Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2010 o 22:47, Outlander-pro napisał:

Aż dziwne, że żadna tuba nie wpadła, ani semtex, ani typ z autoshotem. Niezły fart :P



No, ale i tak atomówka nożem taktycznym to wyczyn :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa to jest wlasnie taka gra w ktorej trzeba strzelic pare razy w glowe zeby zabic, ale nozem wystarczy dotknac raz. Obojetnie czy w noge czy w brzuch zgon na miejscu. Nawet mieczem swietlnym nie byloby tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 22:47, Outlander-pro napisał:

Aż dziwne, że żadna tuba nie wpadła, ani semtex, ani typ z autoshotem. Niezły fart :P

Nikt też nie wpadł na pomysł używania grantów błyskowych. W ciasnym budynku gdzie ukrywał się ten koleś używanie flaszbangów jest bardzo pomocne. Mamy wiele ścian i ładnie można odbić granat pod odpowiednim kątem aby wpadł np do pokoju gdzie siedział ten gość. Wybuch sygnalizuje, że ktoś tam siedzi więc łatwo byłoby go załatwić. Miał niezłego farta.

Swoją drogą aktualnie moim celem jest zrobienie do każdego rodzaju pistoletu IV stopień z nożykiem. Będzie ciężko :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 23:27, Damianuss1 napisał:

Swoją drogą aktualnie moim celem jest zrobienie do każdego rodzaju pistoletu IV stopień
z nożykiem. Będzie ciężko :P.

Mi sie nigdy nie udalo zdobyc taktycznego, najblizej bylem dla magnum. Teraz gram pierwszy prestiz i na nim zakoncze prestizowanie wiec bede mial duzo czasu zeby wbic noz taktyczny do desert eagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 23:41, Damianuss1 napisał:

Trudno szarżować 75 wrogów z pistolecikiem kiedy oni latają z czym tylko chcą : P.

No wlasnie:P A nie naleze do tych ktorzy wchodza na klatke 1v1 i nabijaja staty (prawie kazdy kiedy go zapytasz o nabijanie expa sie zgadza, nie trzeba sie umawiac przez steama)...
Z magnumem bylo bardzo ciezko i dalem sobie spokoj. W sumie noz taktyczny jest dobry glownie dla runnerow ktorych po prostu nie nawidze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 01:22, Damianuss1 napisał:

Czy granat dymny zasłania pole widzenia dla Sentry Gun? Obadał ktoś to już? Prosiłbym
o info.


Nie, na 90% nie, bowiem wieżyczka działa na podobnej zasadzie co luneta termowizijna, zatem widzi przez dym.

A co do wbicia noża taktycznego - nie jest to jakieś trudne, jeśli minimalnie się ogarnia i umie celować. Jak zacząłem prestiżować to potrzebowałem na niższych levelach dobrego sidearma - USP z nożem jest genialne, nawet chyba lepsze niż Magnum. Wystarczy ustawić sobie Marathon, Wagę Lekką i Pewne Celowanie i biegać po mapie jak szaleniec i zabijać. Ale miałem polewkę z ludzi co się wkurzali, że wybiegam na nich z USP, oni walą do mnie z AUGów, kałachów, ACRów i innych takich a ja wszystkich ładnie zdejmuję paroma celnym strzałami w bezpośredniej konfrontacji xD Piękna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jak odpalić C4 bez konieczności wyciągania "pstryczka" ? Bo w CoD4 się dało dwa razy klikając przycisk przeładowania, w MW2 na konsolach działa to tak samo, ale właśnie próbowałem na piecu i nie działa.
Wie ktoś? Potrzebne mi to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wbiłem berette do noża taktycznego :) racja trudne to nie jest :) a sam nóż jest przydatny :) nawet jak sie nie biega
na sztabie miałem sytuacje, że zostałem sam i tym nożem taktycznym broniłem się jakieś 30-40 sekund
najlepsze, że dojście do budynku było po schodkach ^^ położyłem się w kilku trupach i blokowałem przejście a przy okazji ciachałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtrącając się do tego "pewnego celowania", ten perk nie przydaje się aby tylko snajperom? Do tego USP z nożem lepszy byłby chyba "komandos", ale nie wiem czy wtedy będzie to działało tak samo kiedy mamy sam nożyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zrobiłem sobie secik, cały czas nim gram( zależy od trybu).

ump45 z tłumikiem
USP akimbo

atuty:
Maraton PRO
Waga Lekka PRO
Komandos PRO

Secik działa tak, biegam głównie w dominacji bronie i zdobywam, głównie strzelam z ump, czasem bawię się w bieganie z nożem :D Doskonały na camperów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 16:51, necron1501 napisał:

akimbo


akimbo, akimbo, akimbo, akimbo grrrrrrrrrrrrrrr
ostatnio zaczyna to mnie ostro denerwować w przypadku biegaczy
to z p90 akimbo to z glockami to ranger czy raffica a wszystko z akimbo grrrr
masakra :/

ale nic rób jak chcesz
a jak na ciebie trafie to masz być w mojej drużynie xD

mój secik na bieganie jest zupełnie inny ;] i nastawiony na małe akcje dywersyjne na tyłach wroga ^^

maraton
zimnokrwisty
ninja

uzi+tłumik
raficca/beratta+ tłumik ewentualnie nóż do beretty :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 16:47, Outlander-pro napisał:

(...)


W CoD4 działało to u mnie tak jak i w MW2 - wystarczy dwa razy szybko nacisnąć ''use'', czyli w domyślnym sterowaniu [F]. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 16:27, Outlander-pro napisał:

> Czy granat dymny zasłania pole widzenia dla Sentry Gun? Obadał ktoś to już? Prosiłbym

> o info.

Nie, na 90% nie, bowiem wieżyczka działa na podobnej zasadzie co luneta termowizijna,
zatem widzi przez dym.

Nie byłbym taki pewien. Ostatnio na Wastelandzie ktoś ustawił wieżyczkę w jakimś okopie, rzuciłem dymny i podbiegłem (od przodu, NIE od tyłu). Cel zniszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2010 o 18:42, Chaotizz napisał:

Nie byłbym taki pewien. Ostatnio na Wastelandzie ktoś ustawił wieżyczkę w jakimś okopie,
rzuciłem dymny i podbiegłem (od przodu, NIE od tyłu). Cel zniszczony.


a dużo miałeś do przebiegnięcia ? Bo mogłeś akurat trafić jak patrzyła w bok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 16:58, m1kel1 napisał:

> akimbo

akimbo, akimbo, akimbo, akimbo grrrrrrrrrrrrrrr
ostatnio zaczyna to mnie ostro denerwować w przypadku biegaczy
to z p90 akimbo to z glockami to ranger czy raffica a wszystko z akimbo grrrr
masakra :/


Spoko to tymczasowe, bo FMJ jest nieużyteczne. Nabijam nóż :D

PS: jak się robi nozoomy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 19:00, POZDRO-Grizzly napisał:


> Nie byłbym taki pewien. Ostatnio na Wastelandzie ktoś ustawił wieżyczkę w jakimś
okopie,
> rzuciłem dymny i podbiegłem (od przodu, NIE od tyłu). Cel zniszczony.

a dużo miałeś do przebiegnięcia ? Bo mogłeś akurat trafić jak patrzyła w bok :)

No od jednej dziury do drugiej, więc myślę, że to był niezły kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować