Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2011 o 20:06, Piotr13PL napisał:

ciach

Pojawiasz się na kilka sekund, dokładnie nie wiem ile. Też na początku grania w CoDy next-gen (czyt. od 4) myślałem: "Eee tam, tłumik dla noobów. Dawaj na głośność gnojków od tyłu". I potem żałowałem. Tłumik naprawdę się przydaje. W większości broni (taki SCARowski czy TAR21 to przysłowiowy "beast", o UMP nie wspominając). Graj z tłumikiem, naprawdę. Ratuje on tyłek w 70% sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2011 o 20:06, Piotr13PL napisał:

Ale tylko podczas strzelania? Tzn. powiedzmy że nie mam tłumika, strzele sobię krótką
serią 4 pocisków, pojawiam się na radarze na sekunde?

Na pare sekund
>W takim razie nie sądze aby to

Dnia 08.06.2011 o 20:06, Piotr13PL napisał:

wiele dawało...

Bez tłumika wróg wie skąd padły strzały. Sytuacja komplikuje się także w momencie gdy byłeś w budynku, jesli wróg jest blisko, nie bedzie pewnie zadawal sobie trudu wejscia do niego. Po prostu zabije Ciebie granatami/wyrzutniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie o Modern Warafe 1 jest fajny przypięty post, jak patchować gołą (1.0) grę do najnowszej wersji. Może mi ktoś wyjaśnić, jaka jest metodologia w przypadku MW2? Walić najnowszego? Czy trzeba trochę bardziej pokombinować?
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 19:15, SongoX napisał:

Tu niema co kombinować. Steam Ci sam pobiera wszystkie aktualizacje i instaluje.

W nosie mam Steama. Użyję witaminki - nienawidzę być zmuszany do używania oprogramowania X albo Y.

To co, dasz znać co i jak? Czy teraz jestem obrzydliwym obrzydliwcem i mogę się wypchać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Czekaj...
Dobrze rozumiem,że masz zamiar tą grę "dopełniać" witaminkami ,czyli ją "zrzucić" z STEAMA? To jest niemożliwe - wg. polityki Activision będzie tak -> Zrobiłeś tak? Pana teraz wyrzucimy i taka ładna tabliczka na czarno z napisem białym "BAN".

Jeśli dobrze zrozumiałem to można się z tym wypchać. Ale nie potwierdzę tego, nienawidzę Acti głównie dlatego,że olało sprawę z Hack Level 70 max Prestige i jeszcze są dedyktowane serwery. Nie wiadomo na co trafisz, czy na śliwkę ,czy na śliwkę w gównie. Więc to moje ostrzeżenie co do tej gry.

Nie opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na "śliwkę w gównie" trafiłem 2 razy. Raz z 5 prestiżu z levelu około 40 skoczyłem od razu na 70, a za drugim razem przy ostatnim prestiży i levelu 66 ta sama sytuacja. Wkurzające bo lubiłem zdobywać te levele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja już nie powiem "w czym" była moja śliweczka - nie dość że lvl 70 to jeszcze spaprane statystyki (liczbę zgonów mam tak powyżej kilku milionów i doświadczenia parę milionów na minusie,a headshoty i kile wyzerowało) aż mi się odechciało grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 15:55, Zand79 napisał:

to ja już nie powiem "w czym" była moja śliweczka - nie dość że lvl 70 to jeszcze spaprane
statystyki (liczbę zgonów mam tak powyżej kilku milionów i doświadczenia parę milionów
na minusie,a headshoty i kile wyzerowało) aż mi się odechciało grać

ładna aktualizacja statystyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 12:28, Buroberu napisał:

ciach

Ja na owy owoc trafiłem 4 razy. Poziomy miałem w okolicach 65., więc bardzo nie płakałem, jedynie mi pukawki odblokowało. Na ostatnim prestiżu z kolei, na poziomie bodaj 49., miałem "up" do 70 i WSZYSTKO odblokowane (oprócz emblematów/tytułów niezwiązanych z bronią) - czyli wszystkie dodatki, wszystkie kamuflaże. Odpuściłem, bo nie mam po co grać. Szczególnie jak gra się z samymi tuberami.
Dobrze, że mam CoD4 i BO (które ma z**baną optymalizację, nawet po zabawach w konfigu niewiele jest lepiej). I zaczynam dziwne tęsknić za WaW, którego się pozbyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 19:28, Firefly94 napisał:

Dobrze, że mam CoD4 i BO (które ma z**baną optymalizację, nawet po zabawach w konfigu
niewiele jest lepiej). I zaczynam dziwne tęsknić za WaW, którego się pozbyłem.

Co do tej już legendarnej optymalizacji lepiej nic nie pisać bo jeszcze im odbije i kolejny patch anty-optymalizacyjny wydadzą.O kodzie sieciowym nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce znów zacząć grać w multi, ale po przeprowadzce nie mam neta i teraz chce sobie wziaźć neta z sieci komorkiwej na tzn paluszka. Z limitem 3gb. I teraz najważniejsze. Jaki jest średnie/przecietne wykorzytanie danych. Ile mb na godzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie zdaje czy w mw2 jest mniejszy odrzut broni niz w black ops?? mowie o multiplayerze, normalnym trybie nie hardcore i wersji pc. w mw2 latwiej mi sie trafia co znacznie ulatwia gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 15:03, Malevyn napisał:

mi sie zdaje czy w mw2 jest mniejszy odrzut broni niz w black ops?? mowie o multiplayerze,
normalnym trybie nie hardcore i wersji pc. w mw2 latwiej mi sie trafia co znacznie ulatwia
gre.

Jest znacznie mniejszy odrzut i dużo lepsza celność. Np. Z jakby 10 m w grze nie mogę trafić kolesia w Black Ops, a w MW 2 ,to mogę i z pół mapy [no może bez przesady,ale zdarza się]. Wolę zdecydowanie to z MW 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy !!! Co mam zrobić ? Wbiłem na jakiś server i z 23 rangi mam 70 i wszystko odblokowane. Jak mam się cieszyć z gry skoro samo mi się wszystko odblokowało ? Można jakoś to cofnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować