Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

The Witcher: Rise of the White Wolf - PS3 i X360

60 postów w tym temacie

No już chyba każdy konsolowiec wie że Wiedźmin zmierza również na konsole nowej generacji, pod nową nazwą.
Myślę że nie ma co zaśmiecać tematu głównego który dotyczy tylko wersji PeCetowej.

Przy okazji ostatnio CD Projekt Red udostępniło fajny trailer:
http://www.gametrailers.com/player/43292.html

Jeśli jednak moderatorzy uznają że ten temat nie jest potrzebny to po prostu niech usuną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:13, Meykan napisał:

No już chyba każdy konsolowiec wie że Wiedźmin zmierza również na konsole nowej generacji,
pod nową nazwą.
Myślę że nie ma co zaśmiecać tematu głównego który dotyczy tylko wersji PeCetowej.

Przy okazji ostatnio CD Projekt Red udostępniło fajny trailer:
http://www.gametrailers.com/player/43292.html

Jeśli jednak moderatorzy uznają że ten temat nie jest potrzebny to po prostu niech usuną
:)

Ehh ubiegłeś mnie ja też chciałem założyć taki temat:/ Na szczęście użyłem wyszukiwarki:) Wywiady oglądałem konsolowa edycja zapowiada się naprawdę smakowicie jestem przekonany, że będzie to lepsza gra niż na PCta. No i teraz żałuję, że nie mam konsoli:) ta wiadomość o wieśku na konsole przy okazji odebrała mi nadzieję na dodatek/drugą część bo filmiki na rocznice Witchera pokazywały projekt na xboxa i PS3:/ No i chyba nie dadzą rady robić kilku gier na raz? Kontynuacja na PCta, projekt konsolowy i jeszcze ten schooter. Trzymam jednak kciuki za to, że im się uda. Może przynajmniej konsolowcy dostaną grę bez błędów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin! Tak rozkochałem się w książce, że kupiłem przedpremierówkę PC, ale okazało się, że mi nie chodzi. Nagle okazało się, że mogę wybrać między nowym kompem a X360 - wybrałem pudełko. Zaraz po zakupie żałowałem - nie będe mógł grać w wiedźmina, ale jestem idiotą:) I tak oto - wieść o konsolowej wersji wiedźmina jest najlepszą wersją "grową" jaką usłyszałem w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:13, Meykan napisał:

No już chyba każdy konsolowiec wie że Wiedźmin zmierza również na konsole nowej generacji,
pod nową nazwą.
Myślę że nie ma co zaśmiecać tematu głównego który dotyczy tylko wersji PeCetowej.

Przy okazji ostatnio CD Projekt Red udostępniło fajny trailer:
http://www.gametrailers.com/player/43292.html

Jeśli jednak moderatorzy uznają że ten temat nie jest potrzebny to po prostu niech usuną
:)

Tak się teraz zastanawiam nad tym co mówił jeden z twórców konsoloweg wieśka odnośnie zmiany samego początku gry. Nie wiem czy oglądałeś filmiki z procesu tworzenia pctowego wiedźmina. W jednym z nich była pokazana obrona Kaer Morhen, ale obszar oddany graczowi do dyspozycji, obejmował także tereny przy twierdzy (jak w jednej z przygód). Na filmiku trzeba było pomóc Berengarowi załatwić kilku oprychów (odciągnąć uwagę od jednego żeby B. mógł go zabić). Później było przesłuchanie jednego z napastników i głosowanie co z nim zrobić. Można go było zabić, torturami wymusić odpowiedzi na pytania lub puścić wolno. Tak się teraz zastanawiam czy twórcy nie skorzystają z tego pomysłu skoro całe wprowadzenie ma być zmienione. Tylko, że jeśli by się na to zdecydowali trzeba by zmienić Berengara na innego wiedźmina, bo wprowadzenie B. na początku rozgrywki pociągało by za sobą zmianę linii fabularnej, a tego twórcy mieli nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabułę obiecują "tą samą, ale z dodanymi różnymi smaczkami". Dodatkowo osobne tematy muzyczne dla każdego z bossów, zmieniony sposób rozgrywki z bossami... ehh, chyba kupię Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 16:08, Lfdracon napisał:

Fabułę obiecują "tą samą, ale z dodanymi różnymi smaczkami". Dodatkowo osobne tematy
muzyczne dla każdego z bossów, zmieniony sposób rozgrywki z bossami... ehh, chyba kupię
Xboxa.

Wieśka na PC przeszedłem, jednakże na moim sprzęcie ciągle się mulił itp. Kupiłem xa jestem z niego b zadowolony, a teraz dochodzi wieść ze wiedźmin wyjdzie także na konsole:D po prostu miodzio;D
tak btw. co dawał ta potem łatka, niby lekkie rozszerzenie do fabuły? Bo jak mówią twórcy znajdzie się ona także w wersji na konsole czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 16:08, Lfdracon napisał:

Fabułę obiecują "tą samą, ale z dodanymi różnymi smaczkami". Dodatkowo osobne tematy
muzyczne dla każdego z bossów, zmieniony sposób rozgrywki z bossami... ehh, chyba kupię
Xboxa.

Ale sam epilog miał być całkiem inny podobno jest to spowodowane przeniesieniem na konsole i rzekomo nie można przenieść samouczka z pcta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można go przenieść bo skoro planują inne sterowanie/sposób podonoszenia przedmiotów/walkę to troszkę dziwne byłoby dodanie do nowych elementów starego samouczka. A może po prostu chcą naprawić to, że wiedźmin w wersji pc zaczyna się tak... słabo (Za to głównie niższe oceny w średniej dostawał) ;) Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 18:10, Moras1990 napisał:

Mimo, że mam grę na PC to pewnie zaopatrzę się w wersję konsolową. Nowa muzyka, ulepszona
grafika, nowy styl walki - wchodzę w to!


ulepszona grafika, przepraszam ale zbytnio jej nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie. Screeny nie mówią wszystkiego. Na pewno będzie różnica w grafice bo już zapowiadano że konsolowy Wiedźmin będzie na nowym silniku graficznym. Ma lepiej wyglądać i być lepiej dopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inny silnik graficzny... Jeżeli czerwoni idą tak daleko, na pewno nowy wiedźmin nie będzie miał zbyt wiele wspólnego ze starym witcherem. Mogliby go bardziej "ugothicować" chodzenie, skakanie, pływanie i walka którą sami sterujemy. Do tego fabuła starego wiedźmina, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 19:53, Meykan napisał:

Będzie. Screeny nie mówią wszystkiego. Na pewno będzie różnica w grafice bo już zapowiadano
że konsolowy Wiedźmin będzie na nowym silniku graficznym. Ma lepiej wyglądać i być lepiej
dopracowany.

Ja widziałem screeny i grafa może lekko lepsza od starej, no może roślinność została poprawiona ale tak to rewolucji nie widzę;] btw my gramy dla gry, a nie grafiki jak np. mój kumpel wiec spox;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te screeny na stronie to nic... To nawet nie pokazuje gry... Weź mi nie mów, że nie widzisz ulepszonej grafiki... A jak masz niby widzieć jaka jest grafika skoro gra nawet jeszcze nie wyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 22:27, W.S.A.D napisał:

Ale te screeny na stronie to nic... To nawet nie pokazuje gry... Weź mi nie mów, że nie
widzisz ulepszonej grafiki... A jak masz niby widzieć jaka jest grafika skoro gra nawet
jeszcze nie wyszła?


Hmm;p na jednym z wywiadów pokazywali grafikę;) i coś o niej tam mówili, że nowy silnik to tylko dlatego że pod konsole trzeba innego niż pod pc.. więc;D ale tak jak mowie jak gram w grę dla fabuły i ogólnie ponieważ jestem fanem twórczości sapka, a nie w grafikę. Dodatkowo ten tytuł urzekł mnie na PC dlatego zapewne zaopatrzę się w niego kiedy wyjdzie na xa;) Hmm a jak sądzicie co nowego dodadzą oprócz wyżej wymienionych elementów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2008 o 21:46, Starter napisał:

Ja widziałem screeny i grafa może lekko lepsza od starej, no może roślinność została
poprawiona ale tak to rewolucji nie widzę;] btw my gramy dla gry, a nie grafiki jak np.
mój kumpel wiec spox;)



Fajnie nie ma jeszcze pokazanej finalnej wersji a Ty już na podstawie zwykłych screenów oceniasz grafikę. Co do Wiedźmina na konsole oczekuje dopracowanego systemu walki przy którym się nie można nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 22:33, Bratek196 napisał:


> Ja widziałem screeny i grafa może lekko lepsza od starej, no może roślinność została

> poprawiona ale tak to rewolucji nie widzę;] btw my gramy dla gry, a nie grafiki
jak np.
> mój kumpel wiec spox;)


Fajnie nie ma jeszcze pokazanej finalnej wersji a Ty już na podstawie zwykłych screenów
oceniasz grafikę. Co do Wiedźmina na konsole oczekuje dopracowanego systemu walki przy
którym się nie można nudzić.

Nie oceniam grafiki, ja tylko stwierdziłem fakty na "dzień dzisiejszy" ofc wszystko się może zmienić do premiery gry i życzę aby zmiany były na lepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować