Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

siemka powiem wprost mam problem z gra Fable otóż gra instaluje mi sie bez problemów odpala i chodzi bez problemu ale problem pojawia sie w momencie kiedy jestem w gildi bohaterów i mam walczyc z meazem badz ide do jego komnaty.Gra sie zawiesza i niemam pojecai dlaczego,problem mam tylko w tym momencie.
POMOCY
Procesor:AMD Sempron 3100+ 1800Mhz
Ram:256Mb 333Mhz
Grafika:SiS M760GX

ps mój sprzet spełnia minimalne wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc: dwa dni temu zainstalowałem Fable (oryginalne) , gram, wszystko spoko. dziś w pewnym momencie pojawił sie błąd aplikacji. Gra sie wyłączyła więc włączyłem jeszcze raz, pojawił sie ekran naciśnij LPM, naciskam i znów błąd aplikacji. Reinstalowałem - to samo. instalowałem na innych partycjach i nic sie nie zmienia. pls help!


Dane Kompa:

AMD Sempron 3000+
1.81 GHz 1 GB RAM
Radeon X700 SE (512MB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiedzieć czemu po zdobyciu 500 pkt w konkurencji kopania kurczaków, zdobyciu klucza, oraz nakrycia głowy" w menu obecnych misji nadal widnieje informacja o nieukończeniu misji. Czy to błąd programu, czy też należy cos jeszcze wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:10, Uj3mny napisał:

Jednak jest. Nie pojawiła się informacja o wygranej, ale gest znajduje się w menu.

Wniosek - błąd gry. 2005 rok, a takie błędy...



Eeee tam to nie są aż tak rażące błedy jak w innych grach :)Zresztą może nie usłyszałeś jak Mistrz Gildii ci mówił że dostałeś nowy gest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem perfekcjonistą. Błąd pozostaje błędem. W konsekwencji odrzuca mnie od gry - nie wizę sensu się męczyć, aby na końcu zobaczyć, że mam wszystko poza tą misją. 99% mnie nie satysfakcjonuje.

Bardzo dziękuję wam za błyskawiczne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:22, Uj3mny napisał:

Bardzo dziękuję wam za błyskawiczne odpowiedzi.

Niektóre questy po prostu nie znikają z menu. Chodzi p zawody wędkarskie czy kopanie kurczaków. Chodzi o te dyscypliny gdzie można poprawiać własne rekordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 23:34, Uj3mny napisał:

Problem w tym, że 500 pkt w kopaniu kurczaków to wynik maksymalny.


ale już w konkursie wędkarskim nie bo mój rekord to 5kg a kumpel miał z 10kg:)Poprostu twórcy chcieli byśmy pamiętali o tych zawodach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 09:49, Abi Dalzim napisał:

> Problem w tym, że 500 pkt w kopaniu kurczaków to wynik maksymalny.
A osiągnąłeś już tyle?


Przecież napisałem, że tak... :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 16:07, Uj3mny napisał:

Przecież napisałem, że tak... :?

Misji nie zaliczyło Ci, bo o ile pamiętam jej się nie dało ukończyć, tak samo jak z Wędkarstwem jest. Misja istnieje nadal, bo wciąż możesz od nowa w nią grać i kopać, by zdobywać kasę. To mniej-więcej tak jak z gangiem gołych pięści, tylko, że tam bodaj kończysz misję, gdy wygrywasz ostatnią z 4 walk. Ale walczyć możesz dalej. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 16:07, Uj3mny napisał:

> > Problem w tym, że 500 pkt w kopaniu kurczaków to wynik maksymalny.
> A osiągnąłeś już tyle?

Przecież napisałem, że tak... :?


To nie jest żaden błąd każdy tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro już tak sie rozpisaliście to mógłby ktoś mi pomóc z moim problemem lub chociaż go objaśnić?


" Więc: dwa dni temu zainstalowałem Fable (oryginalne) , gram, wszystko spoko. dziś w pewnym momencie pojawił sie błąd aplikacji. Gra sie wyłączyła więc włączyłem jeszcze raz, pojawił sie ekran naciśnij LPM, naciskam i znów błąd aplikacji. Reinstalowałem - to samo. instalowałem na innych partycjach i nic sie nie zmienia. pls help!


Dane Kompa:

AMD Sempron 3000+
1.81 GHz 1 GB RAM
Radeon X700 SE (512MB)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawdo podobnie coż nietak z windowsem walij formata i bendze wszystko dziaao tak jak należy a jak nie to wymien pyte oile masz z platynowej kolekcji powini ci pomuc i poczytaj pomoc techniczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować