Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest dokładny termin wydania Mirror`s Edge`a na PC

18 postów w tym temacie

Pisanie "zawiódł większość" jest trochę z kosmosu. Np. wiele osób narzeka na nowego CoDa, mnie się podobał.
Znam gościa, który zarywa noce grając w QoSa, a przecież większość tę grę rozniosła...
Słyszałem, jaki to nudny jest nowy Tomb Raider, że gramy w to samo, a Lara ciągle ma takie same ruchy itp.
Czytałem również o ogromnej liczbie bugów w GTAIV, słyszałem o monotonii rozgrywki w Far Cry 2... ale CO Z TEGO? Gra ma nie podobać się większości, gra ma podobać się mnie...
Pisząc w Twoim stylu, słyszałem wiele złego na temat ME... więc może lepiej 10 razy się zastanów, zanim kupisz grę, która nie zadowoli większości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 11:40, Michaelius napisał:

Jak dla mnei to tytul na kupno z jakiejs extra klasyki za 19,99 :)


To sobie poczekasz jakieś kilka lat, aby zobaczyć to w taniej serii za jakieś 60 zł ;) . W końcu to tytuł wydawany pod banderą EA ...

A tak swoją drogą, fajnie by było gdyby PC-towcy dostali ten bonusowy zestawik mapek na starcie, w cenie gry:).

A już szczytem marzeń byłoby dołączenie prostego edytora. Cóż, ale to na pewno ostatnie postanie jedynie w sferze snów (a szkoda, bo bez wątpienia pomogłoby tytułowi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirror''s Edge to jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier początku przyszłego roku , data premiery wydaje się bardzo korzystna , spodziewałem się końcówki stycznia i jestem mile zaskoczony. :) Oby cena tych dodatkowych zawartości w PeCetowej wersji w Polsce była niewygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna, ale tylko za pierwszym razem... Szkoda, że nie zrobili jakiś alternatywnych ścieżek przejścia - byłaby większa motywacja do ponownego przejścia tej gry.

Poza tym, później jest trochę monotonna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować