Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2010 o 14:18, necron1501 napisał:

Chyba tak, ale życzę powodzenia grać multi z takimi ustawieniami...

ja tak gram...grałem, a co? :D
nie cały czas ( na pioczątku GF7600 mi na to nie pozwalał xD ) ale później już jo. CoD4 to co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 11:30, franko113 napisał:

Miałem trochę szczęścia. Najpierw zabiłem 5 osób (nie jest to szczególnie trudne :P)
Potem już 3 skosiłem predatorem. Harrier. Poczekałem aż wbije mi strzelca. A że masa
noobów chciała mnie zestrzelić to stali w 4-osobowych grupkach patrząc w niebo :D. Jak
skończyłem było 31/0. Potem jeszcze polatałem z kałachem i 2 gości zabiłem. Nie kampiłem.
Ale zginąłem od tuby przez pół mapki :///

Ten strzelec co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 14:18, necron1501 napisał:

Chyba tak, ale życzę powodzenia grać multi z takimi ustawieniami...

Akurat w przeciwieństwie do mw tutaj wysokie ustawienia nie powodują lagów. U mnie spokojnie jest stabilne 60 fps. Możesz jeszcze w ustawieniach karty dać af na 16x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 14:27, byverter napisał:

> Chyba tak, ale życzę powodzenia grać multi z takimi ustawieniami...
Akurat w przeciwieństwie do mw tutaj wysokie ustawienia nie powodują lagów. U mnie spokojnie
jest stabilne 60 fps. Możesz jeszcze w ustawieniach karty dać af na 16x.

tu nie chodzi o ''lagi'' tylko o widoczność. Na wł lustrzanej mapie itd w codzie4 wszystko się świeciło jak psu jajca i się grać nie dało bo np na Vacancie nic nie było widać gdy patrzałeś z hangaru na zewnątrz. Gra bez configów nie miała żadnego sensu ( dla mnie ), na szczęście w MW2 już jest troche inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostałem dziś na Kotle okrzyknięty wh. Przez przypadek, miałem respawna obok gościa, wybiegł na mnie, ja padłem i gość nie żyje. Oczywiście jego klan stwierdził że nie ma szans, że pierwszy prestiż jedzie 8...
Przez 3 plansze próbowali mi wmówić czity, i grozili reportem. Ubaw miałem po pachy :D Staty miałem dość dobre.

PS: RPD wymiata. Brak recoila, duży dmg, duża celność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2010 o 15:43, necron1501 napisał:

PS: RPD wymiata. Brak recoila, duży dmg, duża celność :D


Może dla ciebie. Ja wolę gnaty które po opanowaniu dają jakąś satysfakcję.

A co do wallhacków: na terminalu stałem pod rękawem do samolotu. Wiedziałem że ktoś tam jest, bo widziałem jak wchodził, więc zacząłem nawalać w podłogę z TARa. Zabiłem czterech gości. Oczywiście, miałem wallhacka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 15:57, Sipso2008 napisał:


> PS: RPD wymiata. Brak recoila, duży dmg, duża celność :D

Może dla ciebie. Ja wolę gnaty które po opanowaniu dają jakąś satysfakcję.

A co do wallhacków: na terminalu stałem pod rękawem do samolotu. Wiedziałem że ktoś tam
jest, bo widziałem jak wchodził, więc zacząłem nawalać w podłogę z TARa. Zabiłem czterech
gości. Oczywiście, miałem wallhacka...


Witaj w klubie :D Co do RPD: nie mówię że jest jakieś skillowe, ale po prostu wymiata jako broń do mordowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 15:57, Sipso2008 napisał:

A co do wallhacków

Hehe, ja na Estate [to w lesie co wszyscy mówią "skipskipskipskip" xD] patrze famasem na domek... nikogo nie widać, nie słychać... Ale myślę sobie: tam ktoś kurna jest. Bo żadnego naszego tam nie ma. Strzeliłem dwa razy i cóż, ktoś tam jednak był :P Ale okrzyknięcia wh nie pamiętam, koleś honorowy był :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 14:32, Pernia napisał:

> > Chyba tak, ale życzę powodzenia grać multi z takimi ustawieniami...
> Akurat w przeciwieństwie do mw tutaj wysokie ustawienia nie powodują lagów. U mnie
spokojnie
> jest stabilne 60 fps. Możesz jeszcze w ustawieniach karty dać af na 16x.
tu nie chodzi o ''lagi'' tylko o widoczność. Na wł lustrzanej mapie itd w codzie4 wszystko
się świeciło jak psu jajca i się grać nie dało bo np na Vacancie nic nie było widać gdy
patrzałeś z hangaru na zewnątrz. Gra bez configów nie miała żadnego sensu ( dla mnie
), na szczęście w MW2 już jest troche inaczej...

To się nazywa cheatowanie. Miałeś większą widoczność niż inni gracze. Mi COD4 laguje bardziej na antialiasingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć, mam pytanie:
chciałbym kupić MW2 na playstation 3, bo na kompie niestety nie pójdzie. i tu powstaje pytanie: czy warto? nigdy nie grałem w żadnego FPS''a na play''u, więc nie wiem jak to jest, ale wiem na pewno, że pad nie daje porównania do mychy (tu drugie pytanie-mycha jest na USB, play ma wejście USB-da się połączyć myszkę do ps3?), ale to jest chyba jedyny sieciowy shooter, który na playa jestem skłonny kupić (BFBC2 mi nie podchodzi). proszę o obiektywną ocenę, nie jako maniak MW2 który powie ''kup, kup, to ekstra gra!!'' tylko spójrzcie na to trzeźwo... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Powiem Ci, że bardzo dużo osób gra na konsolach w MW2. Ta gra bardzo dobrze się sprzedała na X360 i zapewniła niezłe dochody producentowi. FPS na konsoli to nie problem. Na początku będzie Ci się dziko grało, ale potem jak ogarniesz to jest git. Ja osobiście jakbym posiadał PS3 to bez zastanowienia kupiłbym najnowszą część CoD''a. A co do podłączenia myszki czy klawiatury do Playa to nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Mój znajomy gra na PS3 w MW2 i z tego co mówi to chyba warto kupić.
Osobiście to nie mam konsoli, nigdy nie grałem(no raz, czy dwa), ale z tego co wiem to tylko takie specjalne mychy i klawiatury można podłączyć do PS3, które kosztuje ze 300zł. Ale jeżeli grasz dużo na konsoli to ogarnięcie pada nie powinno Ci zająć długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 21:50, wrobel253 napisał:

>/.../

Mój znajomy gra na PS3 w MW2 i z tego co mówi to chyba warto kupić.
Osobiście to nie mam konsoli, nigdy nie grałem(no raz, czy dwa), ale z tego co wiem to
tylko takie specjalne mychy i klawiatury można podłączyć do PS3, które kosztuje ze 300zł.
Ale jeżeli grasz dużo na konsoli to ogarnięcie pada nie powinno Ci zająć długo.

>
>Powiem Ci, że bardzo dużo osób gra na konsolach w MW2. Ta gra bardzo dobrze się sprzedała na X360 i zapewniła niezłe dochody producentowi. FPS na konsoli to nie problem. Na początku będzie Ci się dziko grało, ale potem jak ogarniesz to jest git. Ja osobiście jakbym posiadał PS3 to bez zastanowienia kupiłbym najnowszą część CoD''a. A co do podłączenia myszki czy klawiatury do Playa to nie ma szans.
>

Dzięki za odpowiedzi panowie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 21:50, wrobel253 napisał:

>/.../

Mój znajomy gra na PS3 w MW2 i z tego co mówi to chyba warto kupić.
Osobiście to nie mam konsoli, nigdy nie grałem(no raz, czy dwa), ale z tego co wiem to
tylko takie specjalne mychy i klawiatury można podłączyć do PS3, które kosztuje ze 300zł.
Ale jeżeli grasz dużo na konsoli to ogarnięcie pada nie powinno Ci zająć długo.

Po za tym na konsoli masz auto-aima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować