Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Łatka do Grand Theft Auto IV na PC w drodze

138 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2008 o 17:35, Meykan napisał:

Dobra dobra. Daruj sobie gadki dla kogoś innego EOT z mojej strony.

Kończę dyskusję z tobą bo żal po prostu jak taki zaślepiony fanboy PC nie widzi co się dzieje. GTa IV skopali totalnie a on udaje że nic się nie stało.


Hehe, chyba brakuje ci argumentów w tej rozmowie. SoundWave nie pisał, że gra jest cacy, super działa i jest przykładem doskonałej konwersji, nigdzie nie pisze, że R* zrobił ją udaną. Przyczepił się twojego bezpodstawnego oskarżenia jakoby Principes używał nielegalnej muzyki, no chyba, że wiesz lepiej jakiej muzyki on słucha i skąd ją bierze. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 17:35, Meykan napisał:

Kończę dyskusję z tobą bo żal po prostu jak taki zaślepiony fanboy PC nie widzi co się
dzieje.

Mwhahaha :D Sorry, ale to nie ja przez swoje ograniczenie od razu musze sie rzucac na innych ludzi i oskarzam ich o posiadanie nielegalnych kopii- mala podpowiedz- to ty. Widocznie zwrocenie takiemu uwagi kwalifikuje juz ludzi do grupy fanboyow PC ;]

>GTa IV skopali totalnie a on udaje że nic się nie stało.
Sorry, ze cie rozczaruje, ale GTA IV to nie mesjasz gier PC. Mnie osobiscie malo ten tytul obchodzi, a jego skopany port znaczy tylko tyle, ze R* jest leniwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 14:58, Meykan napisał:

Taa i z pewnością muzyka którą wrzucasz do gry jako radio jest legalnie z oryginalnych
płyt. Daruj sobie bo śmieszny jesteś.

Złodziej zawsze zakłada z góry, że wszyscy inni też kradną.

SoundWave, szkoda czasu na tego typa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Zaitsev Przepraszam za offtop, ale wiem, że czytasz komentarze do swoich newsów :), natomiast po wysłaniu formularza na "kontakt z ekipą" otrzymałem informację, że odpowiedź otrzymam najprędzej w poniedziałek, natomiast sprawa jest raczej pilna. Szansa, że przeczytasz to tu jest też większa niż to, że natkniesz się na prowokację w przypadkowym wątku, tak więc korzystam z tej drogi. Swego czasu napisałeś, że jeżeli będziecie otrzymywać informacje od użytkowników o wydarzeniach ze świata gier, będziecie mogli je wykorzystywać. Podsuwam więc informację --> http://changingwind.org/savetr/news.php
A tu --> http://changingwind.org/savetr/news.php?item.6.2 jest informacja dlaczego sprawa jest pilna. (Tak wiem, że wysyłam informację ostatniego dnia). Wszystko streściłem po polsku tutaj --> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=43901&u=3
Zorientowałem się, ze nie zależy ci na tej grze, ale gdybyś zdążył dzisiaj przeczytać ten post i miał możliwość zareagować (nie wiem jak u was jest z możliwością wysyłania newsów z domu, czy też z trybem podejmowania decyzji jakie newsy publikować, a jakie nie) apeluję do twojego poczucia dziennikarskiego obowiązku i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta łatka... Chociaż tyle. Choć i tak żaden patch nie zwróci mi dwóch godzin, które poświęciłem na próby uruchomienia gry. Na szczęście zakończone sukcesem. Jeden problem znikł, jednak pojawił się następny - "fatal error: zlib20". Wyskakujący zawsze podczas przechodzenia jednej z misji. Co dosyć skutecznie uniemożliwia mi jej zaliczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak im to pójdzie wszystko
Jak narazie to na moim kompie athlon 64 3000+ geforce 6800gt 1.5 gb ramu windows xp. na minimalnych sie przycina że nie da sie grać...

Grafika jest gorsza niż w nfs underground. Ten silnik jakoś strasznie pisany ? tylko ciekawe dlaczego tak im to wyszło każde starsze gta ładnie chodziło a to.. jakaś pomyłka.. jak by na szybko robili albo nie zależało im na pecetowych graczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 21:48, Redjevel napisał:

Nie zdziwił bym się gdyby R* powrócił do gier 2D :-D ale tak na serio to chyba R* odłoży
PC na bok


Wielu producentów się do tego wyraźnie przygotowuje - mimo, że ja mam Xboxa, wolałbym, żeby rynek nie był zdominowany przez konsole - gry na nie są już wystarczająco drogie (bo majkroszoft i słony muszą mieć coś od każdej gry...). A R* już to zrobił, co widać po komentarzach tych, co mieli okazję w pecetową wersję zagrać. Teraz trza czekać na kolejne pińcet łatek, żeby to działało, jak należy. I ta sprawa M$ z polskim Live!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 23:33, Machoni92 napisał:

Wielu producentów się do tego wyraźnie przygotowuje

Po pierwsze: żaden wydawca, niezależnie jak głośno jęczy jak mu źle, nie zrezygnuje z rynku PC, bo to nadal są miliony $$.
Po drugie: jeśli jakimś cudem by się to stało, to wyszłoby to nam wszystkim na zdrowie. Na miejsce giganta momentalnie wskoczyłoby 10 innych wydawców, którzy uczyliby się na jego błędach i wiedzieli jak podejść do rynku gier piecowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 14:06, Principes napisał:

Tak, ponieważ na konsoli gta4 działa bez zarzutu i wygląda fenomenalnie

No raczej ,że tak jest .

Dnia 05.12.2008 o 14:06, Principes napisał:

(ach, i ten cudny
konsolowy edytor tudzież stacja radiowa umożliwiająca odtwarzanie plików z muzyką) .

Wkładasz pendrive do portu USB ,albo odtwarzasz muzykę z dysku .Edytora nie ma ,ale gre przeszedłem pół roku temu i dokończoną wersję ;>

Dnia 05.12.2008 o 14:06, Principes napisał:

Po cóż ten bezsensowny komentarz? Ot, typowy stricte konsolowy matoł, który nawet trollować
umiejętnie nie potrafi.

:( Nie potrafię umiejętnie trollować :( Wogóle nie potrafię trollować :( Nawet nigdy trolla nie widziałem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 00:17, jackass napisał:

> Tak, ponieważ na konsoli gta4 działa bez zarzutu i wygląda fenomenalnie
No raczej ,że tak jest .

http://www.newsfactor.com/news/GTA-IV-Players-Upset-by-Freezes/story.xhtml?story_id=13200EZC9AR0
Pewnie klamali. Oni i wszyscy, ktorzy mieli problemy z konsolowa wersja GTA IV. Nakrzycz na nich.

Dnia 06.12.2008 o 00:17, jackass napisał:

:( Nie potrafię umiejętnie trollować :( Wogóle nie potrafię trollować :( Nawet nigdy
trolla nie widziałem ;(

No niestety :( Roznica miedzy trollem, a toba jest taka, ze troll swiadomie wypisuje glupoty. Ty natomiast robisz to nieswiadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak, problemy z logowaniem errory i inne rzeczy tego typu są naprawdę mi obce. Zainstalowałem w czwartek w nocy grę (trwało to z 30 minut), potem instalowałem GFW (5 minut) i następnie logowanie oraz zarejestrowanie gry i wsio odpaliło się bez żadnych komplikacji (od razu mogłem pograć w multi nawet). I tak....pograłem już ponad 10 godzin i ani razu nie wywaliło mnie do systemu i nie wyskoczył żaden błąd. Jedyne co raz mi się stało to tekstury w pewnym momencie doczytywały się długo, ale relog pomógł. Jedynie na co mógłbym poradzić to właśnie optymalizacja, ale szczerzę wątpię, żeby to naprawili, więc muszę się cieszyć 15-30fpsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko jedno chce zwrot kasy od gram.pl lub darmową przesyłkę dla gta 4 na xboxa 360 .
Specjalnie kupiłem edycję gta 4 na pc dla darmowego grania przez neta a tu lipa gram przez neta ale gra jak chodzi masakra mam mocną maszynę

Athlon X2 600+ 4 GB RAM ENGTX 260 TOP 896 MB gra się przycina :/ w dzień mniej więcej ładnie ale w nocy masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja problemów z uruchamianiem i logowaniem nie miałem, ale problemy z cieniami i wydajnością gry jak najbardziej są. I widzę że nie jestem osamotniony, bo inne fora są zalewane podobnymi skargami.

Na moim komputerze (Core2 E8500 3.16 Ghz, 8 giga RAM, Geforce 9800 512) gra chodzi z 25-30 FPS. Cholera, toż to Crysis na Dx10 na full detalach chodzi mi znacznie lepiej (40-50 FPS).
Ktoś zawalił sprawę, i to mocno. Lepiej żeby patch szybko wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY ! Założyłem konto na Windows Live i Social Club ( na Anglika ) i odpalam grę... gdzie jest opcja do multi bo jakoś jej znaleźć nie mogę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Um...To prawda, że czasem może się zdarzyć, że GTA nie chcę odpalić, mimo odpowiednich wymagań?

Co do tekstu, to mi multi na początku nie będzie potrzebne...Tak po trzech przejściach będę grał na multi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować