Zaloguj się, aby obserwować  
kagema

Strażnik ucznia

84 postów w tym temacie

ojciec zainstalował mi strażnika ucznia który po określonym czasie zamyka kompa robi co kilka minut zrzut ekranu na szczęście wyłączone nie mogę wpisywać do przeglądarki niektórych słów lecz mamy super ścianę ogniową która pyta się czy dopuścić program do internetu ja ustawiłem że absolutnie nie ma więc mam spokój dopóki ojciec się nie skapnie lecz wyobrażacie sobie jak gram w jakieś MMO jest rajdboss a tu się komp wyłącza obecnie mam 2H żeby to rozwiązać lecz jak jeszcze nie wiedziałem że to jest na kompie widzę zrobiłeś niedozwoloną rzecz komputer zostanie wyłączony za 1 minute źrenica poczułem jak mi się kurczy jak na filmach szybko pasek startowy uruchamianie mscomfig mieli coś na dysku nagle nie masz dostępu do tej aplikacji poczułem jak jeszcze bardziej podskoczył mi poziom adrenaliny Alt+Ctrl+Delete wyskakuje menadżer zadań szybko biorę 6 pozycje zakończ proces włącza się ostrzeżenie klikam znowu zakończ proces komunikat a wyłączeniu kompa znika i niby wszystko OK tylko to swój rejestr i wszystko co zmienię jest rejestrowane i zostałem pozbawiony dostępu do większości urządzeń systemowych na dodatek tego niema nigdzie na dysku w spisie programów ani nie wiem gdzie to jest zainstalowane i ojciec jeszcze chce mi założyć chało do biosu systemu :/ w najgorszym wypadku chce zniszczyć system by trzeba go było przeinstalować bo czegoś takiego nie zniosę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co twój Tata podjął bardzo dobrą decyzje :) i wątpię by ktoś na tym forum był w stanie podwarzyc tą decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 20:06, Pablo Querte napisał:

Po tej chaotycznej wypowiedzi można wnioskować, że dobrze zrobił...


ee tam, takie programy to najgorsze gowno, tak jak slawny cenzor (byl u mnie w szkole) dalo sie wejsc np na strone plejboja czy ckm itp, a czasem nie dalo sie wpisac zwyklych rzeczy w google :P a ten straznik ucznia to wg mnie totalne przegiecie paly :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hasło do biosu - Wystarczy wiedzieć jak zresetować bios , tylko jak ktoś się nie zna i coś źle zrobi może uszkodzić płytę główną ^^
za pomocą regedit możesz też wyłączyć program ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy...
Wujek Dobra Rada radzi-dobrze jest czytać to co się napisało i zastanowić się czy jest dla wszystkich zrozumiałe.
Z ostatniego zdania, gdzie jednoznacznie stwierdzasz, że brak kontaktu z komputerem jest nie do zniesienia, uważam, że Twój ojciec podjął b. dobrą decyzję. Komputer to nie wszystko i naucz się bez niego żyć.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a najlepiej wy...wal skrzynie za okno (minimum drugie piętro) ,i powiedz tacie ze to strażnik wyskoczył,bo się zdenerwował że mu nie płacił za pilnowanie.. jest milion sposobów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 19:59, kagema napisał:

/.../ bo czegoś takiego nie zniosę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak będzie trzeba, to zniesiesz. Bo moze się skończyć totalna blokadą kompa i to na długo. W tej wojnie jesteś na z góry straconej pozycji - lepiej będzie, jak dostosujesz się do sytuacji.
Chcesz doprowadzić do eskalacji konfliktu? Droga wolna. (Quidquid agis pruedenter agas et respice finem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi to że nie mogę wytrzymać bez kompa no ale co to ma być że każda ikonka jak na nią naduszę to pisze że nie mam dostępu!!!!!! albo robię prace na infe np teraz w blenderze grafikę i co komunikat że zaraz wyłączy kompa już twa razy miałem że straciłem część plików!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 20:23, Korsaż napisał:

zabawne....
spróbuj tak,jestem ciekaw czy zadziała

START-Uruchom- wpisz msconfig znajdź ten program w uruchamianych aplikacjach i
wyłącz ;d


pisałem star+uruchom+msconfig=brak dostempu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 20:09, Lord Andre 1 napisał:

Nie ma co twój Tata podjął bardzo dobrą decyzje :) i wątpię by ktoś na tym forum był
w stanie podwarzyc tą decyzje.


Na przykład ja podważę. Po pierwsze, programy w stylu Strażnik Ucznia, są dla rodziców nie potrafiących poradzic sobie z dzieckiem, albo nie mających dla nich czasu ( a wtedy to nie ma co się dziwić że dziecko korzysta z komputera, szuka tam sposobu na samotność [nie mówię o czatach tylko o grach lub necie które wypełniają czas]). A tacy rodzice którzy nie potrafią zająć się dzieckiem, nie powinni się wgl. zabierać do rozmnażania. Poza tym dziwicie się czemu kolega tak chaotycznie pisze. Przecież powiedział że ma mało czasu na rozwiązanie problemu. Zamiast go poniżać lepiej pomóżcie jeśli potraficie, jeśli nie nie spamujcie. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie ten programy to jest najgorszy shit jaki stworzyli , dlaczego akurat wiem bo jest na komputerze w informatyce zainstalowany bieniamin to przez niego nawet normalnego teledysku nie można obejrzeć albo coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 22:10, kagema napisał:

> zabawne....
> spróbuj tak,jestem ciekaw czy zadziała
>
> START-Uruchom- wpisz msconfig znajdź ten program w uruchamianych aplikacjach
i
> wyłącz ;d

pisałem star+uruchom+msconfig=brak dostempu


Jaki System operacyjny posiadasz na kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak:
Faktycznie, takie programy są strasznie chamskie, jeśli ktoś zainstaluje je nam niesłusznie...I z reguły zamiast być pożyteczne utrudniają życie.
Znam takie, które blokują Gram.pl jako nieodpowiednią stronę :P
Ale znowu patrząc na pierwszy post... Cóż, chyba to była dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och, no tak, urodzony w 1996 roku, nie może żyć bez komputera, przynajmniej ojciec ma łeb na karku. 2 godziny w zupełności wystarczą, po prostu dobrze rozplanuj w co chcesz pograć/co chcesz zrobić a będzie dobrze. Najlepiej poproś, abyś powiedzmy miał 2 godziny na granie i nieograniczony limit jeśli będzie Ci potrzebny komputer (raczej internet) do nauki, tylko, gdyby się rodzice zgodzili, nie wykorzystuj limitu do nauki na granie, bo z reguły to kończy się fatalnie. Świat jest piękny, trawa zielona, ziemia twarda i brązowa, buty wygodne, ubranie swobodne, piłka okrągła, zbierz kolegów i pograjcie w piłkę, ewentualnie w siatkówkę, co gwarantuje o wiele lepiej spędzony czas niż granie na komputerze. Wiem, w Twoim wieku komputer jest dla Ciebie wszystkim, ale fajnie spędzony czas z kumplami jest o niebo lepszy. I nie użalaj się nad sobą ani nie zamartwiaj, jest dobrze. Dzieci z Etiopii marzą o jedzeniu, a o komputerze nawet nie słyszały, a ty masz dach nad głową, żarcie w lodówce, ojca i matkę, psa i kota i pokój w kraju - jest dobrze, mamy nawet takie same telewizory i tostery jak na zachodzie, i kiełbasę mamy lepszą, czego chcieć więcej? A teraz idźieeemy spaaać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować