Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2010 o 21:39, KamyK_84 napisał:

Jak to jest z tymi slotami w prestiżu. 1 prestiż dostaję 6 slot. W 2 prestiżu dostaje
7? Czy dopiero na 3 dostane ten 7 slot?

prestiż - sloty
1 - 6
3 - 7
5 - 8
7 - 9
9 - 10

Dnia 29.04.2010 o 21:39, KamyK_84 napisał:

Tak w ogóle ogarnąłem w 1 dzień aug hbara w miarę. 150+ killi w tym 30 headshotów i 7/9
odblokowanych dodatków w jeden dzień :D

Ta broń jest za dobra, więc nie masz się czym chwalić :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 14:02, kamyk95 napisał:

Po prostu musiałem się pochwalić ^^ Pewnie mieliście sporo lepsze, ale to mój najlepszy
DM ever ^^

Mialem lepsze ale respekt ze tak wysoki wynik na tak dennej mapie, nie cierpie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 14:16, Starscream napisał:

Mialem lepsze ale respekt ze tak wysoki wynik na tak dennej mapie, nie cierpie jej

Nikt jej nie lubi, tak samo jak Estate. Nie wiem co w nich ludzie widzą takiego okropnego. To, że nie da się za bardzo skampić i że wróg może z każdej strony przyjść? Przecież o to chodzi =D

@kamyk95
Na tej mapie też miałem jeden z fajniejszych wyników. Ale ratio mniejszy, bo 57:27 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się dziś na xpress tdm wykręcić też całkiem niezły wynik. Chat zakryłem, gdyż poszło kilka "epitetów" pod adresem hejterów typu rsky report, hacker, f*cker <3. Strasznie mnie irytują i często nie wytrzymuje :D


20100501143313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 14:38, Rogalenko napisał:

Mi udało się dziś na xpress tdm wykręcić też całkiem niezły wynik. Chat zakryłem, gdyż
poszło kilka "epitetów" pod adresem hejterów typu rsky report, hacker, f*cker <3.
Strasznie mnie irytują i często nie wytrzymuje :D

Może i też bym miał taki wynik, ale 2 z 3 zrzutów awaryjnych wrzuciłem na ten wysoki most...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że na zwykłym team deathmatch dużo spotyka się camperów. Jakże byłem w błędzie. Ostatnio grałem na hardkore i tam to campią na potęgę. Ten tryb powinien się nazywać hardkor Team Camping ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh wczoraj wbiłem 2 atomówkę w MW2. Mam 70 lvl. 4 prestiżu i siedzę w nim od chyba 3 tygodniu i robię wyzwania i już mi się powoli nudzi. Ktoś napisał, że lubi AK-47 ja jakoś nie przepadam zbytnio za nią. PzDr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 22:35, KamyK_84 napisał:

Myślałem, że na zwykłym team deathmatch dużo spotyka się camperów. Jakże byłem w błędzie.
Ostatnio grałem na hardkore i tam to campią na potęgę. Ten tryb powinien się nazywać
hardkor Team Camping ...

Hah, dokładnie. A spróbuj sobie zagrać HC S&D, tam na samym początku wali się z tub przez całą mapę, po 10 sekundach zostaje z 2-3 typów na team i gra się, kto kogo bardziej wykampi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 14:53, kamyk95 napisał:

Może i też bym miał taki wynik, ale 2 z 3 zrzutów awaryjnych wrzuciłem na ten wysoki
most...

Jeszcze chciałem dodać, że tak się dzieje jak się nie wie jak zrzuty awaryjne spadają :)

Robie sobie wyzwanie i gdzieś przy 10 zrzucie postanowiłem sprawdzić jak to działa.

Otóż samolot zawsze po przywołaniu leci od strony twoich pleców. Tzn w 90%. Bo kilka razy mnie wykiwał i leciał z innej strony O_o

Następnie, sam zrzut: Pierwsza paczka spada na flarę, reszta w kierunku, jak leci samolot. wiele osób o tym nie wie i potem człowiek się śmieje jak widzi kilka nalotów na dachu xD

I to chyba wszystkie tajniki tego killstreaka. Nie wiem czy te paczki spadają prosto czy pod kątem, ale o ile pamiętam to prostu, bo się nie turlają (o ile na nic nie wpadną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 10:26, Piciambeer napisał:

Jeszcze chciałem dodać, że tak się dzieje jak się nie wie jak zrzuty awaryjne spadają
:)

Robie sobie wyzwanie i gdzieś przy 10 zrzucie postanowiłem sprawdzić jak to działa.

Otóż samolot zawsze po przywołaniu leci od strony twoich pleców. Tzn w 90%. Bo kilka
razy mnie wykiwał i leciał z innej strony O_o

Następnie, sam zrzut: Pierwsza paczka spada na flarę, reszta w kierunku, jak leci samolot.
wiele osób o tym nie wie i potem człowiek się śmieje jak widzi kilka nalotów na dachu
xD

I to chyba wszystkie tajniki tego killstreaka. Nie wiem czy te paczki spadają prosto
czy pod kątem, ale o ile pamiętam to prostu, bo się nie turlają (o ile na nic nie wpadną).

Ja zawsze tak robie, że paczki wzywam zaraz po respawnie. I jak mnie 2 razy zrespiło pod tym mostem, to bez patrzenia je wywalilem... A mialem tam chyba z 2 harriery i chopper gunnera... Myśałem, że mnie szlag trafi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unikajcie |SSoP| Bartek i "Nudzi mi sie WoW"... Pierwszy to base raper, a drugi to wyzywający od "deblisów" idiota.

BTW. F2000 miota na Skidrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 11:53, Sipso2008 napisał:

Pierwszy to base raper

Translate pl0xxx :)

Dnia 02.05.2010 o 11:53, Sipso2008 napisał:

BTW. F2000 miota na Skidrow

To ten szturmowiec? Kijowy rozrzut ma troszku (zaraz będzie żem noskill, bo nie umiem gunami z recoilem grać. Co poradzę? :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 12:49, Sipso2008 napisał:

Base raper - typ co siedzi na punkcie respawnu i zabija cie co chwilę jak się zrespisz...

Pierwsze słyszę. Taki ktoś od zawsze był spawnkillerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 13:00, Piciambeer napisał:

> Base raper - typ co siedzi na punkcie respawnu i zabija cie co chwilę jak się zrespisz...

Pierwsze słyszę. Taki ktoś od zawsze był spawnkillerem.


To ja znałem tylko base rapera ;D Albo ja się mylę. Cóż znaczenie raczej odpowiada działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka część (spora!) wiary grająca w tę grę jest żałosna... Na czacie non stop tylko: "idiots!", "fags", "noob", "camper", "cheater", "noob tuber!"... NIGDY nic innego. To tylko gra, na litość boską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to przez to, że nie ma serwerów dedykowanych. W CoD4 zawsze o czymś tam ludzie gadali, a nie tylko się wyzywali. Nawet w CSie jest lepsza kulturka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czasem trafiam na kolesi co to potrafią dostrzec mój "dobry dzień". Pochwalą, ja pochwalę ich i zaczyna się rozmowa na temat "Czy usp akimbo lepszym jest od Desert Eagle". Ale rzadko.

A tak to rzeczywiście same tylko "noobs" itp. Ostatnio na polaka trafiłem. Oto co pisał (po kolei) (aha, tylko jam tam był polakiem prócz niego):

- Dawać do mnie
- Go do mnie
- ku%@%
- KKKKKUUUU@%@%%@%@@%%@
- Nie idzie mi
I temu podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować