Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

mnie typ kiedyś jechał wyzwiskami przez 3 mapy ;] na 4tej ubiłem dziada też na 1 killa przed nukiem ^^ to się popłakał :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, kolejna coraz częstsza rzecz, która zabija tę grę... A mianowicie dwóch debili boostujących się. Chowają się w mało uczęszczane miejsce, jeden rzuca desant taktyczny a drugi go co chwilę zabija. Bez sensu to MP się staje. Jak by cheaterów było za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja widuję coraz częściej. Wszystko pięknie, ale jak nie możesz słyszeć, jak gadają to się nie pobawisz, jak na filmiku (wiadomo, TS). Aczkolwiek polowanie na boosterów jest zabawne. Sam wiele razy zabiłem obu i zakampiłem za flarą, aż koleś się zrespi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 22:41, Undertaker napisał:

Wszystko pięknie, ale jak nie możesz słyszeć, jak gadają
to się nie pobawisz, jak na filmiku (wiadomo, TS)

Wystarczy wsłuchać się w dźwięk TacInsa (trrrryyszwykszszyk) i wytłumionych headshotów i tak trudno nie jest :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 13:03, Piciambeer napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=kZvjjXSR89Y
Eeeej jak on zrobił "pluspieńdźiesiontki" z opisem np. BAMBIIIIII? :D

Prawdobodobnie w jakimś programie do obróbki video, np. Sony Vegas.
PS. Ktoś wie, jak wyciągnąć z gry dźwięki jak np. "Tango Suckat", "Bambi","Rumada" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wylądowałem na zhackowanym serwerze.... Szlag mnie normalnie trafia!!! Męczy się człowiek aby zrobić samemu prestiż - 65 level to może nie jest jakieś mega osiągnięcie ale jak gra się w to rzadko to człowiek cieszy się z każdego nowego elementu... No i dostałem "w prezencie" skok na 70lvl. TO JEST ŻAŁOSNE! Jak tylko zorientowałem się co się dzieje szybko wyszedłem (cały mój pobyt na tej cholernej mapie to było raptem kilka sekund i JEDEN nieszczęsny frag po którym wbiło mi 70). Mimo komunikatu, że wszelkie premie i bonusy po wyjściu zostaną anulowane awans został, bronie odblokowane a ja zastanawiam się czy wbić prestiż i udawać, że nic się nie stało czy wyrzucić tę grę w p.... :(

A tak się dzisiaj cieszyłem jak odblokowałem na moim M21 EBR czerwonego tygrysa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 21:42, Undertaker napisał:

Jest żałosne, zgadzam się. Właź w prestiż i jedź od nowa. Nic innego nie zrobisz.

Już zrobiłem. Uninstall. Gó****rzy robiących na czacie wiochę jakoś dotychczas przeżyłem, cziterów i wszelkiego rodzaju tuberów/g18 akimbo "wymiataczy" podobnie. Pogodziłem się z tym, że wywaliłem 60zł w błoto, bo te nowe 5 mapek można grać tylko w narzuconym randomie, co mnie kompletnie nie bawi. Natomiast dzisiejszy epizod przelał czarę goryczy. Łez nie będzie, podobnie jak kasy za nowe mapki w lipcu - cya Activision - do niezobaczenia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 20:17, ChrisBgnr napisał:

Przed chwilą wylądowałem na zhackowanym serwerze.... Szlag mnie normalnie trafia!!! Męczy
się człowiek aby zrobić samemu prestiż - 65 level to może nie jest jakieś mega osiągnięcie
ale jak gra się w to rzadko to człowiek cieszy się z każdego nowego elementu... No i
dostałem "w prezencie" skok na 70lvl. TO JEST ŻAŁOSNE! Jak tylko zorientowałem się co
się dzieje szybko wyszedłem (cały mój pobyt na tej cholernej mapie to było raptem kilka
sekund i JEDEN nieszczęsny frag po którym wbiło mi 70). Mimo komunikatu, że wszelkie
premie i bonusy po wyjściu zostaną anulowane awans został, bronie odblokowane a ja zastanawiam
się czy wbić prestiż i udawać, że nic się nie stało czy wyrzucić tę grę w p.... :(

A tak się dzisiaj cieszyłem jak odblokowałem na moim M21 EBR czerwonego tygrysa;/


Hmm ja miałem inną historię. Wchodzę na cziterski serwer i jakieś chińskie znaczki mi latają w górnym prawym rogu. Wychodzę z tego serwa z kumplem i mamy taki sam tytuł i emblemat. Tytuł nie pamiętam jaki, a emblemat ten złoty, który dostaje sie za zrobienie wszystkich osiągnięć w trybie prestiż. I to ścierwo nadal mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 14:39, Sipso2008 napisał:

Mmm! Podczepiana strzelba... Najs :D Miota to, chociaż dmg nieco niski.

Przed patchem taka strzelba montowana na FALu biła przez całą mapę. :D Ja kiedyś z tym biegałem, co prawda ze SPASem to się taką pierdołą nie da wygrać, ale przydaje się w kryzysowych sytuacjach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować