Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony też nie zapomina o Polsce

33 postów w tym temacie

Taaak, ciepło się robi. Ostatnio (hehe, od jakiegoś roku) widać też starania EA - reklamy na Polsacie (swego czasu Carbon, FIFA 08, a ostatnio FIFA 09 i Undercover).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że w Polsce coś się rusza w tym temacie. Kilka tygodni temu jak zobaczyłem w tv reklamę Fable II i Girsów to aż się herbatą oblałem z zaskoczenia XD Potem była jeszcze reklama PSP (You''ve got the whole world in your hands) no i świetne reklamy LittleBigPlanet. A do tego wszystkiego doszedł niedawno Undercover. Jeszcze rok temu to bylo nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, to naprawdę dla mnie zaskoczenie, co prawda reklamą FIFA09, wcale się nie przejąłem bo to było do przewidzenia, ale reklama, littel big planet, NFS, czy innych paru gier? Naprawdę jesrem zdumiony, i to nie tlyko na stacjach młodzieżowych, nawet na kanałach informacyjnych, jak superstacja, wkółko się powtarrza reklama z Undercover, hmmmmm mam nadzieje, że wreście inwestorzy zaczynają doceniać polski rynek i mam nadzieje, że będzie coraz lepiej.

Rzeczywiście parę lat temu to było nie dopomyślenia, aby jakakolwiek reklama gry pojawiła się w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak lepsze od reklam Xboxa... "Jesteś sierotą..." xD

Tak czy tak mi tam tej gry reklamować nie trzeba było. Nazwijcie to miłością od pierwszego wejrzenia, ale już sobie od dawna gram po dzień dzisiejszy. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Ostatnio widzę w tv reklamy ale tylko teraz. Czyli okolice świąt. Spoko by były całoroczne reklamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam ale chyba na TVN Turbo widziałem reklamę Xboxa w której pojawiło się np.: GoW2 i Guitar Hero. Widać, że polski rynek konsol się rozwija. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często - jak to bywa na TVN24 - można spotkać się z reklamami gier od EA. Jak to zazwyczaj bywa, najczęściej widzianą przeze mnie reklamą od tych paru lat, jest reklama NFSów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie posiadam żadnej next-gen'owej konsoli, zainteresowanie Sony polskim rynkiem cieszy zwłaszcza, że sporym zaskoczeniem było dla mnie pojawienie się ,kilka tygodni temu, reklamy PSP na pewnym gliwickim przystanku autobusowym. Postanowiłem więc, że uwiecznię tą chwilę na zdjęciu i udostępnie ją przy okazji Gramowiczom. Oto link:

http://odsiebie.com/pokaz/1019527---1f1a.html

Chwali się także fakt pojawienia się reklam PS3, PSP i gier z nimi (np. Little Big Planet) związanymi w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kraków też już zalany reklamami PSP i LBP.

A przy okazji zaliczyłem niezlego zonka, kiedy w ten weekend wchodząc do Galerii Krakowskiej zobaczyłem, że rozgrywają się Mistrzostwa Polski w Fifie 09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować