Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: World at War - recenzja

86 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2008 o 08:40, mouhhg napisał:

Kurcze muszę to sobie kupić , widziałem sceny , filmiki itp. Wszystko na 10 .

typowe dla nastolatka... zobaczył screeny i filmiki, to teraz myśli, że zna gre na wylot. Szkoda tylko, że u nas nie traktuje się poważnie oznaczeń wiekowych na pudełkach z grą, bo byś nie zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 19:02, Arachnos napisał:

> Kurcze muszę to sobie kupić , widziałem sceny , filmiki itp. Wszystko na 10 .
typowe dla nastolatka... zobaczył screeny i filmiki, to teraz myśli, że zna gre na wylot.
Szkoda tylko, że u nas nie traktuje się poważnie oznaczeń wiekowych na pudełkach z grą,
bo byś nie zagrał.

Wiesz jak w grę nie grałem , a mam ją ocenić to oceniam po scenach , opisie i obrazkach.To jest całkiem normalnie ,
więc nie wiem o co Ci chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj o grze coś innego niż recenzje na portalach. najlepiej opinie innych graczy. Przekonasz się, że z grą nie jest wcale tak dobrze. Parę osób (w tym ja) zamieściło na swoich gramsajtach własne recenzje tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska mam problem z CoDem! :P
Co za nutka leci w tle intra Treyarchu i w jednej z misji u rosjanów? Jest to bardzo znany utwór ale za <eghm> nie mogę sobie przypomnieć tyt. Strzelał bym że Mozart lub Bethoven ze względu na pochodzenie ale...
Proszę pomóżcie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 22:09, loczyn napisał:

Strzelał bym że Mozart
lub Bethoven ze względu na pochodzenie ale...
Proszę pomóżcie! :D


ja Ci pomogę.. ogarnąć się trochę..po1. pisze się Beethoven, po2. Mozart i Beethoven to zupełnie inne klimaty, mimo że to i to to klasyka, a po3. Mozart pochodził z Austrii, a Beethoven z Niemiec.
..co do kawałka w CoD to nie pomogę, nie grałem i sądząc z wypowiedzi na forum - nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ja Ci pomogę.. ogarnąć się trochę..
prosiłem o coś innego...

>po1. pisze się Beethoven
wiem przepraszam zjadłem jedno "e", po prostu byłem głodny

>po2. Mozart i Beethoven to zupełnie inne klimaty, mimo że to i to to klasyka
inne, racja, chociaż stawiam, że to czego szukam to jeszcze 3 klimat...

>a po3. Mozart pochodził z Austrii, a Beethoven z Niemiec.
dziękuję, że mi powiedziałeś...
btw. Adolf też pochodził z Austrii ale to i tak nic nie zmienia...

Dnia 25.11.2008 o 23:05, deuser napisał:

..co do kawałka w CoD to nie pomogę

a szkoda, dla innych którzy nie grali a chcieli by pomóc daję link:
http://www.youtube.com/watch?v=93Ty09lkmVM&feature=related

z góry dziękuję wszystkim chętnym, a Ciebie Deuser pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 23:36, loczyn napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=93Ty09lkmVM&feature=related

z góry dziękuję wszystkim chętnym, a Ciebie Deuser pozdrawiam ;]


dzięki :) ..tylko nie wiem po co puszczasz mi oczko ;p wszak wytknąłem tylko dość rażące błędy w wypowiedzi Twej, dla Europejczyka niedopuszczalne..może nie tylko dla Europejczyka, dla wykształconego człowieka, a za takiego Cie biorę.
pozdrawiam :)

PS. Hitler z Austrii był to wie każdy, ale bydle to szukało władzy i w osłabionych gospodarczo Niemczech szybko, choć bez problemów ją znalazło.. niestety :/

PS2. oglądałem to intro i.. ciężko tam się doszukać muzyki, a ta która jest na nim zawarta nic mi nie mówi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 00:04, deuser napisał:

dzięki :) ..tylko nie wiem po co puszczasz mi oczko ;p wszak wytknąłem tylko dość rażące
błędy w wypowiedzi Twej, dla Europejczyka niedopuszczalne..może nie tylko dla Europejczyka,
dla wykształconego człowieka, a za takiego Cie biorę. pozdrawiam :)

Oh dziękuję, ciężko na tym forum uświadczyć takiego komplementu. :D Co do samego błędu, wiem przyznaje i już pokutuję, ale to było zwykłe przeoczenie a nie brak wiedzy. :)

Dnia 26.11.2008 o 00:04, deuser napisał:

PS. Hitler z Austrii był to wie każdy, ale bydle to szukało władzy i w osłabionych gospodarczo
Niemczech szybko, choć bez problemów ją znalazło.. niestety :/

Racja, racja, ale w zdaniu "Strzelał bym że Mozart lub Bethoven ze względu na pochodzenie ale..." chodziło mi o tereny III Rzeszy (czyli w tym i Austria) lecz nie wypowiadam się na temat preferencji muzycznych Niemców :)

Dnia 26.11.2008 o 00:04, deuser napisał:

PS2. oglądałem to intro i.. ciężko tam się doszukać muzyki, a ta która jest na nim zawarta nic mi nie mówi :/

Ja po tym wiem, że kawałek nie raz słyszałem, choć przyznam, że to krótko. Napisałem jeszcze pytanie na forum samego Treyarchu ale chyba mnie olali... :P No nic może tu się jeszcze znajdzie jakiś koneser klasyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś wyjątkowy zdolniacha nagrywał ten filmik :)

Poza tym ta gra aż bije realizmem po oczach - Treyarch skopał sprawę. M.in. miotacz płomieni - takie coś mogło max. 10-15 sekund działać, bo na tyle starczało paliwa. Sami sprawdźcie w różnych źródłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra do kitu, cały czas dzieje się to samo.Usłyszalem że japończycy beda nas zachodzic od tyłu i faktycznie,ale pożniej da sie przewidziec kiedy wyskoczy wróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem gry... Wszystko się ładnie instaluje i jak włączam grę to pojawia się tylko czarne tło i nic. Problem dotyczy obu trybów gry. Mój komputer spełnia wszystkie wymagania sprzętowe. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego skromnego kawałka muzycznego w intrze to strzelałbym że to coś Wagnera. Na pewno nie jest to coś z Mozarta, a Beethovena nie słucham. Średnio lubię muzykę Wagnera, ale byłem na kilku jego operach i na 70% to coś z jego klimatów. Co do konkretnego kawałka to nie pomogę. Jak przejdziesz grę to w napisach końcowych na 100% gdzieś będzie pisać jaki to utwór. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 12:27, loczyn napisał:

> PS2. oglądałem to intro i.. ciężko tam się doszukać muzyki, a ta która jest na nim
zawarta nic mi nie mówi :/
Ja po tym wiem, że kawałek nie raz słyszałem, choć przyznam, że to krótko. Napisałem
jeszcze pytanie na forum samego Treyarchu ale chyba mnie olali... :P No nic może tu się
jeszcze znajdzie jakiś koneser klasyki...


Konretnego kawałka nie namierzysz. Jest to jakiś chórek z opery Wagnera. Z tego co wiem to Hitler był mocno zafascynowany jego twórczością. Chwilkę poszperałem na youtube i znalazłem coś takiego:
http://pl.youtube.com/watch?v=hRLtOtZYfXQ
Przewiń sobie do 4:20 i posłuchaj. Ten klimat i ten chórek. Tylko że w całej operze chórek włącza się w wielu sytuacjach :P Wg. mnie będzie to Ryszard Wagner - Parsifal
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nadal to nie to xD Hmm postaram się dojść do tej misji i nagrać jakimś frapsem czy coś, tam jest cały utwór i wtedy pokaże :) Ale dziękuje i tak za chęć pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:23, loczyn napisał:

Niestety nadal to nie to xD Hmm postaram się dojść do tej misji i nagrać jakimś frapsem
czy coś, tam jest cały utwór i wtedy pokaże :) Ale dziękuje i tak za chęć pomocy :)


Zapodaj może coś mi się skojarzy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:23, loczyn napisał:

Niestety nadal to nie to xD Hmm postaram się dojść do tej misji i nagrać jakimś frapsem
czy coś, tam jest cały utwór i wtedy pokaże :) Ale dziękuje i tak za chęć pomocy :)


"Dies irae" z Requiem W. A. Mozarta. Obejrzyj pełną wersję zastosowaną w innym intrze:

http://www.youtube.com/watch?v=zEopt_vODEQ


PS. Dycha się należy. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile razy czytam recenzje na portalach dotyczące najnowszych gier zaczynam się martwić. Huraoptymizm i pomijanie błędów/wad albo lekkie napomknięcie o nich. Jesli ktoś chciałby poznać drugą stronę medalu zapraszam na swój gramsajt, gdzie zamiesciłem recenzję WaW jako gracz, a nie opłacany również z reklam dziennikarz.

http://ja.gram.pl/Arachnos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować