GUNNER napisał:

Dzisiaj wychaczyłem na YT fanowski film o ucieczce z C17 kiedy to cytadela miała eksplodować.


to trzeba przyznać że szybki jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż serce zaczyna szybciej bić jak sobie marzę o nowym HL, szczerze powiedziawszy to jedna z tych opowieści o których pragnę by nigdy się nie skończyły :D Pozostaję nam czekać niespodziewane konsekwencje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować