Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2010 o 15:50, GringoG3 napisał:

> > Pojawia mi się komunikat o błędzie że nie może znalźć pliku code_pre_gfx.ff

> > Jak to naprawić ?
> steam, prawy na gre, wlasciwosci, sprawdz integralnosc plikow cache gry

Właśnie to włączyłem i dodam też że robi się aktualizancja MW2 (single) może to również
przez to ?

jak ci sprawdzi, to powinno wywalic ze xx plikow nie jest zgodnych czy cos takiego i ze je sciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 16:09, GringoG3 napisał:

Poprzedni błąd zniknąl ale jest nowy

Couldn''t load image ''gamefonts_pc''

to powtórz operacje, bo wygląda na to ze tym razem walnal sie drugi plik xD
jak bedzie co chwile jakis wymyslac, to poprostu zrob reinstall i sie nie pierdziel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 16:28, GringoG3 napisał:

Co do drugiego błędu to nie podziałało więc musze jednak przeinstalować grę ????

Raczej tak, a jeśli nie pomoże, to całego Steama, ja tak musiałem zrobić w przypadku jednego błędu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem grę i pisze mi pod czas uruchamiania multi
Serwert Steam są zbyt zajete by zająć się Twoja sprawą. spróbuj za kilka minut.

i tak cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 17:30, GringoG3 napisał:

Przeinstalowałem grę i pisze mi pod czas uruchamiania multi
Serwert Steam są zbyt zajete by zająć się Twoja sprawą. spróbuj za kilka minut.

i tak cały czas.

magia steama. spróbuj w ustawieniach przestawić sobie serwer na np rumuński, bo tam ludu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 14:20, Pernia napisał:

@Ziloh
ilość wyzwisk ''noob'' na serwerach w 4 znacząco spadła po wyjsciu MW2. Wszyscy się na
ową grę właśnie rzucili. Odsunięty na margines społeczny? o czym ty mówisz? ja w swojej
wypowiedzi napisałem tylko, że grając na publikach z jakimś G3, i owniąć na TDMach nazyanie
siebie dobrym graczem jest zdziebko nietrafione. Dlaczego? Bo na promodzie sobie i tak
nie poradzi. (tu, jakbyście nie zauważyli, G3 jest tylko przykładem).


Idąc Twoim tokiem myślowym Uusain Bolt jest kiepskim biegacze, bo co z tego jak jest najszybszy na świecie na 100m, bo i tak na maratonie by sobie nie poradził, zdziebko dziwnie definiujesz osobę "PrO".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 18:46, Ziloh napisał:

Idąc Twoim tokiem myślowym Uusain Bolt jest kiepskim biegacze, bo co z tego jak jest
najszybszy na świecie na 100m, bo i tak na maratonie by sobie nie poradził, zdziebko
dziwnie definiujesz osobę "PrO".

No faktycznie, bo CoD4 i CoD4 PROMOD tak się od siebie różnią, że zupełnie inaczej wygląda do tego przygotowanie, są inne warunki, no i oprócz tego promod jest przecież na innych mapach, ma inny gameplay, jeszcze może CoD zamienia sięw CSa? Myślisz chociaż trochę? Promod to jest modzik TYLKO USUWAJĄCY Z GRY NUBSKI "EKŁIPMENT". Nic pozatym. I grają na nim ludzie, którzy grę rozumeiją i potrafią grać. Wyjaśnię ci może na przykładzie moim, bo widzę że rozumienie tekstu pisanego przychodzi ci dosyć trudno. Grając na publicu CoDa4 S&D, Crash only, co grę mam praktycznie K/D radio 2, lub nawet 3, lub nawet i więcej. Często jestem pierwszy w tabeli. Idąc twoim tokiem rozumowania jestem dobrym graczem, ale takim nie jestem, dlaczego? Dlatego ze nawet grajac TĄ SAMĄ BRONIĄ, NA TEJ SAMEJ MAPIE, ale z innymi ludźmi, z takimi którzy mają klany, CIĘŻKO MI JEST ZDOBYĆ RATIO CHOCIAŻ 1. ZNACZY TO ŻE JESTEM NUBKIEM, I NIE OGARNIAM GRY PRZECIW DOBRYM GRACZOM. Rozumiesz teraz, czy mam ci to rozłożyć jeszcze bardziej łopatologicznie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiedźmy, iż wiem o co Ci chodzi już, ale się nie zgadzam, ale cóż o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 19:23, Piciambeer napisał:

Czyli tak: jesteś nubem, nie grasz na promodzie, nie umiesz grać przeciw klanom, ale
MW2 jest każualowe. Żeś się wybroniiiił...

czyli nie zrozumiałeś.
Jestem nubem, bo gram słabo na promodzie. Gram zarówno na nim, jak i na pubie na którym nie ma juggerow, claymow, tub, RPG, a P90 zobaczy się raz na rok. S&D Crash Only. Na pubie idzie mi bardzo porządnie, ale na promodzie już nie, bo skill mimo wszystko nie ten. Rozumiesz? to tak w skrócie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pernia, dobrze wiesz, że prowadzisz walkę z wiatrakami. Nie nawrócisz wszystkich gramowiczów na promoda. Ja osobiście nie trzymam żadnej ze stron - trochę irytujące jest Twoje ciągłe pisanie o tym, kto jest pro, a kto nie. Z drugiej jednak strony zgadzam się z Tobą w kilku sprawach, np. jeśli chodzi o GL. Nie mniej jednak każdy gra jak chce, po co mu odbierać fun z gry ? Nie każdy jest przecież predystynowany do bycia profesjonalistą.
Na prawdę, nie warto psuć nerwów - sobie jak i innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 19:54, luq napisał:

Pernia, dobrze wiesz, że prowadzisz walkę z wiatrakami. Nie nawrócisz wszystkich gramowiczów
na promoda. Ja osobiście nie trzymam żadnej ze stron - trochę irytujące jest Twoje ciągłe
pisanie o tym, kto jest pro, a kto nie. Z drugiej jednak strony zgadzam się z Tobą w
kilku sprawach, np. jeśli chodzi o GL. Nie mniej jednak każdy gra jak chce, po co mu
odbierać fun z gry ? Nie każdy jest przecież predystynowany do bycia profesjonalistą.
Na prawdę, nie warto psuć nerwów - sobie jak i innym ;)

dlatego stwierdzilem, ze nie bede juz odpisywal. Tymczasem, moi drodzy forumowicze, piszta co chceta, a ja instaluje winde 7 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 19:55, Pernia napisał:

dlatego stwierdzilem, ze nie bede juz odpisywal. Tymczasem, moi drodzy forumowicze, piszta
co chceta, a ja instaluje winde 7 ;D


Mam nadzieję, że TYLKO na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować