Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Napotkałem kolejny problem w II - męczyłem się z nim trochę, ale dałem sobie spokój. A mianowicie:
W grobowcu Sitha, na księżycu Onderonu (chyba tak się nazywa ta planeta) jest starożytny terminal która otwiera się pojemnik. Z jednym sobie poradziłem, natomiast z drugim- tam gdzie trzeba wymienić jakieś moduły nie mogę sobie poradzić. Tak więc, który z modułów trzeba wymienić - A,B,C,D,E czy F?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 00:36, balduran2 napisał:

Napotkałem kolejny problem w II - męczyłem się z nim trochę, ale dałem sobie spokój. A mianowicie:
W grobowcu Sitha, na księżycu Onderonu (chyba tak się nazywa ta planeta) jest starożytny terminal
która otwiera się pojemnik. Z jednym sobie poradziłem, natomiast z drugim- tam gdzie trzeba
wymienić jakieś moduły nie mogę sobie poradzić. Tak więc, który z modułów trzeba wymienić
- A,B,C,D,E czy F?



Należy wymienić moduł C(z tego co pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napotkałem na mały problem na NAR SHADDAA. najpierw udałem sie do obozowiska i spotkałem sie z Sasqueshem.potem wróciłem z powrotem na statek gdzie opanowali go łowcy nagród. i w tym miejscu nastąpił pat.w poradniku z GOLa przeczytałem ze właśnie w tym momencie Atton ma mnie poinformować że zostałem zaproszony przez Visquisa. ale niestety nie ma scenki w której to miałoby nastąpić więc nie moge sie dostac do baru Jekk`Jekk Tarr. prosze o pomoc jęsli ktos wie co zrobiłem nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 19:39, janusz82 napisał:

napotkałem na mały problem na NAR SHADDAA. najpierw udałem sie do obozowiska i spotkałem sie
z Sasqueshem.potem wróciłem z powrotem na statek gdzie opanowali go łowcy nagród. i w tym miejscu
nastąpił pat.w poradniku z GOLa przeczytałem ze właśnie w tym momencie Atton ma mnie poinformować
że zostałem zaproszony przez Visquisa. ale niestety nie ma scenki w której to miałoby nastąpić
więc nie moge sie dostac do baru Jekk`Jekk Tarr. prosze o pomoc jęsli ktos wie co zrobiłem
nie tak

W poradniku Gier Online jest pomyłka. Aby aktywować wiadomośc musisz wkurzyć kantor. Ja zrobiłem to tak:
-Zabiłem Sasquesha i wszystkich strażników w obozie
-Zabiłem Seccoro (jest on po prawej stronie obozu)
-Poszedłem do twileka w kantynie (taki z ogonami przy głowie) i znalazłem tancerkę dla Voggi
-Zapłaciłem 2000 niskiej istocie przy wejściu do promedy rozrywkowej (żeby powiedział, że nie lubię kantoru
-wszedłem do jakiegoś pomieszczenia pełnego zbirów (nie mieli ze mną szans)
-pomagałem wszystkim, którzy mieli kłopoty z kantorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 19:59, Master Miroy napisał:

> napotkałem na mały problem na NAR SHADDAA. najpierw udałem sie do obozowiska i spotkałem
sie
> z Sasqueshem.potem wróciłem z powrotem na statek gdzie opanowali go łowcy nagród. i w
tym miejscu
> nastąpił pat.w poradniku z GOLa przeczytałem ze właśnie w tym momencie Atton ma mnie poinformować

> że zostałem zaproszony przez Visquisa. ale niestety nie ma scenki w której to miałoby
nastąpić
> więc nie moge sie dostac do baru Jekk`Jekk Tarr. prosze o pomoc jęsli ktos wie co zrobiłem

> nie tak
W poradniku Gier Online jest pomyłka. Aby aktywować wiadomośc musisz wkurzyć kantor. Ja zrobiłem
to tak:
-Zabiłem Sasquesha i wszystkich strażników w obozie
-Zabiłem Seccoro (jest on po prawej stronie obozu)
-Poszedłem do twileka w kantynie (taki z ogonami przy głowie) i znalazłem tancerkę dla Voggi
-Zapłaciłem 2000 niskiej istocie przy wejściu do promedy rozrywkowej (żeby powiedział, że nie
lubię kantoru
-wszedłem do jakiegoś pomieszczenia pełnego zbirów (nie mieli ze mną szans)
-pomagałem wszystkim, którzy mieli kłopoty z kantorem

Mam ten sam problem na Nar Sheeda.Zrobiłem podobnie jak mówiłeś.
-Zabiłem wszystkich najemników z Kantoru włącznie z szefem
-To samo zrobiłem z Seccoro
-Wykonywałem wszystkie questy i poboczne i te które dotyczyły Kantoru
Sprawdzę sobie potem ten sposób który zapisales.
A tak wogle miałem się ciebie zapytać czy pamiętasz ten ścigać który stał obok szefa Seccoro.
Chciałem się zapytać czy go uruchomiłeś bo chyba było można ?
Myślałem że to dzięki niemu można było odblokować wątek gry.
Z góry dzięki.
PS: Mam ten sam poradnik GOLa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ścigacz można uruchomić, pytanie tylko czy warto. Najpierw trzeba zebrać do niego wszystkie brakujące elementy a zanim to zrobimy jest szansa że fabuła w Nar Shaddaa posunie się na tyle do przodu że będziemy już udawali się do kantyny Jekk''Jekk Tarr, jak tam trafimy to odzyskamy swobodę poruszania się po Nar Shaddaa dopiero po powrocie z jachtu GO-TO a wtedy z całkiem niezrozumiałych dla mnie przyczyn po podejściu do ścigacza otrzymujemy informacje że został on tak uszkodzony że nie da się go już naprawić (co jest bez sensu bo gdyby funkcjonował to w żaden sposób nie zaszkodziło by to fabule).
Jedyne co można zyskać to wpływ na Attona (jeśli pozwolimy mu manipulować przy komputerze ścigacza twierdząc że "to on jest fachowcem") i wpływ na Bao-Dura (jeśli samemu tak dobrze naprawimy ścigacz że po poproszeniu go o to by sprawdził naszą pracę nie wykryje on nic co wymagało by poprawek - do tego potrzeba jednak naprawdę wysokiej umiejętności naprawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 21:11, Master Miroy napisał:

Ścigacza chyba się nie da uruchomić


Czyli muszę wykonywać to co zapisałeś wyżej.Trochę tego sporo ale sprawdzę.
A te pomieszczenie pełne zbirów to ono jest na planszy ,,Lądowisko Sektora Uchodźców" ??.
Bo chyba kojarze.
No cóż dzięki za posta zobaczę czy da się zrobić tak jak mówiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 09:46, micol napisał:

> Ścigacza chyba się nie da uruchomić

Czyli muszę wykonywać to co zapisałeś wyżej.Trochę tego sporo ale sprawdzę.
A te pomieszczenie pełne zbirów to ono jest na planszy ,,Lądowisko Sektora Uchodźców" ??.
Bo chyba kojarze.
No cóż dzięki za posta zobaczę czy da się zrobić tak jak mówiłeś

To pomieszczenie jest obok jasnoniebieskoskórego handlarza. (tego co daje nam Questa, żebyśmy wykopali stąd tą rodiankę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 16:18, Master Miroy napisał:

Jak doprowadzić do romansu z Handmaiden? Bo ja miałem u niej dość dużo zaufania, a skończyło
się tylko na tym, że powiedziała mi swoje imię.

Hmm musisz z nia duzo gadac i byc na jasnej stronie(chociaz raz udalo mi sie przeciagnac prawie cala druzyne na Dark site) ale raczej nie masz co liczyc na taki romans co byl w kotor 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 17:03, Mateusz9214 napisał:

> Jak doprowadzić do romansu z Handmaiden? Bo ja miałem u niej dość dużo zaufania, a skończyło

> się tylko na tym, że powiedziała mi swoje imię.
Hmm musisz z nia duzo gadac i byc na jasnej stronie(chociaz raz udalo mi sie przeciagnac prawie
cala druzyne na Dark site) ale raczej nie masz co liczyc na taki romans co byl w kotor 1



Racja romanse w 2 to nie to samo co w 1, tutaj szczyt romansu osiąga się wtedy kiedy ta osoba bezgranicznie Ci ufa i na nic więcej liczyć nie możesz a co do jej imienia to na tym się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a jak znalazłeś tancerkę dla Vogi to znaczy gdzie.
A tak wogóle możesz spróbować z inną jeśli nie uda ci się z Handmaiden.
Ciekawe czy można doprowadzić do romansu tak jak w 1.
Zauważyłem że w 2 jest trochę więcej dziewczyn przynajmniej na początku.
Dziwne może producenci chcieli zrobić różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 14:56, micol napisał:

Ej a jak znalazłeś tancerkę dla Vogi to znaczy gdzie.
A tak wogóle możesz spróbować z inną jeśli nie uda ci się z Handmaiden.
Ciekawe czy można doprowadzić do romansu tak jak w 1.
Zauważyłem że w 2 jest trochę więcej dziewczyn przynajmniej na początku.
Dziwne może producenci chcieli zrobić różnicę.

Zgłaszasz Handmaiden lub Siebie (jeśli grasz kobietą) igadasz do tego twi''leka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tancerką dla Voggi jest Handmaiden (musisz ją mieć w drużynie gdy rozmawiasz z Domo). Jeśli grasz kobietą to tancerką może być główna postać. Ważne jest by zanim przyjmiesz ofertę zatańczenia dla Voggi podsłuchał w dokach rozmowę dwóch typków którzy planują obrobienie jego skarbca - musisz mieć tą informację aby kupić Juma Juice u barmana w Entertainment Promenade a następnie gdy Vogga uśnie uśpić jago kath houndy i obrobić skarbiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 15:17, Karharot napisał:

Tancerką dla Voggi jest Handmaiden (musisz ją mieć w drużynie gdy rozmawiasz z Domo). Jeśli
grasz kobietą to tancerką może być główna postać. Ważne jest by zanim przyjmiesz ofertę zatańczenia
dla Voggi podsłuchał w dokach rozmowę dwóch typków którzy planują obrobienie jego skarbca -
musisz mieć tą informację aby kupić Juma Juice u barmana w Entertainment Promenade a następnie
gdy Vogga uśnie uśpić jago kath houndy i obrobić skarbiec.

A gdzie oni będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 15:41, Karharot napisał:

Są zaznaczeni cyfrą 3 na dołączonej mapie. Aby ich podsłuchać musisz się do nich zakraść z
uaktywnioną niewidzialnością.


Pytanko skąd masz tę mapkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować