Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2009 o 19:26, Meykan napisał:

Widać że wszyscy jarają się Killzone 2

Prawie ;d. Tak dla ścisłości.

Dnia 16.01.2009 o 19:26, Meykan napisał:

Otóż przed premierą zaciągnę sobie demko, pogram jakiś czas i na pewno parę dni po premierze
jak atmosfera opadnie na pewno K2 w ciągu kilku dni stanieje do jakieś 160zł.


To trochę zależy...jeśli KZ 2 okaże się jednak tak wyczesaną grą jak propaguje się, to cena może nie spaść tak od razu po paru dniach.
Biorąc pod uwagę to że jestem sceptyczny co do tego, uważam że masz dobry pomysł na oszczędzenie paru złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 22:26, Konował napisał:

Biorąc pod uwagę to że jestem sceptyczny co do tego, uważam że masz dobry pomysł na oszczędzenie
paru złotych...

No wiesz. Ja tam wiem że Killzone 2 jest wart swojej ceny. Ale chciałbym go sobie zakupić taniej bo jeszcze chciałem kupić inny tytuł który mnie zainteresował, a mianowicie Skate 2.

Tak to jest z grami na konsole. Nigdy ci na wszystkie nie starczy. A gadają że na PS3 mało gier a i tak wszystkich nikt nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 15:13, Meykan napisał:

Tak to jest z grami na konsole. Nigdy ci na wszystkie nie starczy. A gadają że na PS3
mało gier a i tak wszystkich nikt nie kupi.


Hah, dokładnie. Sam mam teraz na oku 3 tytuły na PS3 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2009 o 15:13, Meykan napisał:


Tak to jest z grami na konsole. Nigdy ci na wszystkie nie starczy. A gadają że na PS3
mało gier a i tak wszystkich nikt nie kupi.


Właśnie :D
Ja też mam 3 tytuły na oku : Killzone 2, Skate 2 i Saints Row 2 (same dwójki xD ). Narazie mam pieniądze tylko i wyłącznie na "strefę śmierci" :D. I w dodatku w moich planach jest jeszcze gitara elektryczna ;/ Ale na szczęście niedługo pozbywam się xbox''a 360 w raz z grami więc sporo funduszy przybędzie :D Jak gitara bedzie to może i właśnie na skate 2 starczy ? Zobaczymy ""_ ""

PS. Ale Killzacza 2 się już doczekać nie mogę :D:D:D
Nie robię żadnych eksperymentów w postaci pogrania w demo : ) W dniu Premiery od razu do sklepu ! To jest dla mnie jak dobre oceny na koniec roku, po prostu musi być !!!
Dla mnie gra jest miazgą i totalnym numerem jeden w 2009.
Liczę, że 27 lutego "WSZYSCY" widzimy się w sieci i nawalamy całą noc, dzień, noc, dzień, noc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 22:10, Łeber napisał:

Dobra, dobra nie świruj. ;P

Ja akurat będę miał koniec ferii, tak więc sobie będę mógł pozwolić na nockę. ;)

To tak jak ja :D Ehh, jeszcze 4 tygodnie i wolne, potem tylko czekać do premiery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna recenzja Killzone 2 - megamers 9.9/10
Chwali przede wszystkim wartką i niepozwalającą się nudzić fabułę i akcje, a także najpiękniejszą oprawę audiowizualną jaką mogliśmy zobaczyć do tej pory :)
To cieszy bo jak na razie to były 96/100 , 5/5 , 9.9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 09:05, Łeber napisał:

Wiem, wiem. ;) Dziesiątek wprawdzie nie zgarnia, ale te oceny są niezłe. W ogólnej statystyce
nawet MGS nie ma 100% pełniaków.

E tam MGS to świetna seria z najlepszą przeszłością a K2 to prawie nowa marka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 12:19, Steel Dogg napisał:

na ile godzin wystarczy singleplayer

No wiesz trochę dziwne pytanie teraz jak żaden z graczy jeszcze nie grał.
Ale pewnie nie będzie więcej niż 15 h. Może nawet 10h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest kolejna ocena na metacritics od Playstation Official Magazine UK killzone dostał 9/10 taka lekka tendencja spadkowa ale po przeczytaniu recenzji w PSX Extreme nie mam watpliwości że dla mnie bedzie to świetna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, a ja nie mam jeszcze swojego PSX Extreme, czekam na przesyłkę i zabieram się za lekturę.

PS: Podaj swój PSN ID. Moglibyśmy sobie tutaj z chłopakami kiedyś razem popykać na necie w K2. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 15:53, Łeber napisał:

Cholera, a ja nie mam jeszcze swojego PSX Extreme, czekam na przesyłkę i zabieram się
za lekturę.

PS: Podaj swój PSN ID. Moglibyśmy sobie tutaj z chłopakami kiedyś razem popykać na necie
w K2. ;)


jeszcze nie jestem zarejestrowany na PSN bo narazie nie mam konsoli podłaczonej do neta ale w marcu bedzie net w moim PS3 i wtedy dołaczam sie do gry na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 16:45, Łeber napisał:

Aha, spoko, ale śpiesz się abyś nie nawalał na multi, bowiem my nie będziemy próżnować.
;)

No nie wiem myślę że ty będziesz lamił w multi :P (joke) Ja będę pro i master :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 16:45, Łeber napisał:

Aha, spoko, ale śpiesz się abyś nie nawalał na multi, bowiem my nie będziemy próżnować.
;)



hehe...Sir, yes sir :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować