Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: World at War - recenzja

86 postów w tym temacie

gram.pl

Bitwa na Pacyfiku i oblężenie Stalingradu - jedne z bardziej dynamicznych, pod względem wydarzeń, elementów drugiej wojny światowej. Wszystko to w najnowszej odsłonie jednego z najbardziej uznanych shooterów ostatniej pięciolatki - CoD

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: World at War - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się, że CoD5 jest gorsze od CoD4, chociaż to bardziej wynika z tego, że CoD4 w mojej opinii nie jest półbóstwem z przegenialną fabułą, ale wyjątkowo solidną grą.
Mnie wywaliło z gry tylko raz, bluescreena nie uświadczyłem.
I gdzieś ty wampiry uświadczył i "błąkających się, oszołomionych żołnierzy bez kończyn"? Nie przesadzasz aby trochę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 18:02, szypek26 napisał:

I gdzieś ty wampiry uświadczył i "błąkających się, oszołomionych żołnierzy bez kończyn"?
Nie przesadzasz aby trochę? :P


Mi się udało odstrzelić lewą nogę i lewą rękę i koleś żył i był jakiś taki niewyraźny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny są całkiem niezłe [zerknijcie na ten w kanale]. Szkoda, że w grze nie ma prawie SI. Nie grałem w tą grę ale zamierzam w nią zagrać. Multi to jest tutaj naprawdę mocne [grałem w Betę :P] czołgi są świetne, a perki... też niezłe. Pieski nie irytowały mnie tak jak heli. A single... pobawi się w co-op''ie i już. :]
PS: To prawda, że CoD: WaW ma taką krótką kampanię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest słabsza od CoD4, to wiedziałem od początku, tak jak 3 była słabsza od 2.(produkcja 2 i 4 IW, 3 i 5 treyarch)i i tak jak 6 będzie lepsza od 4 i 5, tak 4 była lepsza od 2 i 3.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 18:02, szypek26 napisał:

Mnie wywaliło z gry tylko raz,


nie sądzisz że o jeden raz za dużo :/

Dnia 18.11.2008 o 18:02, szypek26 napisał:

bluescreena nie uświadczyłem.


jak o tym w recenzji przeczytałem to mnie niemal pogięło.. nadal w szoku jestem!! o_O

EDIT:

->PSAT Darth Stan

a jaka pogoda będzie na święta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 18:16, deuser napisał:

->PSAT Darth Stan
a jaka pogoda będzie na święta? ;)


Słoneczna i bezwietrzna, lecz i śniegu nie uświadczysz, tylko w wyższych partiach gór lekki puch.

A tak gdyby co to jest tylko moje zdanie z tym codem(choć wielu się ze mną zgadza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Prawdę powiedziawszy, kampania dla jednego gracza jest najsłabszą częścią tej gry. Wcale to jednak nie znaczy, że jest zła. Patrząc na nią obiektywnie, trzeba przyznać, że jest naprawdę niezła,"

eeehehehehehehehe omg .. :]

"waRZący 300 mb patch" ..

warzy to się piwo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 18:16, deuser napisał:

nie sądzisz że o jeden raz za dużo :/

Jeden raz? Nie, to w granicach mojej tolerancji jest.

@APOSTEL16
Hm.. ciekawe, muszę spróbować. Zwracam honor, Hakken. Tylko wampirów to mimo wszystko tam chyba nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 18:25, PSAT Darth Stan napisał:

Słoneczna i bezwietrzna, lecz i śniegu nie uświadczysz, tylko w wyższych partiach gór
lekki puch.

A tak gdyby co to jest tylko moje zdanie z tym codem(choć wielu się ze mną zgadza).


dzięki, tylko.. z mojej strony to żart był ( ;) ), a Ty na poważnie jeża pod włos żeś zaczesał :/

->Smooqu

ty chyba ni9e wiesz za co bana można dostać :/
...
a tak na temat to: czekałem na tą grę, bowiem działania na Pacyfiku zawsze przykuwały mą uwagę czy to w grach, czy w filmach.. i teraz sam nie wiem czy łykać nowy CoD za sprawą wymienionych błędów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 18:47, Aviolate napisał:

Literówka na 2 stronie: "ważący" zamiast "warzący" ;]


jaaaa ;) ..błąd ten jeden i ja wychwyciłem acz krzyku robić nie będę ;p
..poza tym czytaj Pan posty wcześniejsze a nie powtarzasz się po koledze :/
...
oglądałem właśnie film na GOLu o CoD:WaW i nic tam nie zwiastuje błędów wychwyconych przez brać gramową, za co serdeczne podziękowania raczę słać!
..wiem, wiem krzyku sporo o te bluescreeny robię, a wiadomo że jakiś patch na dniach wyjdzie i to wszystko poprawi.. mam nadzieję że na dniach.. bowiem zainteresowany kupnem gry jestem nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo ciekawa - przypomina mi pierwszą część z serii w nowym opakowaniu i nowym terenem ;] Niestety tą niestabilność da się zobaczyć. Polecam wszystkim pobranie patcha''a 1.1 (jeśli dobrze numer pamiętam) dostępnego już w sieci. Poprawia on nieco błędów w grze i zmniejsza niestabilność gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować