Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Konkurs Efekt Serii

925 postów w tym temacie

pierwszy mail wysłany w połowie lutego na adres:
serie@cdprojekt.com - bez odpowiedzi do dziś

drugi mail po kontakcie telefonicznym, wysłany zgodnie z prośbą na adres:
recepcja@cdproject.com - bez odpowiedzi (wysłany na początku marca)

Byłem także odsyłany przez Panią recepcjonistkę do tematu na forum gram.pl (więc najprawdopodobniej tego), z informacją, że wszystko jest tu powiedziane i wyjaśnione odnośnie wysyłek nagród. Podobno nikt więcej z CDPL nie będzie się więcej w związku z tym wypowiadał.

Patrząc na wszystkie te fakty odczuwam kompletną zlewką ze strony organizatora. Nie jest chyba żadnym problemem potwierdzenie kiedy, na jaki adres i nazwisko wysłano nagrody. Wyeliminowało by to przecież większość z podanych wyżej przez Huntera wątpliwości. Jak widać jednak, nikomu z organizatorów nie zależy na jakichkolwiek wyjaśnieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, już chodzi o sam honor CDP. Bo gdyby wystawili na forum publiczne wiadomoć, że zaszły pomyłki i moją nagrodę dostał jakiś koleś z drugiego końca Polski, który nie miał pojęcia o tym konkursie, no dobra, przeżyję.
ALe ja bardzo nie lubię, jak ktoś mnie olewa, a widzę, że nie tylko mnie, bo gdybym spamowała im maila, to by mogli mnie ignorować, ale wysłałam PIERWSZĄ wiadomość z kulturalnym pytaniem, a oni olewają sobie wszystko, nigdzie nie udzielają się na ten temat i mają wszystko tam, gdzie mogą mieć. Powtarzam, że poczta polska jest beznadziejna już od dawna, ale wtedy przepadlyby dwie paczki, nie tyle, zresztą w poprzednie konkursy nie wymagały jakoś nigdy takiego tematu jak TEN. Mówię tu o konkursach Extra klasyki, z których nagrody do mnie dziwnym trafem doszły, najpóźniej w ciągu 3 tygodni. Minęło 2 miesiące i 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przyrzeczenie publiczne, jednostronna czynność prawna, przez którą dający ogłoszenie publiczne zobowiązuje się do świadczenia nagrody za wykonanie oznaczonej w ogłoszeniu czynności.

Przyrzeczenie nagrody może być odwołane, jeżeli nie oznaczono w nim terminu wykonania czynności, ani też nie zastrzeżono, że przyrzeczenie jest nieodwołalne. W każdym przypadku odwołanie jest bezskuteczne względem osoby, która wcześniej czynność wykonała."

"PRZYRZECZENIE PUBLICZNE
Art. 919. § 1. Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać.

§ 2. Jeżeli w przyrzeczeniu nie był oznaczony termin wykonania czynności ani nie było zastrzeżenia, że przyrzeczenie jest nieodwołalne, przyrzekający może je odwołać. Odwołanie powinno nastąpić przez ogłoszenie publiczne w taki sam sposób, w jaki było uczynione przyrzeczenie. Odwołanie jest bezskuteczne względem osoby, która wcześniej czynność wykonała.

Art. 920. § 1. Jeżeli czynność wykonało kilka osób niezależnie od siebie, każdej z nich należy się nagroda w pełnej wysokości, chyba że została przyrzeczona tylko jedna nagroda.

§ 2. Jeżeli była przyrzeczona tylko jedna nagroda, otrzyma ją osoba, która pierwsza się zgłosi, a w razie jednoczesnego zgłoszenia się kilku osób - ta, która pierwsza czynność wykonała.

§ 3. Jeżeli czynność wykonało kilka osób wspólnie, w razie sporu sąd odpowiednio podzieli nagrodę.

Art. 921. § 1. Publiczne przyrzeczenie nagrody za najlepsze dzieło lub za najlepszą czynność jest bezskuteczne, jeżeli nie został w nim oznaczony termin, w ciągu którego można ubiegać się o nagrodę.

§ 2. Ocena, czy i które dzieło lub czynność zasługuje na nagrodę, należy do przyrzekającego, chyba że w przyrzeczeniu nagrody inaczej zastrzeżono.

§ 3. Przyrzekający nagrodę nabywa własność nagrodzonego dzieła tylko wtedy, gdy to zastrzegł w przyrzeczeniu. W wypadku takim nabycie własności następuje z chwilą wypłacenia nagrody. Przepis ten stosuje się również do nabycia praw autorskich albo praw wynalazczych. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 15:27, Puszek92 napisał:

Procesować się o nagrody... wydać na sprawe z 3k + adwokat a wygrać nagrody za niecałe
500 czy 600zeta... jak dla mnie bezsensu. Mój kumpel podziękował już panom z efektu serii
za taką nagrodę. A że CDP nie nadzoruję konkursu, i przez to traci klientów to już ich
sprawa ;]. Zresztą nie moje życie, nie mój portal, nie moi klienci ;]


Złożenie pozwu to koszt 30zł. Koszty sądowe pokrywa strona przegrywająca.

W moim przypadku - CDP przegra niezależnie od wyniku rozprawy. Albo stracą nagrody+koszty sądowe, albo klienta, który wydaje na gry po kilkaset złotych miesięcznie.
Chętnie zainwestuję nawet w adwokata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 23:42, Lamovitz napisał:

Nic, null, zero.



mmmm, no to pieknie jednym słowem. Tyle czasu od zakończenia konkursu i wysyłki a tu dalej niektórzy zonka mają. A co tak z ciekawości wam nie przyszło? Coś wartościowszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 00:17, Citkowsky napisał:

> DMC4 + gadżety z gier (nie wiem jakie)


Aha, to jeszcze nie tak źle:) Myslałem, że jeszcze bardziej w plecy:)


no ja bardziej... Dmc 4, mass efect i gothic 3 zmierzch bogów :/
a najciekawsze że wysłałem (juz dawno) 5 maili i udają że ich nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wygrałem Mass Effect i Heroes V Dzikie Hordy - niby poczta zawiniła, ale CDP to wielka firma, i żeby nie zostawiać goryczki mogłaby zainwestować ponad program i wysłać nam te nagrody jako rekompensatę za nieotrzymanie ich wcześniej.

A jeszcze pozostaje fakt olewania naszych mejli -cóż, jak widać CD Projekt woli uciec niż dogadać się i wyjść z twarzą. Żenua ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 15:32, Cirno napisał:

Mnie także oszukano i nie przysłano nagród ;)

i mnie też :) ... a może to poczta polska tak się spóźnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, spóźnia się pół roku :D
Po tym całym efekcie serii, staram się kupować jak najmniej gier od CDP, żeby nie dawać im zarabiać ani grosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 17:56, Cirno napisał:

Tak, spóźnia się pół roku :D
Po tym całym efekcie serii, staram się kupować jak najmniej gier od CDP, żeby nie dawać
im zarabiać ani grosza :)

cierpliwości dojdzie :P wiem co mówię bo odmawiam paciorek codziennie o to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować