Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Resident Evil 4 (i nie tylko) na PC oficjalnie

89 postów w tym temacie

hahahahahahahahhahahahahahahahahhaahhahahahahahahahhahahahahahhahahah Pecetowcy,WY jesteście załosni,głupi,nawni,majacy nadzieje ze zaczna sie wysypywac kolejne konwersje!!Wystarcza tylko 3 (no,wsród tych 3 sa naprawde 2 wielkie) tytuły i juz zaczynacie cieszycz michy jak 2 letnie dziecko na widok smoczka!!Wiekszosc tycj komenatrzy jest po prostu kuriozalna ,i moim zdaniem, zreszta to widac wasza zawisc teraz jest az nad to widoczna wzgledem konsolowców.Wywołujecie po prostu smiech na sali i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 18:02, Oddy napisał:

hahahahahahahahhahahahahahahahahhaahhahahahahahahahhahahahahahhahahah Pecetowcy,WY jesteście
załosni,głupi,nawni,majacy nadzieje ze zaczna sie wysypywac kolejne konwersje!!Wystarcza tylko
3 (no,wsród tych 3 sa naprawde 2 wielkie) tytuły i juz zaczynacie cieszycz michy jak 2 letnie
dziecko na widok smoczka!!Wiekszosc tycj komenatrzy jest po prostu kuriozalna ,i moim zdaniem,
zreszta to widac wasza zawisc teraz jest az nad to widoczna wzgledem konsolowców.Wywołujecie
po prostu smiech na sali i tyle...

Jaka zawiść, gdize od kiedy radość z konwersjii to zazrdość bo ja tego nie pojmuję:|, zastanów się może co piszesz bo sam wywołujesz śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 18:02, Oddy napisał:

hahahahahahahahhahahahahahahahahhaahhahahahahahahahhahahahahahhahahah Pecetowcy,WY jesteście
załosni,głupi,nawni,majacy nadzieje ze zaczna sie wysypywac kolejne konwersje!!Wystarcza tylko
3 (no,wsród tych 3 sa naprawde 2 wielkie) tytuły i juz zaczynacie cieszycz michy jak 2 letnie
dziecko na widok smoczka!!Wiekszosc tycj komenatrzy jest po prostu kuriozalna ,i moim zdaniem,
zreszta to widac wasza zawisc teraz jest az nad to widoczna wzgledem konsolowców.Wywołujecie
po prostu smiech na sali i tyle...


Rozumiem, że bezczelnością i chamstwem będzie przypomnienie, jak konsolowcy się jarali konwersjami Half Life 2 czy Dooma 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 15:04, Indrid Cold napisał:

widac ze capcom ma leb na karku. nie dosc ze przestal bawic sie w idiotyczne exclusivy na puszki
na konserwe


Rozczaruję cię, ale Capcom nie przestał się bawić w exclusive. Większość gier, w tym wszystkie aktualnie robione przez Capcom są exclusivami na X360 / PS3. Za 3-4 latka po premierze kosnolowej, gdy obie konsole zejdą już z tego świata, ułamek wtedy już starowinek zawita na PC. Dokładnie tak jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 20:02, PharauhnMizzrym napisał:

Jaka zawiść, gdize od kiedy radość z konwersjii to zazrdość bo ja tego nie pojmuję:|


z tym akurat gość ma rację - poczytaj komentarze w tym wątku czy poprzednim o (przypuszczanych wtedy) konwersjach. Co drugi post był na modłę "hahaha gińcie konsolowcy" i "koniec exclusive konsol" etc itp. Strasznie to dziecinne, widać to także w tym temacie. Oddy zdecydowanie przesadza, ale w wielu kwestiach ma świętą rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D2T - ale to działą w obie strony. Ile razy było tak, że przy zapowiedzi konwersji z PC na konsole konsolowcy wyskakiwali, że to już absolutnie koniec PC jako masyny do gier i już tylko konsole zostają? Sporo tego było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 20:17, D2T napisał:

> Jaka zawiść, gdize od kiedy radość z konwersjii to zazrdość bo ja tego nie pojmuję:|

z tym akurat gość ma rację - poczytaj komentarze w tym wątku czy poprzednim o (przypuszczanych
wtedy) konwersjach. Co drugi post był na modłę "hahaha gińcie konsolowcy" i "koniec exclusive
konsol" etc itp. Strasznie to dziecinne, widać to także w tym temacie. Oddy zdecydowanie przesadza,
ale w wielu kwestiach ma świętą rację

3/4 psotuw to radośc z konwersii większość reszty to kontry na Nievila ja sam zobaczyłemt ylko 2 takie posty, jeden o tych exclusivach i druga osoba już dawno napisała coś w stylu "że teraz konsolowcy mają się z pyszna" co mi się też szczegulnie nie podobało ale to tylko tyle wieć niech nie nazywa wszystkich komputerowców żałosnymi bo 2 osoby to nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, no... ale wiesci. Capcom szaleje. :)
Oficjalne potwierdzenie odnosnie najnowszego Residenta niezmiernie mnie ucieszylo. :) Ostatnio korcilo mnie, zeby giere zamowic na PS2, ale w takim wypadku cierpliwie poczekam. Bedzie na pewno taniej, a co do jakosci konwersji to powinna utrzymac wysoki poziom. No i celowanie za pomoca myszki na pewno bedzie latwiejsze (bo w takim np. Cold Fear bylo latwe... tyle, ze na konsolce nie gralem :P :))
Odnosnie trzeciego Devil May Cry nie pozostaje mi nic innego jak cieszyc sie, ze w koncu osoby, ktore nie maja PS2-ki beda mogly pograc w ta przecudowna gre. :) I zachwycic sie tym, czym ja (nie tylko ja ;)) sie zachwycilem... Do tego stopnia, ze mam cala trylogie. ;D Ciekawi mnie tylko co dodatkowo zawierac bedzie Edycja Specjalna... hmm... No, ale na pewno nie beda to az tak niezbedne rzeczy, dla ktorych trza kupic drugi egzemplarz. ;)
A i zastanawia mnie jak zostanie rozwiazana kwestia sterowania Devila na klawiaturze. Szczerze mowiac to nie wyobrazam sobie tego (ta gra jest stworzona do pada ;)). :P Chociaz z drugiej strony to dzisiaj nie problem - przejsciowa i wio! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^ Nie prościej kupić DMC3 na PS2, tym bardziej że kosztuje teraz w granicach 100 zł? ;) A co do dyskusji - nie bardzo rozumiem tą napaść na nievila - On poniekąd ma rację. Capcom robi to tylko i wyłącznie dla pieniędzy, tak samo było z wcześniejszą konwersją RE4 na PS2 - o ile pamiętam wynikła z tego dosyć duża awantura i część pracowników Capcomu odeszła z firmy mówiąc, że powinno się postępować fair i exclusive na GameCube''a powinien exclusivem pozostać. Teraz chyba dostają palpitacji serca ;) Życzę powodzenia, ale nie sądzę by wyszło z tego coś naprawdę dobrego. Praktycznie wszystkie gry pisane początkowo z myślą tylko o konsolach, po późniejszej konwersji na PC wyglądają w porównaniu do pierwowzoru poprostu kiepsko - grafika jak na możliwości PC jest słaba, animacja się dławi, a sterowanie i praca kamer nie są zbyt dobrze dopracowane. Tak było z MGSem, SH, Pro Evo i ze starymi Residentami, tak było z HALO, podobnie będzie zapewne i teraz. Chociaż część graczy się tym zadowala, de gustibus w końcu ... No ale nic, mimo wszystko trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie muszę przyznać , że kilka osób złamało regulamin forum ( obraz oraz używanie słów uważanych za obraźliwe ) Hmm czyżby admin zaspał ;) Panie i Panowie dyskusja powinna być na poziomie !!

A wracając do tematu. Nie ma się co ekscytować - to poprostu kolejna gra , która nigdy nie miała pojawić się na blaszaka a ... pojawi się ;) Czy się z tego cieszyć , zazrościć , czy w końcu twierdzić, że gra będzie lepsza lub gorsza od swojego konsolowego pierwowzoru ( poproszę z tego miejsca def legalną lepsza i gorsza ;) ... czas pokaże

@InTEX

Zakup konsoli to dobry sposób , szczególnie jak ktoś lubi strzelaniny ( tyłuł zbiorczy na gry nie wymagające użycia więcej niż 5% mocy obliczeniowej mózgu ) i w tej materii masz rację . Co do konwersji to poczekajmy - ja tej gry i tak nie kupię ale pewnie część użytkowników tego fotum tak ;) Poza tym zakładanie , że rzeczona konwersja będzie przeprowadzona w sposób niezgodny z zasadami sztuki jest nadużyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem ale miała być "obraza -" a jest "obraz" ;)

tak btw jak się edituje posty z poziomu strony Gram.pl ?? jest taka możliwość bo nie widzę rzeczonej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 20:15, D2T napisał:

> widac ze capcom ma leb na karku. nie dosc ze przestal bawic sie w idiotyczne exclusivy
na puszki
> na konserwe

Rozczaruję cię, ale Capcom nie przestał się bawić w exclusive. Większość gier, w tym wszystkie
aktualnie robione przez Capcom są exclusivami na X360 / PS3. Za 3-4 latka po premierze kosnolowej,
gdy obie konsole zejdą już z tego świata, ułamek wtedy już starowinek zawita na PC. Dokładnie
tak jak teraz.

dokladnie takie same teksty pisali podobni tobie gdy konami otworzylo swoje poklady dla pc. i sie mylili. a wiesz czemu? bo tu nie chodzi o jednorazowa gwiazdke ale o obadanie rynku. jesli ich tytuly zarobia na pc to bedzie tego wiecej... bo tu sie licza pieniazki a nie utrzymywanie konsol. a te gry sa calkiem nowe i napewno nie maja 3-4 lat, bo kazdy wie ze tak stare gry nie maja zycia na najsilniejszej graficznie maszynie swiata jaka jest pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 01:28, InTEX napisał:

A co do dyskusji - nie bardzo rozumiem tą napaść na nievila - On poniekąd ma rację. Capcom robi
to tylko i wyłącznie dla pieniędzy.


A czy ktoś twierdził inaczej? Jasne że Capcom robi to dla pieniędzy - każda firma tworząca gry robi je dla pieniędzy. Tyle że zauważ - Nievil od razu i z góry napisał, że WIE. iz konwersje będa spartolone, z fatalną grafiką, sterowaniem, zerową optymalizacja i będą wymagać super komputera. On to WIE po samej informacji, że konwersje powstają - więc musiałby być Bogiem, albo jednym z programistów tych konwersji. Jakoś obie wersje są mało prawdopodobne. Pnadto zauważ, że to Nievil dorzucił tu jakiś spisek połączony z filantropią. Konwersje będą skopane, ale spowodują, że gracze z PC przesiądą się na konsole, bo to na konsolach wyjdą kolejne części tych gier. Pomijjac fakt, że skopana konwersja raczej nikogo do konosl nie przekona, to wychodzi na to, że Capcom to albo filantropi, albo konsolowa Loża masońska - ryzykują wtopienie dużej kasy (a według Nievila właściwie już wtopili - w końcu słaba konwersja się nie sprzeda) tylko po to, że Sony, Nintendo i Microsoft zarobili na konsolach. A co z tego będzie miał Capcom? Chyba tylko Nievil wie. W końcu dla Capcomu nie jest ważne, na jakiej platformie sprzedają się ich gry - one mają się sprzedać. A czy będzie to wersja PC, PS3, Xbox 360 to już ma mniejsze znaczenie. Capcom NIE zarabia na sprzęcie, on zarabia tylko na grach.

Dnia 03.02.2006 o 01:28, InTEX napisał:

konwersji na PC wyglądają w porównaniu do pierwowzoru poprostu kiepsko - grafika jak na możliwości
PC jest słaba, animacja się dławi, a sterowanie i praca kamer nie są zbyt dobrze dopracowane.
Tak było z MGSem, SH, Pro Evo i ze starymi Residentami, tak było z HALO, podobnie będzie zapewne
i teraz. Chociaż część graczy się tym zadowala, de gustibus w końcu ... No ale nic, mimo wszystko
trzymam kciuki.


Hmmm, a co niby jest złego w PES na PC? Patrz, ja spokojnie i normalnie gram na klawiaturze i jakoś na sterowanie nie narzekam. Podobnie jak na animację, pracę kamer itd. Jasne, wkurza mnie to, że sędziowie są jak Szwajcarzy i najlżejsze dotkniecie to faul, ale przecież tak było i na konsoli. Z SH nie było wcale źle - jasne że grafika odstawała od tego, co potrafią PC, ale klimat, fabuła sie nie zmieniły. (chociaż pewnie według Nievila to SH PC straciło swoje przesłanie. Chyba tylko on wie w jaki sposób, skoro fabularnie nie zmieniono zupełnie nic). A przecież w SH o to chodzi. Residenty - z tego co pamietam to one mają sztywną kamerę, ustawiajacą się w zależności od pomieszczenia, w którym sie jest. Widziałem konsolowego RE 2 i w nim też kamery się bzdurnie ustawiały. A przytaczanie Halo nie ma sensu - po prostu konwersja była spóźniona i dlatego nie zrobiła furory. Gdyby Halo wyszedł tak jak miało wyjść to byłoby zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z pro evo naprawde sa klopoty ale wynikaja one z niedolnosci programistow a nie z platformy bo sa one wszedzie. po naszemu to spierniczyli system randomizacji gry w master league i przez to zawsze bedziemy grali w sloncu i zawsze w meczu z np. arsenalem na wyjezdzie bedzie im pomagal sedzia albo sama gra spowolni twoich a przyspieszy przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 11:08, Indrid Cold napisał:

a te gry sa calkiem nowe i napewno nie maja 3-4 lat, bo kazdy wie ze tak stare gry
nie maja zycia na najsilniejszej graficznie maszynie swiata jaka jest pc.


<krztusi się patrząc na stojącego obok telewizora Xboxa 360>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 13:19, Blizzard Beast napisał:

> a te gry sa calkiem nowe i napewno nie maja 3-4 lat, bo kazdy wie ze tak stare gry
> nie maja zycia na najsilniejszej graficznie maszynie swiata jaka jest pc.

<krztusi się patrząc na stojącego obok telewizora Xboxa 360>


ROTFL
:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 13:19, Blizzard Beast napisał:

> a te gry sa calkiem nowe i napewno nie maja 3-4 lat, bo kazdy wie ze tak stare gry
> nie maja zycia na najsilniejszej graficznie maszynie swiata jaka jest pc.

<krztusi się patrząc na stojącego obok telewizora Xboxa 360>

no jak zwykle ten musial wszedzie przywlec swoje wymiociny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 13:19, Blizzard Beast napisał:

> a te gry sa calkiem nowe i napewno nie maja 3-4 lat, bo kazdy wie ze tak stare gry
> nie maja zycia na najsilniejszej graficznie maszynie swiata jaka jest pc.

<krztusi się patrząc na stojącego obok telewizora Xboxa 360>

Aktualnie to my możemy krztusić się ze śmiechu gdyż najnowsze karty graficzne dają lepszą grafike niż Xbox 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki, PharauhnMizzrym, wlasnie liczylem ze ktos inny niz ja to powie :)
gralem w to demo onimushy3 i musze powiedziec ze konwersja jest na poziomie i-ninja. z padem gra sie swietnie i z tego co sadze to pociagnie ja procek 1ghz i pewnie karta MX-owa , bo nie zauwazylem wykorzystania w demie shaderow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować