Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrbov

BattleForge - Temat ogólny

282 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2008 o 14:06, Sashion napisał:

Wie ktoś może w jaki sposób zdobyć więcej battleforge pointów (poza aukcjami)?

Często z jakichś okazji się dostaje je za free.
Można też prosić kogoś aby przysyłał, albo stworzyć kilka kont i z nich przesyłać na jedno wszystko. ; d

Co do zbioru tych kart - takie nie istnieją póki co(znalazłem jeden, ale totalnie nieaktualizowany). Po prostu nie wiadomo czego szukać... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna! Wszystko bardzo proste i intuicyjne.
Mój nick to Gitarka i zachęcam do zajrzenia na moje aukcję i do kupna kart. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem

co 1-30 minut mnie wywala, może wie ktos dlaczego robi się tak

Najpierw wszystko się zacina,potem mruga monitor, potem mnie wywala i pisze"program battleforge przestał działac"

????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 23:17, XyronPL napisał:

co 1-30 minut mnie wywala

O ile mi wiadomo, to wszystko z powodu serwera(ów?). Zazwyczaj jak próbujesz dołączyć do gry to się zdarza. Na forum Battleforge było o tym pisane(i teraz odnaleźć nie mogę, ale poszukać warto - jedno z rozwiązań to skasowanie gry i ponowne ściąganie, ponoć działa na jakiś czas :D) i to każdy tak ma. Najlepiej jest grać w godzinach, kiedy jest najmniej osób, to wtedy się nie zdarzają takie rzeczy w ogóle. W końcu to darmowa beta, nie należy liczyć na stabilne serwery... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale nie napewno bo gra nie wyłącza, mi się przy włączaniu tylko w trakcie misii, częstatliwośc jest tak wielka że nie jestem w stanie przejsc żadnej misii, może to serwer bo beta to zawsze beta, ale dziwi mnie komunikat który wyskakuje zawsze po zamknjęciu gry.

"sTEROWNIK EKRANU PRZESTAŁ DZIAŁAĆ, ALE ODZYSKAŁ SPRAWNOŚC"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 15:19, oOreVenOo napisał:

Kurcze właśnie się dowiedziałem o tej grze i mam chęte. :P Wiadomo kiedy ona wyjdzie
itp itd ?


Jak chcesz to mogę ci wysłać klucz do beta, bo kiedyś na battleforge.com złapałem jakiś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 16:12, Piotrbov napisał:

Jak chcesz to mogę ci wysłać klucz do beta, bo kiedyś na battleforge.com złapałem jakiś


Oj byłbym zobowiązany. :) W takim razie mój e-mail: oorevenoo@gmail.com

Z góry już serdecznie dziękuję. Powiedz mi gdzie klienta ściągnąć gry ? Bo nie widziałem aby był na stronie głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 17:51, oOreVenOo napisał:

Z góry już serdecznie dziękuję. Powiedz mi gdzie klienta ściągnąć gry ? Bo nie widziałem
aby był na stronie głównej.


K wysłałem. Razem z tym kluczem wysłałem e-maila co ja dostałem. Żebyś lepiej się skapował ocb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki wielkie, jestem Twoim dłużnikiem. Więc jak co wal śmiało. ;-)

PS W tym e-mailu jest gdzie/jak założyć konto i ściągnąć grę itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze gra mnie strasznie zaciekawila bo odzawsze lubilem karcianki a ostatnio jestem na poszukiwaniu dobrego MMO na klucz beta sie zarejestrowalem wystarczy tylko czekac, a i mam pytanko gdzie sciagne clienta do gry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie :D czy gra ma duże wymagania sprzętowe ??;> i czy da sie grać i wygrywać spokojnie nie wydając ani złotówki oprócz samego zakupu gry, czy jednak żeby się liczyć trzeba kupić dodatkowo karty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała wieść dla wszystkich zainteresowanych kupnem gry - właśnie się okazało że stało się to zupełnie nieopłacalne :

http://www.battleforge.com/forum/showthread.php?p=26312#post26312

BF points - punkty za które kupuje się boostery będą możliwe do zdobycia tylko poprzez zakupienie ich w realu / sprzedaż kart w ramach gry. i tak 2000 tych punktów ma kosztować 20 $/euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 21:15, Xantor napisał:

Wspaniała wieść dla wszystkich zainteresowanych kupnem gry - właśnie się okazało że stało
się to zupełnie nieopłacalne :

http://www.battleforge.com/forum/showthread.php?p=26312#post26312

BF points - punkty za które kupuje się boostery będą możliwe do zdobycia tylko poprzez
zakupienie ich w realu / sprzedaż kart w ramach gry. i tak 2000 tych punktów ma kosztować
20 $/euro.


Przecież od dawna było wiadome, że BF points będzie się za RL pieniądze kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 22:50, Sashion napisał:

Przecież od dawna było wiadome, że BF points będzie się za RL pieniądze kupować.


Nee nie było. Jest to pierwsze oficjalne stwierdzenie ze strony Phnemonic że "nowe" BF points można będzie zdobyć wyłącznie przez ich kupienie za rzeczywiste pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 23:12, Xantor napisał:

Nee nie było.


Tak było wiadomo. Dlatego tak ważne jest aby pograć w Bete i zobaczyć, które karty opłaca się kupić na starcie, a które nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 19:30, oOreVenOo napisał:

Tak było wiadomo. Dlatego tak ważne jest aby pograć w Bete i zobaczyć, które karty opłaca
się kupić na starcie, a które nie.


Oficjalna wiadomość ukazała się dopiero 19.01. Przed tym dniem to iż "nowe" BF points będą dostępne wyłącznie poprzez zakup za realne pieniądze nie było pewne. A co do bety to po tygodniu można zobaczyć w niej wszystko co w pełnej wersji na starcie będzie do zobaczenia (dopiero później ma wyjść patch z nowym contentem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 19:46, Xantor napisał:

Oficjalna wiadomość ukazała się dopiero 19.01.


Możliwe nie spieram się bo pewny nie jestem, chociaż od dawna wiedziałem/słyszałem, iż dodatkowe punkty będą płatne. Wiesz zresztą nie ma się co dziwić, zamiast abonamentu coś takiego. W końcu support, serwery, update''y kosztują. IMO dobre rozwiązanie, grasz kiedy chcesz ale jeżeli naprawdę chcesz wymiatać pasuje coś zainwestować, chociaż nie koniecznie. Wiesz kupujesz jakąś imba kartę za 1000pkt, a sprzedajesz za 1200pkt. Zysk 200. Na tym polega handel i robienie dosłownych/przysłowiowych kokosów. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować