Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 20:25, W.S.A.D napisał:

To jest "Singing sword" - nie ma go w grze - jest do porbrania jako mod. Ale nie wiem
gdzie.


A jakie ten mieczyk ma dmg?

Czy Łza Avo ma jakieś ''wrodzone'' uleprzenia? Jeśli ma wolne sloty to które uleprzenia opłaca się do niej włożyć najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:16, Piterixos napisał:

> To jest "Singing sword" - nie ma go w grze - jest do porbrania jako mod. Ale nie
wiem
> gdzie.

A jakie ten mieczyk ma dmg?

Czy Łza Avo ma jakieś ''wrodzone'' uleprzenia? Jeśli ma wolne sloty to które uleprzenia
opłaca się do niej włożyć najbardziej?



Łza Avo ma jak to powiedziałes wrodzone ulepszenia: zwiększenie życia, zwiększenie many i zwiększenie doświadczenia, więc nie da się już nic do niego wstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, bo dopiero co zacząłem grać i w Nadbrzeżu Kamiennej Altany jest pewien jegomość który chce żebym się odpowiednio obciął to przedstawi mnie swojej córce, niestety nie załapałem jaka to ma być :( Może ktoś pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 14:41, Bartkula napisał:

Mam pytanko, bo dopiero co zacząłem grać i w Nadbrzeżu Kamiennej Altany jest pewien jegomość
który chce żebym się odpowiednio obciął to przedstawi mnie swojej córce, niestety nie
załapałem jaka to ma być :( Może ktoś pamięta?



Masz zrobić zaczes na miche, wrócić, broda w stylu baraniego steku, wrócić i chyba wąsy w stylu kupieckim. Ale nie musisz tego wszystkiego robić, bo

Spoiler

okazuje się że on nie ma córki tylko cię w jajo robi, a nagrodą jest tylko tatuaż:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 14:41, Bartkula napisał:

Mam pytanko, bo dopiero co zacząłem grać i w Nadbrzeżu Kamiennej Altany jest pewien jegomość
który chce żebym się odpowiednio obciął to przedstawi mnie swojej córce, niestety nie
załapałem jaka to ma być :( Może ktoś pamięta?

Powiem ci tylko, że po wykonaniu misji czeka cię ogromna niespodzianka ;) Jaka - sam zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 15:03, Matizk12 napisał:

Masz zrobić zaczes na miche, wrócić, broda w stylu baraniego steku, wrócić i chyba wąsy
w stylu kupieckim. Ale nie musisz tego wszystkiego robić, bo

Spoiler

okazuje się że on nie
ma córki tylko cię w jajo robi, a nagrodą jest tylko tatuaż:p


hmm spróbuje ;) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 17:08, Qoster napisał:

hej a jest jakiś złoty środek na zdobycie wszystkich srebrnych kluczy?

Jeśli NAPRAWDĘ nie chce ci się szukać to złotym środkiem jest strona fable.gram.pl gdzie są podane lokalizacje wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 17:08, Qoster napisał:

hej a jest jakiś złoty środek na zdobycie wszystkich srebrnych kluczy?


Na górze masz podane lokalizacje wszystkich Srebrnych Kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 20:36, Bartkula napisał:

A po co można mieć żonę? Oprócz tego że się ją ma?

Kiedy bierzesz sobie żonę dostajesz,pieniądze z jej posagu,dosyć dawno temu grałem więc już nie pamiętam ile tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:13, raven91 napisał:

Kiedy bierzesz sobie żonę dostajesz,pieniądze z jej posagu,dosyć dawno temu grałem więc
już nie pamiętam ile tego jest.

Czyli im większa dama tym więcej kasy się dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Fable jest takie coś, że raczej nie opłaca się kupować broni ani zbroi, bo w czasie zwiedzania świata znajdziemy coś lepszego? Tak było np w Baldur''s Gate, gdzie tylko na początku trzeba było kupić sobie coś porządnego, a potem coraz to lepsze rzeczy znajdywaliśmy w czasie przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:22, Bartkula napisał:

Czy w Fable jest takie coś, że raczej nie opłaca się kupować broni ani zbroi, bo w czasie
zwiedzania świata znajdziemy coś lepszego? Tak było np w Baldur''s Gate, gdzie tylko
na początku trzeba było kupić sobie coś porządnego, a potem coraz to lepsze rzeczy znajdywaliśmy
w czasie przygody


Zbroje warto kupować ale już problemu z orężem nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:40, Bartkula napisał:

> Kiedy bierzesz sobie żonę dostajesz,pieniądze z jej posagu,dosyć dawno temu grałem
więc
> już nie pamiętam ile tego jest.
Czyli im większa dama tym więcej kasy się dostanie?



Czasami jeszcze twoja żona da ci jakiś prezent, ale nie wiem od czego to zależy. Mi ta żona co ją sobie wziąłem zamiast Lady Gray raz mi dała skórzaną zbroję, potem świetlaną skórzaną zbroję. Niby nic, ale jednak miło że ktoś o tobie pamięta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować