Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: World at War - recenzja

86 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2008 o 21:31, loczyn napisał:

> "Dies irae" z Requiem W. A. Mozarta. Obejrzyj pełną wersję zastosowaną w innym intrze:

> http://www.youtube.com/watch?v=zEopt_vODEQ
> PS. Dycha się należy. ;))

Vojtas kocham Cie normalnie! :D Dzięki! :*:*:*:*:DxD


Nonono. Nie lepiej z dziewczyną? ;)

Miałeś trochę szczęścia, bo szukałem tego, jak skończyłem Still Life właśnie. Ta muza tam idealnie pasuje. Nawiaem mówiąc po co Ci ta wiedza? Nawiasem mówiąc ten dżingiel Treyarcha/Activision jest lepszy niż samo intro WaW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 21:35, Vojtas napisał:

Nonono. Nie lepiej z dziewczyną? ;)

Oj to było spontaniczne okazywanie radości xD

Dnia 30.11.2008 o 21:35, Vojtas napisał:

Miałeś trochę szczęścia, bo szukałem tego, jak skończyłem Still Life właśnie. Ta muza
tam idealnie pasuje. Nawiaem mówiąc po co Ci ta wiedza? Nawiasem mówiąc ten dżingiel
Treyarcha/Activision jest lepszy niż samo intro WaW.

Co do ostatniego zdania zgodzę się w 100%, a wiedza? Bardzo lubię klasykę a ta nuta nie dawała mi spać po nocach :D Dzięki wielkie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty: World at War bardzo wyraźnie nawet w małym stopniu nie zdołał pokonać swojego poprzednika Call of Duty 4: Modern Warfare , nie wspominając już o jakimkolwiek dorównaniu w przynajmniej niektórych kwestiach. World at War jest to bardzo dobra gra , ale gracze na pewno spodziewali się czegoś lepszego. Nie ma co się zresztą dziwić , bo dla bardzo wielu graczy Call of Duty 4: Modern Warfare to wręcz ideał. Moim zdaniem pierwsza część Call of Duty i tak jest zdecydowanie najlepszą częścią całej tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę fajna większość ludzi mówi o niej złe rzeczy bo to ciągle ta druga wojna światowa ale jeśli zapomnieć o poprzednich częściach to gra naprawdę wydaje się niezła a jak komuś znudziła się II wojna to było nie kupować możliwe że jak będę teraz iść w współczesne konflikty to graczom się odwidzą i będzie taka przeplatanka raz II wojna raz współczesne konflikty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... gra nawet fajna.

Mam pewne zastrzeżenia co do gry...
w grze powinna być fabuła która co następny poziom prowadzi dalej... i która wciąga...
ja jak gram w medal of honor czy w call of duty to bardzo ale to bardzo zwracam uwage na fabułę, na scenariusz rozgrywki... nie lubi gier typu.. idz zastrzel wszystkich i wysadź działo! to jest do kitu ;//

chciałbym żeby kiedyś firmy robiące medla of honor wydały nastepną część ale na pc''ta ;D z dobrą fabuła jak w MoH Wojna na Pacyfiku, grafika jak w CoD 4 i z dzwiękami wystrzałów jak w tych pierwszych cześciach... ;D

Osobiście bardzo uwielbiam grać w gry które odbywają sie w czasach II WŚ ;D
Moja opinia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by to powiedzieć hmmmm.... Totalnie CHUJOWY tryb SinglePlayer, który zawiera "wirtualne korytarze" i nie moge obejść (tak jak w cod4, cod6,Crysis, Bad Company 2) wrogów z różnych stron, tylko muszę isć tą drogą którą zrobił Treyarch. CoD7 znowu oni robią, lecz się wypierają że czegoś takiegoś już nie będzie :D
Tryb Multi jest grywalny, a wszelakie straty nadrabia tryb... NAZI ZOMBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oprawa audio-wizualna lepsza od poprzednika, beznadziejna fabuła. gra nie wnosi nic cikawego...
8\10 bo jestem fanem serii CoD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować