Zaloguj się, aby obserwować  
deusER4

DarkRoom - muzyka (Depressive), sztuka, śmierć, depresja. Eksploracja umysłu, filozofia [M]

587 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2008 o 14:40, Cairine napisał:

> Ja się potrafię przyznać do błędu.

"Ok, zwracam Cairine honor, ale i tak jej nie lubię. No cóż..."
To było bardzo honorowe przyznanie sie do błędu :D Taaak :D (BTW Nie lubić kogoś, bo
ma rację :D dooobre )


Nie dlatego Cię nie lubię. Ja zanim kogoś polubię to trochę mija czasu. Rzadko kogoś lubię od samego początku. Cóż, taka moja wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 13:06, deuser napisał:

uwaga!! DEPRESSIVE gębą pęłną


pełną, oj pełną, a jak pełną to trza sprawdzić samemu. tudzież zajrzeć na mojego sajta ;)

Dnia 29.11.2008 o 13:06, deuser napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=tK9TCTPwmwM
z dedykacją dla @Haatret''a!! ..może gość się pojawi niedługo, jak usłyszy to
może może ;)


dzięki za dedykację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho Ho!
Ale mnie atrakcje omineły podczas snu. ;D

Kwestia zespołów pokroju Three Days Grace czy Linkin Park w zestawieniu ze słowami "depresja" i "mrok" niby ma sens, ale tylko w przypadku 12-16 letnich odbiorców muzyki. =]
Oczywiście nie chciałbym nikogo, ani niczyich fascynacji muzycznych urazić, ale zestawiania muzyki tego kalibru z dokonaniami zapodanego przeze mnie Caerula Sanguis, czy nawet Tool''a (które też mało ma wspólnego z mrokiem i depresją, ale juz więcej z pewnością niż taki Linkin Park), że już nie wspomne o przytoczonym przez kolege deusera, Lustmordzie; zakrawa na... śmieszność? ;)

To nie ten poziom wrażliwości muzycznej niestety, bo i choć sam uważam starsze dokonania mego "Boga muzycznego", czyli Moshic''a (twórcy muzyki stricte tanecznej) za "mroczne", to jednak pomimo całej swojej genialności i kunsztu twórczego, artysta ten nie ma nic wspólnego z głębią i przekazem czynionym przez muzyke prawdziwie mroczną, czyli taką, jaką jest dla mnie Dark Ambient i jego okolice. :)

*(Jak ja uwielbiam pisać takie słowne tasiemce ;D)

Oczywiście to w dużej mierze własna wrażliwość muzyczna będzie nam dyktował czy to darcie papy, łoskot perkusji i dźwięk gwałconych gitar będzie mrokiem, czy też smętne wokalizy Lisy Gerrard pośród dżwięków Dead Can Dance. ;)
Jednak muzyka ta, choć bliska mrokowi najczarniejszych nocy pośród lasu, będzie niczym w zestawieniu z uczuciem jakie ogarnełoby człowiekiem gdyby ów mroczny las przemierzał z muzyką Lustmorda na uszach, miast wycia Satyricona czy (oczywiście boskich) wokali Lisy Garrard. ;D

Jesli ktoś chce polemizować, prosze bardzo, ale garniec złota temu, kto przemierzy noca jakąś puszczę z tym o to nieziemskim utworem rozbrzmiewającym radośnie: =]
http://pl.youtube.com/watch?v=mMFiwSTIHKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 15:15, zamber1 napisał:

Jesli ktoś chce polemizować, prosze bardzo, ale garniec złota temu, kto przemierzy noca
jakąś puszczę z tym o to nieziemskim utworem rozbrzmiewającym radośnie: =]
http://pl.youtube.com/watch?v=mMFiwSTIHKk

zrobiłem to samo w ostatnim poście.. znaczy Lustmord już poleciał, ale nigdy go za wiele ;)
...
gorąco w temacie było przez czas jakiś ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 15:26, krwawa Mary napisał:

To się ciesz :D :P

oko puściłem, więc nie cieszę się tak jak myślisz.. trochę smutno mi się zrobiło że tak na siebie naskoczyły dwie osoby które są moimi znajomymi, nie dość tego- osoby które lubię ..tak naprawdę to nie wiedziałem jak się zachować, co zrobić, trzeba było przez to przejść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 15:11, HaatreT napisał:

dzięki za dedykację

nie ma sprawy, cieszę się że mogłem poprawić nastrój ;)
..a jak Lustmord? dobry kawał mięcha co.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 15:35, Nekromantik napisał:

To może ja wyjdę z inicjatywą wczuwania się takim oto utworem http://pl.youtube.com/watch?v=XqmtyIgLqGg

:D

the Cure to ja łykam bez popity :D ..wie to każdy kto odwiedza mój GS ;p
..ten kawałek leci chyba w chwili przebudzenia Kruka ( biegnie po dachach ), wspaniała scena, w ogóle cały film to dzieło!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>trochę smutno mi się zrobiło że tak

Dnia 29.11.2008 o 15:32, deuser napisał:

na siebie naskoczyły dwie osoby które są moimi znajomymi, nie dość tego- osoby które
lubię ..


Miło mi, że mnie lubisz :) I przepraszam Ciebie za tą sytuację, a szczególnie Cairine. Cóż, to jest mój wredny charakter, który mnie wkurza :/ Przeważnie nad sobą panuję. Zwykle to tylko jednej osobie udaje się mnie wyprowadzić z równowagi. No i mojemu kumplowi, ale tylko raz się mu to udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2008 o 15:36, deuser napisał:

..a jak Lustmord? dobry kawał mięcha co.. :)

Jeśli mogę się odnieść to pierwszy raz słyszę i przyznaję, że trochę mnie zszokował.

krwawa Mary
Czyli z walki w kisielu nici? :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 15:43, krwawa Mary napisał:

Miło mi, że mnie lubisz :)

a jak :)

Dnia 29.11.2008 o 15:43, krwawa Mary napisał:

I przepraszam Ciebie za tą sytuację, a szczególnie Cairine.

miło to słyszeć :)

->Nekromantik
sam jak to zobaczyłem..( a nie było to tak dawno temu ;) to w szoku lekkim byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 16:59, Skywalker560 napisał:

Lubicie doom/drone metal? Polecam Sunn O))):
http://www.myspace.com/flightofthebehemoth


Drone Metal .... xD

Czy metalowcy na serio musza być tacy zamknięci na inną muzykę, że to co im się podoba muszą od razu nazwać "metalem".

Przecież taka muzyka istnieje od lat i nikt wczesniej nie czuł potrzeby nazywania jej "Drone Metal"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2008 o 17:06, zamber1 napisał:


Przecież taka muzyka istnieje od lat i nikt wczesniej nie czuł potrzeby nazywania jej
"Drone Metal"...


ta, też się zastanawiałem co to za nowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 17:15, Skywalker560 napisał:

1.Nie jestem metalowcem.
2.Drone a drone metal to dwie inne sprawy.


Czysty Drone tak (choć dla laika też niewiele różni się od Ambientu). Natomiast to co dla ciebie jest "Drone Metalem", to muzyka łącząca w sobie cechy Drone, Industrial i Noize, ale za cholerę nie nazwał bym to "Drone metalem" tylko dlatego, że jest w niej dźwięk gitary i wokal.
Jak już pisałem, muzyka taka tworzona juz była 10 lat temu i nikt zdrowy na umyśle nie nazywał tego "Drone Metal". ;)

To pusta nazwa, taka sama, jak ktoś w końcu stworzy coś "nowego" łącząc House z Metalem i nazwie to "HouseMetal" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować