Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2007 o 14:19, WIkitory napisał:

Zależy czy w KotOR I czy w II

KotOR I. Mam nadzieję, że nie jest to za krótki post ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 16:56, Cmq napisał:

> Zależy czy w KotOR I czy w II
KotOR I. Mam nadzieję, że nie jest to za krótki post ;).

No to zależy. Planety są takie: Taris, Dantooine, Taatoine, Manaan, Kashyyk, (W międzyczasie przelotu trafisz jeszcze na okręt flagoey malaka) Korriban, Gwiezdna Kuźnia (planeta) i potem jeszcze ststek Malaka (z tego co pamiętam). Jest jeszcze malutka stacja orbitalna Yavin 5 (numerku nie jestem pewien). Na Taris i Dantooine trafisz w takiej kolejności, potem musisz odwiedzić pozostałe w poszukiwaniu Gwiezdnych map. Na Statek flagowy trafisz po odwiedzeniu przedostatniej planety, a po niej na Gwiezdną Kuźnię. A co do długości: Zależy jak będziesz grał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Heh, sporo tych planet. Na razie gram prawie trzy godziny, a ledwie poznałem Mission - więc myślę, że przechodzę powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 17:12, Cmq napisał:

/.../
Heh, sporo tych planet. Na razie gram prawie trzy godziny, a ledwie poznałem Mission - więc
myślę, że przechodzę powoli.


wcale nie :) na początku zawsze się tak dłuży ale to raczej dlatego że Taris to jedna z najbardziej dopracowanych lokacji :) Później będzie już szybciej :) i poprawka planety(lokacje) są takie :
-Ender Sprice :) ,Taris,Dantooine Tatooine,Korriban, Yavin 4(stacja orbitalna maluśka chyba że masz moda Yavin 4 projekt) , Manaan ,Kashyyyyk ,Leviathan (statek ) nieznany świat w układzie gwiezdnej kuźni, Gwiezdna kuźnia (stacja kosmiczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zwrot akcji... Zdecydowanie lepszy niż gdziekolwiek indziej... No no... Nie spodziewałem się, że... A może za dużo gadam :) Ale jakieś podejrzenia co do śmierci Revana miałem już wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 20:19, Lamb3rt napisał:

Ale zwrot akcji... Zdecydowanie lepszy niż gdziekolwiek indziej... No no... Nie spodziewałem
się, że... A może za dużo gadam :) Ale jakieś podejrzenia co do śmierci Revana miałem już wcześniej

Chcesz pograć tak, żeby nie utracić jakiejś 1/4 zadań, to często skacz między planetami na których nie znalazłeś jeszcze tego czego szukałeś. Dotyczy to zarówno KotOR 1 jak i 2. Każda z postaci jakie mogą z Tobą podróżować ma swoją historię i przynajmniej jedno unikalne zadanie, które można wykonać na dwa sposoby lub nie. Normalnie do skakania między planetami byłbyś zmuszony gdyby poziom trudności był prawidłowy, ale ponieważ został on zapsuty (jest za łatwo), to możesz wykonać na jednej planecie wszystko od początku do końca bez potrzeby znajdowania potrzebnych Ci rzeczy gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 21:50, Fumiko napisał:

> W trzeciej czesci to ciemna strona zwyciezy. Jedi sa zbyt slabi. Tulko Lord Sith moze
rzadzic
> galaktyka.

Porządzi, porządzi i dostanie kopa w ciemnostronny tyłek od jakiegoś Jedi. Standard... Sithy
nigdy się nie nauczą...


Wiadomo nic nie trwa wiecznie. Rządy Sithów przeminą tak samo jak niszczy i odradza się zakon Jedi. We wszechswiecie musi być równowaga i z tym się zgadzam. Ale moim zdaniem lepiej jest po ciemnej stronie. Tylko ona daje wolność, moc nie musi być brzemieniem, moc jest darem z którego należy czerpać korzyści. Warto zaryzykować swoje życie dla nieograniczonej potęgi i możliwości, niż być maskotką w rękach Wielkiej Rady Jedi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam twój tok myślenia. Moc jest darem, z którego należy czerpać garściami - nie służyc. Sith może więcej niż Jedi. Po co wam opinia dobrego i pomocnego, kiedy dźwięk waszego imienia może wywoływać strach u najmniejszej istoty! Korzystajcie z Mocy! Moc jest dla was! Tylko ona może uratować Pa... eee... was przed bezsensownym wpływem Ciemnej Strony Mocy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w obie częsci i muszę stwiedzić, że grając jako Sith jest o wiele łatwiej... Zagram w obie części jeszcze raz:D Może mi ktoś powiedzieć jak zdobyć legendarny miecz sithów w ich świątyniach tam gdzie jest pełno robotów) (chodzi o część 1 KOTORa) Z góry dzięki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niah niah do mnie przyszła dzisiaj paczuszka z The Best of Star Wars. W sumie to chciałem tylko napisać o jednym zastrzerzeniu jakie mam do wydania. Brak instrukcji to poważny mankament. Wiem, że książeczka byłaby niezwykle gruba ale takie rzeczy już były w Baldurs Gate i było dobrze:P A tutaj zamiast instrukcji dostajemy 4 strony umowy licencyjnej oraz 2 ulotki. Rozpracowywanie zestawu zacząłem od Republic Commando. BTW: czy ktoś wie, jak w Empire At War podnieść poziom technologiczny imperium? Nawet bombowców nie mam. Ciężko zdobywa sie stacje kosmiczne bez nich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 21:13, Pawcio87 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jak zdobyć legendarny miecz sithów w ich
świątyniach tam gdzie jest pełno robotów)

Chodzi Ci o miecz Ajunty Palla? W sumie to nic skomplikowanego. Idąc rozwalcujesz roboty, za nimi jeszcze jednego robota, który jest troche nadwrażliwy na dźwięk, pojawi się duch gostka i musisz tylko wybrać, który jest właściwy. To ostatnie jest łatwe bo wystarczy przyjrzeć się opisowi miecza i temu co powiedział wcześniej sam Sith. Jak się postarasz, to przeciągniesz go jeszcze na jasną stronę. :)

Jeżeli chodzi o walki i kwestię kasy, to oba KotORy są bardzo, bardzo łatwe. Żeby to zmienić właśnie testuję swojego najnowego minimoda (do obu KotORów), który doprowadzi graczy do siwizny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2007 o 23:03, Olamagato napisał:


Jeżeli chodzi o walki i kwestię kasy, to oba KotORy są bardzo, bardzo łatwe. Żeby to zmienić
właśnie testuję swojego najnowego minimoda (do obu KotORów), który doprowadzi graczy do siwizny.
;)


Można prosic o link? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 08:43, Lamb3rt napisał:

Można prosic o link? :)

- Starsza wersja 2.30 do KotOR:
http://www.pcgamemods.com/user/8539.html
Niestety strona ta jest często niedziałająca.
- Wersja 1.21 do KotOR2 dostępna jest na www.kotor2.pl z archiwum newsów.

Najnowsza wersja 3.01 beta do KotOR będzie po przetestowaniu wepchnięta na kilka różnych stron.
Jeżeli chcesz, mogę podrzucić mailem wersję alfa, którą sam właśnie testuję, ale może ona zawierać jeszcze jakieś drobne błędy, które właśnie chcę wyszukać i wyeliminować.
Wersja 1.62 beta do KotOR2 też jest na pcgamemods.com lub mogę ją podrzucić mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka .Przejdź gre po Dark Side zabij Kreie . twoja postać zastąpi ją w menu głównym. Ja grałem kobietą i gdy się o tym dowiedziałem to dla jaj zrobiłem coś takiego " wygładziłem zmarszczki mojej postaci (grałem kobietą) (zmieniłem SG editorem) i przed walką z Kreją założyłem strój tancerki z Nar Shadda. Efekt w menu mnie powalił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 00:31, skaybay napisał:

strój tancerki z Nar Shadda. Efekt w menu mnie powalił :)

Niezłe. A miałbyś możliwość pokazania nam efektu? Printscreen może zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 11:21, Olamagato napisał:

> strój tancerki z Nar Shadda. Efekt w menu mnie powalił :)
Niezłe. A miałbyś możliwość pokazania nam efektu? Printscreen może zadziała.


A jeżeli nie printscreen to program fraps i capture image.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 11:21, Olamagato napisał:

> strój tancerki z Nar Shadda. Efekt w menu mnie powalił :)
Niezłe. A miałbyś możliwość pokazania nam efektu? Printscreen może zadziała.


Oczywiście ale trochę to potrwa nie mam save na Malachor mój ostatni jest z Telos przed zabiciem Atris :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować