Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy wkurzeni na brak oficjalnego multi w GTA IV. Czy potrzebnie?

150 postów w tym temacie

Ciekawe jest to jak ludziom czasami nie chce się poczytać co zrobić, tylko jak się nieda zarejestrować na Polskę to odrazu płacz i zgrzyty, bo mi nie chce działać itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mikim - bo nie trzeba... wystarczy zalogować się na offline''owe konto games for windows (nie jestem pewny, czy musi być założone w Live, ale w Gears of War nie musiało być). GfWL to jest taki jakby mini-dashboard w grze, do którego musisz się zalogować. Jedyne, co mnie szczerze zdziwiło, to to okno witające instalację, Chiny są trochę daleko od Polski ^^
Miałem GTA na konsoli, ale zamieniłem się, bo multi mi się bardzo nie podobało. Wersję PC sprawdzę u kumpla, jeśli multi będzie gites a wymagania nie takie straszne, jak piszą na forach (podobno nikomu nie udało się uruchomić gry płynnie na najwyższych detalach, lol), i wtedy może kupię...
Na konsolowej wersji się zawiodłem... Ciekawe, czy schrzanili też PCtową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pre-order, planowana wysyłka: 2.12.2008. Dziś jest już końcówka 4.12, a u mnie na skrzynce mailowej pusto. Dziwy to wielkie, dziwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko ok, ale dlaczego nie dostajemy w 100% pełnoprawnego produktu? Jakieś generatory, bawienie się w podawanie fałszywych danych itp.. Zmieniając temat to podobno gry zamówione na gram.pl oraz wirtus.pl są od Take Two a nie Cenegi dlatego nie posiadają dodatków oraz kodu na GfWL Ktoś może to potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że na PS 3 nie ma takich kłopotów. Choć jak widać wystarczy konto angielskie by grać... W Gears Of War jakoś grałem na PC przez multi... Choć lagi były z kosmosu :/ Dlatego mimo to uważam, że Games For Windows Live to porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Traktują nas bydlaki jak kraj trzeciego świata ciągle. Na Mines of Moria czekam od 18 listopada. Dziś w końcu przyszły do Media Marktu dwie sztuki. DWIE. To nawet nie jest kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę bije tu hipokryzją. Z jednej strony hasło "nie pirać!" a z drugiej - rejestruj konto Windows Live na fałszywe dane.

Co do szukania informacji o tym, że multi działa lub nie, to nie jest to obowiązek gracza. Od tego powinien być wydawca gry, by takie informacje zamieszczać na pudełku z grą. Wystarczyło napisać na pudełku, że opcja multiplayer nie jest dostępna dla zamieszkujących terytorium Polski. Niestety podejrzewam, że takiej informacji na pudełku z "GTAIV" się nie znajdzie. Wyobraźcie sobie, co by było w USA w takim wypadku? Kilka niezłych pozwów sądowych, coś czuję. Poza tym dziwne jest dla mnie wydawanie w Polsce gry wymagającej rejestracji w Windows Live, gdy ta rejestracja Polakom nie jest umożliwiana. Jakbym kupił grę w Niemczech, UK czy USA, to mógłbym mieć pretensje do siebie a tak? Naprawdę! Czy zawsze gracz/klient musi być poszkodowany? Chcesz być legalny a wydawca/dystrybutor rzuca Ci kłody pod nogi począwszy od spierniczonego instalatora, przez karkołomne i dwuznaczne motywy z rejestracją "na USA" itd. To nawet już nie jest śmieszne, to jest żałosne.

Na marginesie mówiąc wygrałem w którymś z konkursów CDProjektu "Test Drive Unlimited" na PC. Niestety SecuROM w tej grze zabrania mi jej uruchomienia, bo wcześniej uruchomiłem... Process Explorer. Jako, że nigdzie w licencji nie znalazłem informacji dotyczącej tego, że wymaganiem gry jest "nieuruchamianie PE" ściągnąłem cracka i problem nagle przestał istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego ja muszę się podawać za kogoś, kim nie jestem? To się w głowie nie mieści. Cieszę się, że na PS3 mogę się chwalić, że jestem Polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie wiedziałem, że trzeba sie, że tak ,,powiem" pieprzyć aby zapisać grę ! Ale można najpierw zainstalować grę a później ,,pieprzyć" się z tym rejestrowaniem itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:14, Budep napisał:

Jakby ludzie nie piracili, to by i takich pierdół nie było..

Tych pierdół w ogóle być nie powinno, bo jak wiadomo piraci i tak wszystko obejdą, a najbardziej dostaną po tyłku legalni odbiorcy. A tłumaczenie, że jakby ludzie nie piracili toby zabezpieczeń nie było jakoś do mnie nie przemawia. Z żadnych ust. A najbardziej z ust producentów, wydawców i im podobnych. Niestety rzeczywistość jest okrutna i trzeba się z tym syfem użerać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem co jest u mnie ale ja się nie rejestrowałem w Live! tylko wziąłem na tryb offline i wszystko się zapisuje... spróbuję w multi pograć ale ludzie z microsoftu powinni zadbać o swój GFWL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:14, Budep napisał:

Jakby ludzie nie piracili, to by i takich pierdół nie było..

I kolejna idiotyczna wypowiedź na temat piractwa... Piraci w najmniejszym stopniu nie przeszkadzają wydawcom, wszystkie te zabezpieczenia i ograniczenia są po to, by zabić rynek gier używanych, z których wydawca nie ma ani grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:35, Arkadiusz napisał:

"Najlepiej założyć konto albo na fikcyjny adres w Wielkiej Brytani albo USA."

czy ja dobrze widzę? czy wy nakłaniacie ludzi do oszustwa? !!!


Lol. No to jak inaczej zagrać? W ogóle co mi to za nakłanianie i tak wszyscy tak robią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar kupić tą grę - jednak z tym poczekam.
Może coś z tym zrobią, bo to idiotyczne, w ogóle 4 rzeczy instalować (w tym jedna to jest sama gra) aby sobie pograć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować