Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Złota Malina dla Uwe Bolla?

47 postów w tym temacie

O ile pamiętam, to MAlinę dostali też Tom Cruse i Bruce Willis. I wyszło to im na dobre. Więc może Uwe też stwierdzi, że jest doceniany. Przecież Ci co wybierają kandydata do Maliny muszą oglądać te filmy. A więc czy Szmira czy Hit i tak wszyscy oglądamy te filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 19:33, Sebacom napisał:

ciekawe kto by zagrał tą buźke:P


On sam, ma taki sam glupi i upierdliwy wyraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale zauwarzcie, że dla niego nie liczy się samo osiągnięcie, tylko to, żeby o nim mówili...A Złota MAlina to świetny pretekst, żebyś był na okładkach gazet...A skoro jesteś na okładkach gazet, to ludzie chodza na Twqoje filmy...a skoro chodzą na Twoje filmy to zarabiasz kasę....A skoro zarabiasz kasę, to możesz mieć głęboko to co o TRobie ludzie mówią...I moim zdaniem tak właśnie myśli Uwe Boll...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszliśmy w kilku do wniosku, że (bacznosć!) UWE (spocznij!) Bols się śmieje do rozpuku z krytyki i tarza się w forsie. Jakim cudem? Otóż jego filmy mają ponieść klapę! Albo inaczej - nie obchodzi go czy się sprzedadzą czy nie.. Wielki UWE i goście którzy chcą uniknąć podatku kombinują tak: na film oficjalnie damy 60 mega $, każdy wie że moje filmy przynoszą straty, więc nikt się nie będzie pytać, gdzie ta kasa... a naprawdę film nakręcimy za np. 20 mln. Producent, ja, aktorzy dostaniemy swoje wypłaty + premie a i inwestor ma ''na czysto'' 40 mln, za które nie musi płacić podatku - oficjalnie są wtopione w kolejne dzieło.. I takie wyjaśnienie mi pasuje, gdyż wyjaśnia, dlaczego UWE chce kręcić złe filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest jedyne logiczne wyjasnienie ;). Swoja droga moze kiedys obejrze jakies jego "dzielo" w przerwie miedzy reklamami, potem bede mogl krytykowac je do bolu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować