Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrbov

BattleForge - Temat ogólny

282 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2009 o 10:10, B1SH0P napisał:

Mam pytanie jeżeli rozszerzę swoje konto w BF z darmowego na zwykłe to czy będę mieć
te 64 karty i 3k BFP czy będą tylko 32 karty z wersji darmowej i 3k BFP?

Rozrysuję ci to 32 karty darmowe + "rozszerzenie"=32 kart darmowe + 32 karty bonusowe + 3k bfp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno pobrałem darmowa wersje Battleforge''a szybko wbiłem 4 lvl zmieniając moje konto z trial na full . Miałem to szczęście że kolega podarował mi kartę ( Lyrish Knighta bodajże ) sprzedałem go na AH za bfp , nakupowałem kart , sprzedałem je ... przemnożyłem 3 krotnie kasę i kupiłem sobie talię fire . Żyć nie umierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 10:48, Woo-Cash napisał:

Wyjaśni mi ktoś, czemu tą gierkę pół roku po premierze można nabyć w czasopiśmie za 14zł?

Można ja za darmo z internetu ściągnąć. Dostajesz wtedy tylko tutorial deck. Czyli zestaw kart losowych którymi grasz jeśli chcesz mieć ich więcej kart musisz sobie kupić punkty, a wcześniej dojść do 4 poziomu by mieć pełnoprawne konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 16:53, Woo-Cash napisał:

Zasadnicze pytanie - o co w tej grze chodzi? Włączam rozgrywkę, pojawia się jakaś plansza
na której, zaraz jakiś wrogi pająk...dzizys, gdzie jest menu?


Ogólnie tutoriale FTW i znaki zapytania, gdybyś klikał i czytał to byś wiedział. Cała ta arena do spawnowania jednostek to właśnie menu. U góry i po prawej masz różne opcje, kampania, PvP, auction house itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z gra na jednej mapie. Nie mogę w ogóle na niej grać. Chodzi o mapę dwaren riddle.
Chcę przejść wszystkie mapy a ta jest jedna która została.
I wyskakuje mi taki błąd. Ładuje się i błąd wyskakuje.
Ktoś wie co może być problemem?

20091206104544

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 10:47, Slappy napisał:

Witam.
Mam problem z gra na jednej mapie. Nie mogę w ogóle na niej grać. Chodzi o mapę dwaren
riddle.
Chcę przejść wszystkie mapy a ta jest jedna która została.
I wyskakuje mi taki błąd. Ładuje się i błąd wyskakuje.
Ktoś wie co może być problemem?

Chyba złapałeś buga :(

A właśnie gra ktoś tutaj w bfa? chętnie zagram PVP/PvE , pokaże jak grać itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2009 o 19:37, kubeq24 napisał:


A właśnie gra ktoś tutaj w bfa? chętnie zagram PVP/PvE , pokaże jak grać itp :)


Nigdy więcej BF. Drugie mmo w które się pieniężnie angażuje, a tracę konto przy tym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee ... to tak nie działa. Teraz BFa możesz ściągnąć za darmo z internetu, tylko bez punktów. Wersja za 120 zł (czerwona) to gra z płytką +3000 pkt na karty. Wersja za 80 zł (niebieska) to 2250 pkt, ale w środku nie ma gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 21:13, Ray napisał:

Eee ... to tak nie działa. Teraz BFa możesz ściągnąć za darmo z internetu, tylko bez
punktów. Wersja za 120 zł (czerwona) to gra z płytką +3000 pkt na karty. Wersja za 80
zł (niebieska) to 2250 pkt, ale w środku nie ma gry.


A ja mam takie pytanie czy wersja(darmowa) z internetu nie rożni się od tej kupionej w sklepie a je żeli tak to czym oczywiście po poście Raya widzę że kupiona wersja ma punkty do kupienia kart tak więc sądzę że tylko tym ona się różni tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 17:38, Ray napisał:

Niczym się nie różnią oprócz punktów. Wszystko zależy od tego, czy chcesz mieć pudełko
w kolekcji. Na wersji darmowej za bardzo nie zaszalejesz, co najwyżej zapoznasz się z
mechaniką gry.

EDIT: Tutaj może dowiesz się czegoś więcej: http://www.battleforge-polska.pl/readarticle.php?article_id=41



Mam pytanie ponieważ czytałem troszkę o tych deckach i kartach tak więc dowiedziałem się żę dostaje się dodatkowe karty za zarejestrowanie konta na betę no i tak właśnie konto mam stare zarejestrowałem je właśnie na betę ale nie chciało mi się ściągać gry tak więc czy dostanę jakieś dodatkowe karty ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że była taka możliwość, ale nie wiem czy to nadal aktualne. Ci co grali podczas bety dostali kartę promo Fire Dancer. Znalazłem coś o niej na stronie BattleForge Polska:

"Karta Promo za uczestnictwo w pierwszych beta testach gry (Twilight) zakonczonych w lutym 2009. Przydzielone sa do kont utworzonych jeszcze w becie i dodawane automatycznie do pierwszej utworzonej tam postaci."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem właśnie ceny kart promo, czyli tych które zostały dodane do zamówień premierowych. Dla tych co nie wiedzą, karty promo to silniejsze wersje oryginalnych kart, które mają maksymalny upgrade i charge. Ogólnie mogę stwierdzić, że kupując grę w preorderze, bodajże za około 120 zł (czyli 3000 punktów) zrobiło się dobry interes.

Najniższe ceny tych które zostały dodane do zamówienia preorder:
Juggernaut - 3600 BFP
Lyrish Knight - 1600 BFP
Razorleaf - 2200 BFP
Harvester - 3600 BFP

Czyli za 120 zł dostało się 3000 punktów i gratis 11000 punktów. A ludzie te karty kupują, zwłaszcza Harvestera i Juggernauta, które nawet w standardowej wersji są kartami atutowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy uruchamiam grę pierwsze okno (logowanie, sprawdzanie patch-y) działa sprawnie do momentu naciśnięcia guzika "Play". Wtedy ładuje mi się pewien pasek po czym okno znika i po pewnym czasie wyskakuje mi: "Program BattleForge przestał działać. System Windows może wyszukać rozwiązania w trybie online. ...". Może ktoś wie co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować