Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ustalono datę premiery Halo Wars

12 postów w tym temacie

SS, mylisz się - masa dzieciaków rzuci się na to tylko dlatego, że ma halo w nazwie, i to mimo niewielkiego hype''u na tę grę. A przynajmniej tak będzie w USA.

Dziwi mnie tylko, że ciągle przytacza się wypowiedź człowieka z ensemble studios odnośnie konwersji i kontynuacji, skoro od dawna wiadomo, że po zakończeniu prac nad grą studio zostaje rozwiązane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 09:12, dark master napisał:

SS, mylisz się - masa dzieciaków rzuci się na to tylko dlatego, że ma halo w nazwie,
i to mimo niewielkiego hype''u na tę grę. A przynajmniej tak będzie w USA.

Dziwi mnie tylko, że ciągle przytacza się wypowiedź człowieka z ensemble studios odnośnie
konwersji i kontynuacji, skoro od dawna wiadomo, że po zakończeniu prac nad grą studio
zostaje rozwiązane..


No nie wiem... jak tylko zobaczą screeny, to się skrzywią xP Zobaczymy. W każdym razie sprzeda się gorzej niż AoE, to pewne.A o sukcesie podobnym do FPSowego poprzednika nie ma co Majkrosoft marzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 09:07, damos123 napisał:

RTS + konsola = nikłe zainteresowanie (nawet w przypadku produktu Halo podobnego)

Nie widziałeś, co się działo z betą EndWar. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 13:11, lama123 napisał:

Mój must have na x''a, zobaczyłem wczesny gameplay i się zakochałem ;)


Ja wprost przeciwnie. Zobaczyłem gameplay i już wiedziałem, że to nie ma żadnego startu do hitów gatunku z PC. Lepiej sobie sprawić średniej klasy PC i poczekać na Starcraft 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czemu debiut w Japonii ?
Poza tym faktycznie RTSy na konsolach są (ze względu na swoje sterowanie - szybkość reagowania) do 4 liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No EndWar miał to zmienić. Tymczasem wyszło, że twórcy się tak zachwycili sterowaniem głosem i grafiką, że olali wszystko inne i gra jest prostacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo Wars to chyba jedyna obok Tom Clancy''s EndWar typowo konsolowa gra RTS. Dotychczas ten gatunek znany był przede wszystkim na PC , ale to zaczyna się powoli zmieniać. Mam nadzieję , że premiera Halo Wars tych zmian nie przyspieszy , a sama gra okaże się finansową porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować