Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

The Witcher: Rise of the White Wolf - PS3 i X360

60 postów w tym temacie

Z tego co czytałem, to twórcy chcą tak zmienić system walki aby przypominał ten sam co w Devil May Cry.
No wiedziałem że zrezygnują z systemu Pctowego ale to? Wyobrażacie to sobie?
No i jeszcze te obietnice przystosowania gry do możliwości nie tyle konsol co mozliwości ich userów :/ wolę nie puszczać wodize fantazji.
A i nie oceniajcie grafy na podstawie artworków.

Ekwipunek - zmiana oczywiscie będize ale mam nadzieję ze nie na taki jak w Falloucie3 czy jakims jRPG (tekst bez widocznego przedmiotu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję ,że na konsolę gra będzie tak samo dobra jak na PC i będzie tak samo przystępna. Jeżeli tak będzie to napewno kupię. ; ) Na kompa mi się podobał to na Konsolę też wytrzymam. :P

Pozdr.

PS: A trailer jest spoko. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh przecież to już nie będzie to. W PC-towym trzeba było "myśleć" choć trochę przy "kombosowaniu". A tam? Ehh mi jakoś DMC nie przypadł zbytnio do gustu. No i w sumie fajnie, że polskie ekipy robiące gry się wybijają na rynku. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na tak wypasioną edycje kolekcjonerską jak przy wersji PC. O jakość polskiej lokalizacji się nie martwię bo po pierwsze to polska gra po drugie przy wersji pc CDP pokazało, że jednak jak się chcę to można zrobić bardzo porządną polonizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 01:27, W.S.A.D napisał:

A ja znalazłem kilka screenów ! ;)

Mi to wygląda na podrasowane w jakimś Photoshopie screeny z wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 13:20, Lfdracon napisał:

> A ja znalazłem kilka screenów ! ;)
Mi to wygląda na podrasowane w jakimś Photoshopie screeny z wersji PC.

To chyba nie są podrasowane screeny... Widziałem je nie tylko na jakichś małych stronkach internetowych... Są również w dużym tekście o grze w Clicku, oraz w PSX Extreme :) Kurcze - niech polygamia szybciej złoży te filmy ! Chce wiedzieć więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest takie jedno coś przy tworzeniu tej gry co mi się bardzo podoba. Wielki respekt dla CD Projekt RED i całej ekipy tworzącej tą grę na konsole.

A mianowicie, podoba mi się rozwiązanie pisania gry. Robione są dwa oddzielne porty równomierne i nie będzie żadnych narzekań gdzie grafika lepsza. Grafika będzie super ale na innej konsol na swój sposób.

Podoba mi się to tym bardziej że baardzo niewiele producentów brudzi sobie ręce żeby robić oddzielne porty. A szkoda :(( W kilku przypadkach w grach na konsole wersja PS3 jest gorsza, a czemu? Bo jest portem z X''a.

Mam nadzieje że ten "trend" zejdzie z mody. PS3 i X360 mają zupełnie inną strukturę i inaczej się na nie gry piszę. Mimo iż obie to konsole to jednak X360 bliżej do PC niż do PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osz kurde. Fajnie że tutaj dałeś zabieram się do oglądanie i owszem tak w wysokiej rozdzielczości. Dłużnej się ładuje ale to nic.

Spoiler

AAAA Jeśli tamten znak Igni ma tak wyglądać to po prostu SUPER. OMG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 19:41, Meykan napisał:

Osz kurde. Fajnie że tutaj dałeś zabieram się do oglądanie i owszem tak w wysokiej rozdzielczości.
Dłużnej się ładuje ale to nic.

Spoiler

AAAA Jeśli tamten znak Igni ma tak wyglądać to po prostu SUPER. OMG.


Wiesz - ja czatuje na necie, jeżeli chodzi o informacje o tym tytule ;) Jak będą nowe filmiki, to wam wyśle linki w miarę możliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jesień. Ja myślę że to będzie raczej październik lub listopad. Ale naprawdę o samej grze w wersji na konsole wiadomo niewiele jeszcze poza paroma krótkimi filmikami i screenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spodobały mi się płynne ruchy Geralta i kamery. Sama walka zapowiada się świetnie, nie do końca przekonała mnie oldschoolowa walka point & click w PCtowej wersji Wiedźmina. Wolę bezpośrednią kontrolę (a''la Gothic).

Ciekawi mnie tylko ten cały "sequence system". Chyba wszyscy wiemy co to znaczy, wciskanie kolejno przycisków które pojawią się na ekranie. X,Y,A albo B (albo te wszystkie śmieszne znaczki co mają Dualshocki). Mam nadzieję, że będzie to tylko niewielki dodatek do walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja liczę na to, że gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej tak jak w przypadku wersji na PC. Co prawda nie mam problemów z angielskim, ale gram na starym kineskopowym telewizorze i dosyć ciężko jest mi rozczytać się z małych napisów w trakcie gry. Zazwyczaj to olewam, ale w przypadku Wiedźmina nie ma takiej opcji ;)
Poza tym miło byłoby pograć w polską grę po polsku. Fajnie byłoby również gdyby wyszła jakaś bogata Edycja Kolekcjonerska, choć w to raczej wątpię, bo w przypadku gier na konsole nie jest to tak popularne jak w przypadku PC. Ale znając CDP... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować