Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2009 o 06:57, Rafix 06 napisał:

W Europie demko Killzone 2 pojawi się przed premierą! Taką informacją uraczyło nas SCEE!
Czyli jednak zagramy przed premierą :D Już nie mogę się doczekać :)

Zajebiście jeżeli będzie w nim multi - ale jedną misją i tak sie uciesze :) RAFIX pykamy w Killzone 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 13:59, Kaucz napisał:

> W Europie demko Killzone 2 pojawi się przed premierą! Taką informacją uraczyło nas
SCEE!
> Czyli jednak zagramy przed premierą :D Już nie mogę się doczekać :)
Zajebiście jeżeli będzie w nim multi - ale jedną misją i tak sie uciesze :) RAFIX pykamy
w Killzone 2 :)

Multi niestety raczej nie będzie. Ale w full wersji i tak zagramy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 06:57, Rafix 06 napisał:

W Europie demko Killzone 2 pojawi się przed premierą! Taką informacją uraczyło nas SCEE!
Czyli jednak zagramy przed premierą :D Już nie mogę się doczekać :)


No mam nadzieje ,bo mnie tu napadła mania Killzone 2 i chce jak najszybciej zagrać nawet w demo. :>

PS.Heh i oby udało się też demo God of War'a III w lutym na ps store wstawić... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w demie Killzone 2 multi nie będzie. W demie Bad Company było.

Ale w sumie demo pojawi się tylko parę dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 16:06, Meykan napisał:

Ale w sumie demo pojawi się tylko parę dni przed premierą.

Ważne, ze w ogóle pojawi się przed premierą. Ja osobiście chętnie przetestuję grę i przejdę 10 razy jedna misję te pare dni wcześniej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba, gra nie lada, trzeba kupić. Demko...szkoda, że tak późno trochę, ale lepiej późno niż później. ;P Aczkolwiek ja nadal trzymam kciuki aby dali chociaż tą jedną mapkę na MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 20:17, Steel Dogg napisał:

moge sie doczekać dawać kurde pre-ordera :)

w Robsonie jeszcze nie ma pre-orderów ;/ Mają Brave, które wychodzi w marcu a KZ nie widac. Oby tylko niue wyskoczyli z niewiadomo jaką ceną. Na allegro już jest za 229 zeta. Pre-order oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 20:25, michciu1 napisał:


> moge sie doczekać dawać kurde pre-ordera :)
w Robsonie jeszcze nie ma pre-orderów ;/ Mają Brave, które wychodzi w marcu a KZ ni huhu.
Oby tylko niue wyskoczyli z niewiadomo jaką ceną. Na allegro już jest za 229 zeta.


była aukcja za 179 ktora obserwowałem i za kilka minut miałem kupowac bo mieli jeszcze chyba 6 sztuk ale teraz patrze i wykupione ktoś kupił 6 sztuk :/ a jak patrzyłem chyba 10 minut temu to jeszcze było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, było, widziałem :) Teraz na Allegro za 230 jest jedna aukcja, ale za drogo jak dla mnie. Poczekam trochę - opłaci się :) Co do ocen - już dwa czasopisma maksymalną notę wystawiły. BTW: W najnowszym numerze Qore zobaczymy jak pracują koledzy z Guerilla Games, wiec będzie trzeba zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie zakupię, nie chce mi się wydawać pieniędzy raz, a dwa mam konto europejski, na którym nie ma dostępu do Qore...;/ Ciekaw jestem czy będzie w ogóle jakaś EK Killzone 2, z chęcią bym takową zakupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:50, Łeber napisał:

Ciekaw jestem czy będzie w ogóle jakaś EK Killzone
2, z chęcią bym takową zakupił.

Czy będzie to nie wiadomo, ale nawet jeśli to pewnie będzie droga i dodatki będą słabe (pewnie płyta z muzyką, plakat, poradnik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno co-op ma być po premierze wypuszczony w formie aktualizacji. A co do EK, to myślę, że będzie, ale z biegiem czasu się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w necie pojawiło się ostatnio filmików z gry.

Ja tu dam najlepszy z tych wszystkich:
http://www.gametrailers.com/player/44158.html

I niech mi ktoś powie że PC spokojnie taką gierkę uniesie. Heh stek bzdur. PC silniejszy? Taa szczególnie to widać w GTA IV bo żaden nie nie uniesie gry na full detale bez cięć. A grafika taka sama jak na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować