Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy monitor Full HD z serii SyncMaster

15 postów w tym temacie

Ładny, ale ten głośnik w obudowie to mnie rozwala.... Po co komu takie świństwo?
Parametry też widywałem lepsze.
Przy starym kursie dolara cena by była ok, ale przy obecnym kursie dolara - strata ca$h''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yennefer, hmmm imie kobiety a pisze mężczyzna ale w kążdym razie. Ten głośnik to po to żeby TV oglądać albo jak sobie włączysz PIP to też z czegoś dźwięk musi lecieć, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natywna rozdziałka która zabije chyba obecnie każdą gre/karte graficzną.
a w skalowanej nie każdy lubi grać bo traci sporo na jakości.. mhm.
imo bez sensu.
do filmów albo pod konsole fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ble, 16:9 ?? To jest format do telewizorów, a nie do monitorów i jeszcze te głośniczki. Co to jest za mania teraz wstawiać głośniczki do monitora ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 19:56, LIZZU napisał:

do filmów albo pod konsole fajna sprawa.


do filmów? takie maleństwo? poza tym z odległości 2-3 m to full hd jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to sie zastanawiam czy full hd to przypadkiem nie jest chwyt marketingowy. z recenzji na benchmarku to tak wlasnie wynika. full hd to teraz wylacznie do blue ray lub xbox. a ponoc tak naprawde przecietny kowalski nie zauwazy roznicy miedzy 720 p a 1080p czy ile tam. ja tak sie nie znam. choc full hd + blue ray robi wrazenie nie powiem :) widzialem w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 22:00, danzelmario napisał:

a ponoc tak naprawde przecietny kowalski nie zauwazy roznicy miedzy 720 p a 1080p czy
ile tam.


Jak będzie na tym tylko filmy oglądał to może i nie zauważy ale monitory 24 calowe służą również, a często przede wszystkim do pracy. W wielu zastosowaniach taka rozdzielczość jest bardzo pomocna, tyle, że tutaj nie wiadomo po jakiego obcięli 120 linii wstawiając format filmowy zamiast standardowego 16:10. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować