Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Orientuje się ktoś w wadze najnowszych patchy do multi? Bo ściąga się i ściąga [ok. 110kb/s ciągle] a mam dopiero 32%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 14:44, SongoX napisał:

Wiesz ja miałem podobny problem, tylko u mnie wyskakiwała ta grafika z napisem Modern
Warfare 2 i się nie włączało. Nawet po reinstalce gry tak miałem. W końcu musiałem przeinstalować
całego Steam''a.


Dzięki! Pomogło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 15:44, JayL napisał:

Orientuje się ktoś w wadze najnowszych patchy do multi? Bo ściąga się i ściąga [ok. 110kb/s
ciągle] a mam dopiero 32%...

Dużo nie ma. Mi ściągało się ok. 3 min. Na pewno ma poniżej 5MB, choć dokładnie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie po kilkaset kb? Coś tu nie tak.

SongoX
No cholera, to czemu mi tyle czasu się ściąga i ściągnąć nie może? Przez tę godzinę przybyło kilkanaście procent i 41 teraz mam... A bez zmian w okolicach 110kb/s transfer się trzyma. Jakiś bug Steama czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 18:53, Outlander-pro napisał:

Jeśli pytasz o zestawy snajperskie to już mówię.
Snajper klasyczny:
-Intervention
-PP2000 (najlepszy sidearm dla snajpera jak dla mnie, najbardziej uniwersalny)
-Kieszonkowiec PRO (szybsze celowanie jest super skuteczne i potrzebne - nawet nie należy
kampić, tylko szybko się poruszać i robić Quick Scopy)
-Moc Obalająca
-Pewne Celowanie, koniecznie PRO
Wyposażenie: Claymore, desant taktyczny



Biegam z tym samym zestawem ;], Tylko wolę semtexa, bo mimo klasyczności tej klasy, lubię grać nią ofensywnie. No i raczej wole tą ostatnią strzelbę alimbo ;]

btw. Niestety niedawno przeszedłem w tryb prestiżu i straciłem cały fajny sprzęt... (najbardziej żal mi kałacha :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 17:01, JayL napisał:

Wszystkie po kilkaset kb? Coś tu nie tak.

SongoX
No cholera, to czemu mi tyle czasu się ściąga i ściągnąć nie może? Przez tę godzinę przybyło
kilkanaście procent i 41 teraz mam... A bez zmian w okolicach 110kb/s transfer się trzyma.
Jakiś bug Steama czy co?

Nie wiem na ile rzetelne są te liczby. U mnie prędkość ściągania to około 500kb/s.Może są przerwy podczas ściągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Ech, ten Steam. Nie mam pojęcia. Jakby było to świeżo po instalacji to nie dziwiłbym się, bo u mnie nie zainstalowało gry do końca, a potem ściągało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, mówiłem, że grają w to debile. Wlazłem sobie na S&D, i dwa razy z rzędu dedłem od dwóch kamperów, z których jeden krył jedno wejscie, drugi drugie. Taki domek na Skidrowie. Za trzecim razem, wbilem tam bez pardonu z raffica akimbo, poprostu automatycznie wiedzialem gdzie sa - 2 seryjki, 2 fragi. Zaczęli mnie wyzywac od cheatera... następna runda, zostałem sam, wbijam do planta na A, bo moja druzyna podlozyla w momencie kiedyja bylem na 2 koncu mapy ( plant A to ten w tym dlugim holu)... chcialem sprawdzic czy nikt nie defusuje, uslyszalem wlasnie defusa, cos mi smignelo z lewej strony, szybki reverse, frag... i przegrana, bo zdazyli zdefusowac. Jednak tymi 2 fragami zyskalem miano cheatera, ktory ma WH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 19:52, Pernia napisał:

Jednak tymi 2 fragami zyskalem miano cheatera, ktory
ma WH.


nie tylko ty nosisz takie miano :) niesłusznie oczywiście :)
mnie typek oskarżał o WH :) na podstawie dwóch sytuacji:
- killłem go jego karabinem z czujnikiem pulsu więc wiedziałem gdzie się chowa
- zobaczyłem go przez luke w płocie i poszła seria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest gdy wychodzi jakieś demo gierki albo steam jest przeciążony od ilości graczy korzystających z matchmaking!!

Co do wyzywania od cheaterów no czego wy się ludzie spodziewacie po kolesiach którzy nic tylko kampią za rogiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 23:12, noobie napisał:

No ja sprawdzam tylko jak mam podejrzenie o jakimś czicie. To tak sobie zerkam czy ma
czy nie... Jak ma to tylko śmiać mi się chce, nawet się nie odzywam bo szkoda nerwów
xd...

JA killkama śledzę szczególnie "uważnie" a co najważniejsze do samego końca w przypadku gdy w powietrzu wisi jakiś AC lub chopper ;) wtedy cię nie zastrzelą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mnie od cheaterów wyzywają zazwyczaj niskolewelowcy, kiedy jestem na szczycie listy :P
Biedaki chyba jeszcze nie wiedzą o takich perkach jak Ninja, Zimnokrwistym, czy też o czujnikach pulsu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobali ludki którzy wyzywaja cię od cziterów po tym jak wezwałeś harriera i za chwilę pave lowa (żniwa obfite) i na końcu masz staty 25/2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 19:50, Ziggy napisał:

Jaką macie taktyke na wbicie Nuke:a? I w jakim trybie najlepiej go wbijać?

Harriera, Chopper Gunner, Nuke.

I dobry camp ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 22:13, Sipso2008 napisał:

Pograłem pierwszy raz w Wysadzenie... Kurde ale tu sieka! Super tryb... Nowy ulubiony.


zagraj sabotaż :P to dopiero rzeź ^^ a wysadzenie też niezłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 22:22, m1kel1 napisał:

> Pograłem pierwszy raz w Wysadzenie... Kurde ale tu sieka! Super tryb... Nowy ulubiony.

>

zagraj sabotaż :P to dopiero rzeź ^^ a wysadzenie też niezłe :)

Rzeż to jest na sztabie pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować