Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Złota Malina dla Uwe Bolla?

47 postów w tym temacie

Hmm w sumie to sam reżyser to raczej połowa sukcesu. Przecierz scenarzysci, aktorzy i spóla też są ciency. Swoja drogą są gorsi reżyserzy, a Uwe całkiem sympatyczneui wygłada na tym zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ...czyli wnoszac z waszych komentarzy, nader entuzjastycznych, swoja droga, mam szczescie ze nie widzialem zadnego filmu mistrza Uwe ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 17:02, Darkstar181 napisał:

> Ehh... to samo się powtórzy jak wyreżyseruje F.e.a.r.a ( Fear Effect ) i FarCry''a ...
:( Czemu
> on ;(
Naprawdę? Nie wiedziałem. Może doczekamy sie ekranizacji Call of Duty:)


Call of Duty to bylo przeniesienie esencji najlepszych filmow wojennych na ekran monitora, wiec raczej nie doczekamy sie takiego filmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olabości! Może w końcu boski Uwe dostanie nagrodę za swoje zasługi dla kinematografii! Adekwatną do dokonań naturalnie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co Wy na sprzedanie Bowlowwi (chyba dobrze prawda?, nie chcę zbeszcześcić mistrza :) praw do Hugo, albo Matmoludków? Może wykazał, by się Niemiec na polu edukacji i dostał, by jakiś nagrody od MENiS albo temu pochodnych. A tak naprawdę...racja Bowll parataczy filmy i kaleczy nas graczy - co do jednego, kamraci. Jednak jak patrzę na to zdjęcie owego "mistrza", widzę, że gościu świetnie sie bawi i - w głębi duszy - wie, że robi coś z czego wychodzi śmiech :), ale zabawy ma po pachy! Kto pamięta "Plan 9 z kosmosu"? Ta sama sytuacja. Załóżmy, że za...20 - 40 lat ktoś nakręci biografię Bowlla i facet opieje legendą - za życia bądź śmierci - jak reżyser Planu 9 (jak on się nazywał...nie pamiętam, wstyd :).

P.S Rolę Hugo mógłby zagrać sam Bowll!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 18:44, oczko_21 napisał:

> > Ehh... to samo się powtórzy jak wyreżyseruje F.e.a.r.a ( Fear Effect ) i FarCry''a
...
> :( Czemu
> > on ;(
> Naprawdę? Nie wiedziałem. Może doczekamy sie ekranizacji Call of Duty:)

Call of Duty to bylo przeniesienie esencji najlepszych filmow wojennych na ekran monitora,
wiec raczej nie doczekamy sie takiego filmu :P

No właśnie chodzi o to że dla Uwe Bolla nie ma rzeczy niemożliwych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto ostatnie dwa wielkie osiąnięcia Mistrza Uwe! (za imdb.com)

BloodRayne: User Rating: 2.3/10 (2,558 votes)
House of the Dead User Rating: 2.1/10 (6,556 votes)

To chyba jeden z najgorszych reżyserów w historii. Będzie trzeba poprośić jednak Chucka Norrisa o pomoc;| I to wcale się nie robi śmieszne! Apel do Mistrza Uwe weź człowieku się zakop w ogrodzie za domem.

A to przyszłe hiciory:
# Fear Effect (2008)
# Postal (2007)
# Far Cry (2006)
# In the Name of the King (2006)

[*] Szkoda tych filmów naprawdę:(( Takie dobre tytuły (moze oprucz postala;).<szloch i płacz na sali>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast najbardziej interesuję, czy nasz dzielny Uwe stawi się na gali rozdania złotych malin. Chętnie bym posłuchał jego przemówienia. Osobiście wydaje mi się, że nasz wspaniały german nie ma za grosz wstydu i obstawiam, że pojawi się na gali. Może być z tego niezła komedia^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kto pamięta "Plan 9 z kosmosu"? Ta sama sytuacja. Załóżmy, że za...20

Dnia 31.01.2006 o 19:16, Mr.Jingles napisał:

- 40 lat ktoś nakręci biografię Bowlla i facet opieje legendą - za życia bądź śmierci - jak
reżyser Planu 9 (jak on się nazywał...nie pamiętam, wstyd :).


Edward D. Wood Jr. - całkiem niedawno oglądałem biografie tegoż pana autorstwa Tima Burtona. Zachodzi pewne podobieństwo między Woodem a Bollem - np "zaangażowanie i zapał" i całkowity brak talentu i wyczucia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie.....
Na jego miejscu już po pierwszym filmie bym zrezygnowł...
Nie jest on (chyba) idiotą, ale przecież jak się nie ma talentu to przecież trzeba dać sobie spokój !!
Ja jak nie mam talentu do malowania, to nie katuje ludzi swoimi kolejnymi dziełami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 18:42, Astmatyk napisał:

skad on bierze pieniadze na te wszystkie filmy ;( przeciez kazdy jest zbadziewiony na maxa,
czy jemu sie to oplaca?


Zbiera butelki. Tak po 2-3 miesiącach jest budżet na kolejny film. A tak na serio to trochę mi szkoda chłopaka. Ma pasję, lubi to, co robi a tu nic mu nie wychodzi. Chociaż może mu się jego filmy podobają... Za kilka lat nasza telewizja publiczna albo inny polsat będą miały co puszczać w przerwach pomiędzy reklamami. W sumie to mi jego twórczość nie przeszkadza (bo jeszcze żadnego filmu nie widziałem i raczej nie zobaczę). Oczywiście do czasu, kiedy zekranizuje dowolną grę Blizzarda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 21:37, Olamagato napisał:

Moze ktoś mu zaproponuje, żeby sfilmował fabułę Simcity 4, albo jeszcze lepiej Tetris.
Wiadomo, że trudne - ale dla niego to żadne wyzwanie... ;D


Nie, tetrisa nie dałby rady - zbyt wartka akcja.
Bardziej myslę, pasowałby mu saper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować