Zaloguj się, aby obserwować  
SadX

Horror każdego poranka - budzik

69 postów w tym temacie

No u mnie też jest ciężko ze wstawaniem. Budzik nastawiam, jak zaczyna rano dzwonić, wyłączam go i śpie dalej, mama wstaje do pracy na 8 to mnie budzi przyokazji. A jak jeszcze za oknem pada deszcz to już w ogóle masakra, i pomysleć, że ma sie już te 19 lat na karku a szkoła dalej odpycha jakbym miał za 12 latel;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy już wstanę z łózka to od razu włączam kompa idę do łazienki robię siusiu później do kuchni po pepsi potem wracam do pokoju i puszczam sobie metallice na kompie i wtedy się odechciewa spanie. Najgorszy jest ten moment kiedy trzeba się przełamać i powstać z łózka. Jak dojdę do kompa to jest okej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najstraszniejszy budzik jaki mam to... mama - "Łukasz, wstawaj, bo do szkoły się spóźnisz". W tym momencie mam ochotę zrobić komuś krzywdę (w tym sobie), ale przynajmniej dzięki temu ani razu w średniej szkole nie zaspałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 19:00, SadX napisał:

czy może coś bardziej wyszukanego?

Kiedyś jak do szkoły chodziłem i nie miał mnie kto budzić to ustawiałem telewizor na full głośność
i automatyczne włączanie(jest taka opcja w DAEWO).
Nie było szans się nie obudzić.
Tata podobnie robił z radiem i zegarem sterującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim budzikiem jest mama.
Zalety:
zawsze obudzi
Wady:
trzeba codziennie ustawiać i to kilkakrotnie,
nie można ustawić rodzaju dzwonka; raz ryk a raz delikatny głosik :) ,
zawsze obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja budzę sie sam
i czasem bardzo ciężko się wstaje
ale z mamą do pracy jeżdżę :P
Hehe ale mi dobrze ^^
Tylko 4 brygadówka daje mocno po dupie
3 zmiany męczące są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie o piątaj mama budzi jak do pracy się szykuje(głośno chodzi itp.).I to mnie najbardziej wkurza.Nie mogę już zasnąc i leże jak głupek do siódmej.Jak by mi się chciało to bym wstał i usiadł przed kompa,ale mi się nie chce tak o piątej wstawac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja mam z budzikiem nie miłe przejścia.
Nie cierpię go, a on nie cierpi mnie z tego, co słyszę każdego poranka, a ponieważ jestem śpiochem to tym bardziej dysze nienawiścią, gdy on mnie budzi.
NO i tak właśnie przez pieć tygodni wstawałem budzony przez budzik. Aż w końcu nie zadzwonił i się spóźniłem do szkoły.
Powód? Nie, to nie baterie. Po prostu od częstego i silnego uderzania ręką wysiadł cały. Ekran w połowie nie działał i ma rozległe uszkodzenia wewnętrzne. Wojna dobiegła końca.
teraz budzi mnie komórka. Z dnia na dzień jest coraz bardziej odrapana i zniszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że niesamowicie wkurzają mnie zwykłe elektroniczne budziki z tym swoim "brzdąkaniem", sama używam w tym celu komórki, bo tak najwygodniej i w ogóle. Budzi mnie Black Sabbath "Paranoid", wcześniej przez długi czas miałam Behemotha "Decade of Therion" ;-P Jak wstaję zawsze wyciszam budzik na 9 minut, bo przecież zdążę, itd. Potem na kolejne 9 i kolejne... Dlatego zazwyczaj wszędzie się spieszę, ale wyspać to ja się po prostu muszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 15:38, Machoni92 napisał:

6.15 rano, moim budzikiem jest moja matka.
W sumie to sam się budzę, bardzo nieświadomy, ale jak słyszę głos rodzicielki, to mnie
autentycznie szlag trafia. :P


mam ten sam problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 14:53, cedricek napisał:

Cóż, ja mam z budzikiem nie miłe przejścia.
Nie cierpię go, a on nie cierpi mnie z tego, co słyszę każdego poranka, a ponieważ jestem
śpiochem to tym bardziej dysze nienawiścią, gdy on mnie budzi.
NO i tak właśnie przez pieć tygodni wstawałem budzony przez budzik. Aż w końcu nie zadzwonił
i się spóźniłem do szkoły.
Powód? Nie, to nie baterie. Po prostu od częstego i silnego uderzania ręką wysiadł cały.
Ekran w połowie nie działał i ma rozległe uszkodzenia wewnętrzne. Wojna dobiegła końca.

teraz budzi mnie komórka. Z dnia na dzień jest coraz bardziej odrapana i zniszczona.


Wow, nieźle :). Ja codziennie jak dzwoni budzik(u mnie jest to komórka) to po prostu biorę ją, wciskam jakiś przycisk(przecież jest zawsze szansa, że uda mi się go wyłączyć!), zdenerwowana rzucam ją gdzieś w kąt(Sony Ericsson jest dość wytrzymały, przeżył już spadek z drugiego piętra razem ze mną xD), ,,kładę się"(jeżeli można to tak nazwać :)) i zakrywam się kołdrą, po chwili znowu dzwoni komórka to zażenowana podnoszę ją z podłogi, wyłączam i stwierdzam, że już nie da rady spać :). Często przy rzucie wypada mi bateria i następuję piękna cisza, ale zaraz potem wpada moja matka i się wydziera, że jeszcze śpię :). Ten sposób zaczęłam stosować od niedawna, kiedy śpię mniej niż pięć godzin to go często używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem mam problem z budzikiem. Tzn. nastawiam na szóstą rano (tak, staram się wstawać o szóstej), aby wyrobić się z wszystkim (poranne czynności ;P), ale przeważnie wychodzi jak wcale. Po prostu wyłączam budzik i wracam do krainy moich marzeń.

Jednak mam na siebie sposób. Gdy jakaś piosenka wpadnie mi w ucho (musi być energiczna i nadająca się do wygibasów xD), to od razu ląduje na telefonie i rano stoję jak żołnierz przy nim, gdy zadzwoni.

Igor - no, nieźle, nieźle, tylko jak dla mnie za króki ten dźwięk. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 12:28, Econochrist napisał:

Co prawda ja budzę sie sam
i czasem bardzo ciężko się wstaje
ale z mamą do pracy jeżdżę :P
Hehe ale mi dobrze ^^
Tylko 4 brygadówka daje mocno po dupie
3 zmiany męczące są

yyy mama cie odwozi do pracy czy ty ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować