Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Obchodzicie Mikołajki?

31 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2008 o 22:15, mikus97 napisał:

Hmm...wkładają wam prezenty do buta???? Dziwne...ja zawsze dostaje pod poduszke ;D hehehe
ciekawe co znajde jutro...


Ja w ogóle nie mam, ja widać, większość coś dostaje. Też chciałbym spać ze świadomością, że rano coś znajdę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku :) wspaniała tradycja przekazywana z dziada pradziada aż po teraz ^^ tylko, że już wydoroślałem i nie czyszczę dokładnie bucików bo jak nie będą czyste to Mikołaj nie da prezentu ^^ po prostu rano znajduje na biurku i jestem happy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 22:51, FoZz napisał:

Jak co roku :) wspaniała tradycja przekazywana z dziada pradziada aż po teraz ^^ tylko,
że już wydoroślałem i nie czyszczę dokładnie bucików bo jak nie będą czyste to Mikołaj
nie da prezentu ^^ po prostu rano znajduje na biurku i jestem happy :D



Taa mam tak samo jak Ty xD... Taa glancowanie bucików... ehh piękne to były czasy. Jednak wszystko dziś idzie do przodu więc cudny Mikołaj zostawia to co trzeba przy łóżeczku :), bo tradycja to rzecz święta i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 19:26, Budep napisał:

U mnie cisza i spokój, nigdy nic nie dostaje w ten dzień, po prostu, dzień jak codzień.


Zostałeś ograbiony z dzieciństwa! ;< No, chyba że prezent dostajesz pod choinkę, wtedy OK ;D.

A ja obchodzę

Spoiler

(i nie lubię nazwy Mikołajki!)

i dostaję praktycznie zawsze wymarzony prezent ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzę i nie lubię, jedyna pozytywna cecha Mikołajek, to to że przygotowują mnie na"hardcore", który ma miejsce na święta :P. Nie lubię sztucznej atmosfery, masy reklam, marketingu itp, a przy okazji nie jestem religijny więc przyczyny "organizowania" tych świąt s mi dość odległe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś się obchodziło, trzeba było wypucować buty, a w nocy przychodził Mikołaj i wkładał do nich prezenty ;]
Teraz chyba za stary na to jestem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 18:01, Budo napisał:


Kiedyś się obchodziło, trzeba było wypucować buty, a w nocy przychodził Mikołaj i wkładał
do nich prezenty ;]

Właśnie tego mi szkoda. Z wiekiem ten dzień stracił magię. Pamiętam pobudkę o 6 i szukanie prezentów w butach :p

Dnia 05.12.2009 o 18:01, Budo napisał:

Teraz chyba za stary na to jestem ;]

Teraz niech Mikołaj dobry samochód przyniesie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam te czasy, jak rano się budziłem i otwierałem paczuszkę. Ech..było minęło. Teraz nic nie dostane, jak od kilku lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować