Zaloguj się, aby obserwować  
Hartus

Euro 2008 - temat ogólny

252 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2007 o 13:01, zpawelz napisał:

Ja tam bym nie liczył na spacerek:D


Ja też nie licze, ale my mamy większe szanse niż Chorwaci bo oni wygrali z Anglią a my z Portugalią a Porugalia jest lepsza niż Anglia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 czerwiec: Polska - Niemcy godz. 20.45 Klagenfurt

12 czerwiec: Austria - Polska godz. 20.45 Wiedeń

16 czerwiec: Polska - Chorwacja godz. 20.45 Klagenfurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiła nam się niezła grupa Niemcy Polska Chorwacja Austria.
Grupa śmierci to Rosja Holandia Włochy i Rumunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 13:32, 1096 napisał:

Trafiła nam się niezła grupa Niemcy Polska Chorwacja Austria.
Grupa śmierci to Rosja Holandia Włochy i Rumunia.

W te grupie nie ma Rosji tylko jest Francja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 13:37, Coxsik napisał:

> Trafiła nam się niezła grupa Niemcy Polska Chorwacja Austria.
> Grupa śmierci to Rosja Holandia Włochy i Rumunia.
W te grupie nie ma Rosji tylko jest Francja


Sorry. Masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grupa nie jest najtrudniejsza wygrana z Austrią i dwa remisy z Niemcami i Chorwacja są bardzo prawdopodobne i sądzę że takie rozstrzygnięcie da nam awans do następnej fazy EURO :) TRZYMAM KCIUKI


Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grupa c to dopiero będzie masakra :)
A co do naszej grupy, cóż wydaje mi się, że zajmiemy 2 miejsce w grupie.
PS obstawiajcie swoje wyniki:
Polska - Niemcy 1:0
Polska - Austria 3:1
Polska - Chorwacja 2:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 17:59, kowalov napisał:

Stawiam browara ze nie. Zobaczycie nie wyjdzie nam na MŚ , zmienia trenera. Czesc tych zawodnikow
ktorzy dobrze sobie radza ma juz swoje lata i ba bank nie bedzie grala tak jak teraz. A ci
co wejda w ich miejsce beda nie przyzwyczajeni do tego trybu rozgrywek (bo niestety Janas na
dzien dzisiejszyy rotacji jako tako w skladzie nie robie - a powinien). Jezeli chodzi i polska
pilke to zawsze bede czarnowidzem.

Wiem, że odpowiadam na posta z przed prawie 2 lat, ale jak widzisz tak jak mówiłem - mamy szansę na awans :) Już gramy w euro. A ci co dobrze grali wtedy, dobrze grają i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 13:32, 1096 napisał:

Trafiła nam się niezła grupa Niemcy Polska Chorwacja Austria.

Z Chorwatami jest szansa. Przynajmniej zremisować. Austria do ogrania, oczywiście nie należy ich lekceważyć. Niemcy? Jak to Niemcy - kiedyś trzeba z nimi wygrać.

Dnia 02.12.2007 o 13:32, 1096 napisał:

Grupa śmierci to Rosja Holandia Włochy i Rumunia.

Wg mnie grupa śmierci to grupa D: Hiszpania, Rosja, Szwecja i Grecja. Weź tu obstaw dwie drużyny do awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 15:20, mała16 napisał:

> Trafiła nam się niezła grupa Niemcy Polska Chorwacja Austria.
Z Chorwatami jest szansa. Przynajmniej zremisować. Austria do ogrania, oczywiście nie należy
ich lekceważyć. Niemcy? Jak to Niemcy - kiedyś trzeba z nimi wygrać.

> Grupa śmierci to Rosja Holandia Włochy i Rumunia.
Wg mnie grupa śmierci to grupa D: Hiszpania, Rosja, Szwecja i Grecja. Weź tu obstaw dwie drużyny
do awansu :)

Od razu wykluczył bym Rosję, a co dalej? :) Hmmm Hiszpania na bank i chyba bardziej Grecja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 17:30, sasuke12345 napisał:

Czy polska reprezentacja wyjdzie z grupy na euro????


Może wyjdzie a może nie wyjdzie, kto to może dziś wiedzieć:P Jednak myślę, że mamy całkiem realne szanse wyjść z grupy a to byłby już wielki sukces dla nas. Najważniejsze jest to żeby nie przegrać pierwszego meczu w grupie z Niemcami. Niestety jeśli patrzeć na statystyki to nie wypadają one dla nas najlepiej w spotkaniach z tym przeciwnikiem. Jednak każda zła passa musi się kiedyś skończyć. Nic bym nie miał przeciwko temu żeby to się stało na ME2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 17:38, dave03 napisał:

> Czy polska reprezentacja wyjdzie z grupy na euro????

Może wyjdzie a może nie wyjdzie, kto to może dziś wiedzieć:P Jednak myślę, że mamy całkiem
realne szanse wyjść z grupy a to byłby już wielki sukces dla nas. Najważniejsze jest
to żeby nie przegrać pierwszego meczu w grupie z Niemcami. Niestety jeśli patrzeć na
statystyki to nie wypadają one dla nas najlepiej w spotkaniach z tym przeciwnikiem. Jednak
każda zła passa musi się kiedyś skończyć. Nic bym nie miał przeciwko temu żeby to się
stało na ME2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 17:43, Kakax napisał:

Napewno Jak się zmobilizują to będzie 1 miejsce


No tak ale wszyscy wiemy jak to zazwyczaj wygląda w praniu. Jak przychodzi co do czego to drużyna się "rozwala" i mamy ZONKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska? Może wyjdzie z grupy, może nie. Czemu tak twierdzę? Mundial 2006. Ale gdybym oceniał szanse na wyjście z grupy to Polska będzie na 1-3 miejscu.
Do faworytów EURO 2008 zaliczyłbym Hiszpanię, Francję, Niemcy, Włochy i Angl... nieee, zapomniałem się trochę... Grecja nie ma szans na obronę tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 15:20, mała16 napisał:

Wg mnie grupa śmierci to grupa D: Hiszpania, Rosja, Szwecja i Grecja. Weź tu obstaw dwie
drużyny do awansu :)


To proste, Hiszpania i Rosja, albo Rosja i Szwecja, albo Szwecja i Grecja, albo Hiszpania i Grecja, albo... :P
A tak na serio, to faktycznie średnia grupa, ale obstawiam Hiszpanię i Szwecję... Grecy ani Rosjanie nie prezentują aż takiego poziomu, mimo dobrych wyników, imo Grecja może zaskoczyć, ale typuję i tak jak napisałem wyżej. A nasza grupa w miarę spoko, nie będzie spacerku, ale imo jak dobrze zagramy to mamy szanse wygrać nawet z Niemcami, wszystko zależy czy Leo i ekipa się przylożą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować