Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Ogólnie gra całkiem niezła. Niestety jak na gre RPG jest bardzo liniowa (niewidzialne ściany). U mnie nie wiedząc czemu, czasami "sejwy" same się skasowały i gre trzeba było przechodzic od nowa. Poza tym widzac znacząco konsolowy rodowód gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:22, Metal-jestem napisał:

Ogólnie gra całkiem niezła. Niestety jak na gre RPG jest bardzo liniowa (niewidzialne ściany).
U mnie nie wiedząc czemu, czasami "sejwy" same się skasowały i gre trzeba było przechodzic
od nowa. Poza tym widzac znacząco konsolowy rodowód gry.



Sejwy sie nie kasują tylko są dwa rodzaje ;p Zapisz Bohatera (działa podczas misji) i Zapis Świata (działa gdy nie robimy misji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz grac jako zła postać(musisz mieć długie rogi:P) Zabić kogoś niewinnego w pobliżu drzwi lub bodajże zjeść <chyba> 10 żywych kurczaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 13:56, popcorn napisał:

Mam do Was pytanie. Myślę nad kupnem Fable w Platynowej Kolekcji? Czy gra jest warta kupna?
Podobno jest dość krótką grą?


Gra jest krótka ale można przejść kilka razy i się nie nudzi w każdym razie u mnie tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła taka dosyć średnia (bandyci niszczą twoją wioskę, zabiera cię stamtąd pewien bohater do gildii bohaterów gdzie uczysz się, stajesz się silniejszy by zemścić się na tych draniach co brutalnie przerwali ci dzieciństwo), ale za to klimat niemal dorównuje temu z Gothica. Gdzieniegdzie sielankowy spokój i piękne widoczki, zaś w lesie całe zgraje bandytów, wilkołaki, półmrok itd. Miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze chyba mnie przekonaliście. Tak sie składa, że mam Sage Gothic z Platyny i moge zapłacić za Fable o 7 złotych mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 14:45, popcorn napisał:

Dzieki za komentarze chyba mnie przekonaliście. Tak sie składa, że mam Sage Gothic z Platyny
i moge zapłacić za Fable o 7 złotych mniej:)



Nie pożałujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 15:00, xbit71 napisał:

gra jest swietna wygralem Edycje Kolekcjonerska(;]] ) w jakims tam numerze Cd-ACTION..
POLECAM!!

Gratulacje za wygraną bo mnie jeśli chodzi o gry to nie udało się jeszcze nic wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 15:20, popcorn napisał:

Gratulacje za wygraną bo mnie jeśli chodzi o gry to nie udało się jeszcze nic wygrać.

dzieki;]
tobie na pewno jeszcze sie uda (i to nie raz);DD
pamietam, ze moja pierwsza wygrana nie byla gra, tylko...tarcza do rzutek w kaczorze donaldzie;DDDD
wiec widzisz, zaczalem od shita- a potem idzie tak w gore i w gore.....;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja to słownik Angilesko- Polski jak narazie jedyna nagroda:) Do tego uczę się niemieckiego więc średnio mnie się przydaje ten słownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować