Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Np. Na arenie. Tylko zabierz ze sobą większą ilość gotówki (20 000 sztuk złota powinno wystarczyć). Pozatym ta świetlana zbroja płytowa jest później całkiem przydatna- można dzięki niej otworzyć demoniczne drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 23:11, graczomaniak napisał:

Gdzie znajde pożądną zbroje?? Lepszą niż ta z Kamennej Altany.:)


Najlepszą znajdziesz w Nekropolii, jest w skrzyni do której potrzeba 25 srebrnych kluczy. Jednakże ta podana przez shinian''a jest także dobrym wyborem. No i masz do niej dostęp wcześniej niż do tej z Nekropolii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 10:34, Kirnin napisał:

Zapraszam na forum! http://www.fable.crpg.com.pl/forum/index.php już bez reklam itp. Wszystko
działa. Rejestrujcie się :) Strona już też działa ale narazie są testy wszystkiego. A już niedługo
będziemy zbierać info na temat gry.

A zajrzałem, byłem siódmym odwiedzjącym - znaczy 7 odwiedziny były moje.8 też:x :)
Widzę że razem z SmiFury`m tworzycie je.
Jeszzce nie zarejestrowałęm się - ale spokojnie. Jak mnie coś "dopadnie uciążliwego", nie omieszkam. I bardzo dobrze, z wątpliwościami zgłoszę się natychmiast. Lub - wyjątkowo "ciężkim" wątkiem. :)
Wszędzie mieć swoje loginki - nie chcę być aż tak -"wielozgłoszeniowy", ale nie omieszkam przy "cięższym" wątku, naprawdę.:) Powodzenia w tworzeniu forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kim jest Briar Rose? Gdzieś napewno go widziałem, a nie mogę sobie przypomnieć dokładnie gdzie. Muszę z nim porozmawiać aby otrzymać Łzę Avo (teraz w wieży Maze''a nie ma książki o mieczu). A po drugie żeby dostać patelnie brakuje mi tylko wskazówki nr.3 Zbójcy zaatakowali mnie już na Wybrzeżu Haków, Młyńskim Wzgórzu, Więziennej Ścieżce, Sękowej Polanie. Wydaje mi się, tylko że koło teleportu w Lesie Wiedźm nie zostałem zaatakowany. Stałem koło tego teleportu przez parę ładnych minut. Czy jest jakiś specjalny sposób na sprowokowanie ataku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 11:31, shinian napisał:

Kim jest Briar Rose? Gdzieś napewno go widziałem, a nie mogę sobie przypomnieć dokładnie gdzie.
Muszę z nim porozmawiać aby otrzymać Łzę Avo (teraz w wieży Maze''a nie ma książki o mieczu).
A po drugie żeby dostać patelnie brakuje mi tylko wskazówki nr.3 Zbójcy zaatakowali mnie już
na Wybrzeżu Haków, Młyńskim Wzgórzu, Więziennej Ścieżce, Sękowej Polanie. Wydaje mi się, tylko
że koło teleportu w Lesie Wiedźm nie zostałem zaatakowany. Stałem koło tego teleportu przez
parę ładnych minut. Czy jest jakiś specjalny sposób na sprowokowanie ataku?


Musisz przejść przez mostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 10:34, Kirnin napisał:

Zapraszam na forum! http://www.fable.crpg.com.pl/forum/index.php już bez reklam itp. Wszystko
działa. Rejestrujcie się :) Strona już też działa ale narazie są testy wszystkiego. A już niedługo
będziemy zbierać info na temat gry.


Zarejestrowałem sie ale nie mam czasu obejrzeć ... zrobie to później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez mostek to rzeczywiście trzeba przejśc, aby sprowokować atak. Tylko, że na Sękowej Polanie. A ja chcę zostać zaatakowanym w Lesie Wiedźm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba niddy nei wygram z Szept w zawodach w zabijaniu Hobbesów :(. Trzeci raz gralem i zaś przegrałem 12:13!
Wiecie co mozna zrobic zeby wygrac???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 13:04, graczomaniak napisał:

Chyba niddy nei wygram z Szept w zawodach w zabijaniu Hobbesów :(. Trzeci raz gralem i zaś
przegrałem 12:13!
Wiecie co mozna zrobic zeby wygrac???:(

Ja nie miałem z tym problemu... Uporałem się z nimi szybko, ale niestety nie udało mi się z wyzwaniem (zabić 10 więcej niż ona)... zabiłem może o 6 hobbersów więcej :/

Jaką grasz postacią?

Ja gram wojownikiem z zaklęciami wzmacniającymi, błyskawicą i kulą ognia do pomocy... Hobbersy zabijałem korzystając z katany, którą dostałem za szóstkę w walce (jeszcze podczas szkolenia), używałem chyba już wtedy fizycznej tarczy. Co tu doradzić.... biegaj szybko do najsłabszych hobbersów i machaj mieczem ile się da :)
Możesz też pokręcić się wokół szept i podkradać jej hobbersy. Dobijać te, które ona już zmęczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 16:13, Abi Dalzim napisał:

W tym spisie srebrnych kluczy znalazłem następny błąd: nie chodzi o Wzgórze Wodza tylko o Wzgórze
Kata.


z jakiego wy spisu bierzecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 16:20, SimFury napisał:

z jakiego wy spisu bierzecie ?


Mały Edit. Ten spis był przetłumaczony na poslski przez Kirnina (chyba) na tamtym forum co go przenieśliście teraz na inny serw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 16:26, Abi Dalzim napisał:

> z jakiego wy spisu bierzecie ?

Twojego Kolego :)
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4393&pid=438


Zauwarz, że są tam ang nazwy i one wysztki są dobre bo osobiście sprawdzałem w ANG wersji a to Cliffside Path są poprostu 2 takie regiony z tym "Wzgórze Wodza tylko o Wzgórze Kata" chodzi o Headsman Hill jak się nie myle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 16:31, Abi Dalzim napisał:

> z jakiego wy spisu bierzecie ?

Mały Edit. Ten spis był przetłumaczony na poslski przez Kirnina (chyba) na tamtym forum co
go przenieśliście teraz na inny serw.


Widocznie źle przetłumaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak to zawsze Kirnin :D Trzeba poprawić... Abi Dalzim prosze napisz na forum w tym temacie co stworzyłeś jakie błedy znalazłeś... zanim się wrzuci na stronkę trzeba poprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Fable! Gra jest niesamowita! Grałem dobrym wojownikiem z lekkim wspomaganiem magii. Zaraz zacznę grę nową postacią - czystym magiem (ciekawe czy dam radę). Szkoda tylko, że po napisach grę wywala do pulpitu, a miało dać się grać dalej (podobno CDP nad tym pracuje, przynajmniej mam takją nadzieję :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 17:05, Kirnin napisał:

No jak to zawsze Kirnin :D Trzeba poprawić... Abi Dalzim prosze napisz na forum w tym
temacie co stworzyłeś jakie błedy znalazłeś... zanim się wrzuci na stronkę trzeba poprawić...


Właściewie tylko 3 błędy co do kluczy:
- Głazy w Wielkim Lesie - wyławiamy z wody --> chodzi o Las Wiedźm tak naprawdę
- Jezioro w Wielkim Lesie - kopiemy pod czerwoną statuą --> też chodzi o Las Wiedźm
- Wzgórze Wodza - wyławiamy z wody -->chodzi o Wzgórze Kata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować