Zaloguj się, aby obserwować  
paw216

Konkurs Efekt Serii

925 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2009 o 21:49, Hristo86 napisał:

Zastanawia mnie jedna rzecz, dzisiaj dostałem paczkę (przez pocztę polską) wysłaną wczoraj
ze sklepu gram.pl, a siedziby obu firmy (CDP i gram.pl) są praktycznie w tym samym miejscu,
więc jak to możliwe, że wysyłka z nagrodą jeszcze do mnie nie dotarła (no chyba, że nie
została jeszcze wysłana)? Mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu paczka dojdzie bez
problemów;)


Ten konkurs jeszcze trwa czy już się zakończył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 21:26, Pile napisał:

Ja jestem z małopolski i dupa :]


Też mam kompa za słabego na te gry. Ale opchnę komuś i coś na x kupię. Wysłałem chyba
z 4 prace i każda wygrała :D Mogłem jeszcze coś wysłać.



Hej a co tam ciekawego masz będziesz miał do opchnięcia możne się skusze
pisz na gg poniżej co i ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarły nagrody wczoraj, ok 15.30 - Kielce, oprócz kart graficznych które dotrzeć mają kurierem. Spokojnie - wszyscy doczekają się przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 08:18, nikors napisał:

> Ja jestem z małopolski i dupa :]
>
>
> Też mam kompa za słabego na te gry. Ale opchnę komuś i coś na x kupię. Wysłałem
chyba
> z 4 prace i każda wygrała :D Mogłem jeszcze coś wysłać.


Hej a co tam ciekawego masz będziesz miał do opchnięcia możne się skusze
pisz na gg poniżej co i ile



Jednak wygrałem 5 gier, zapomniałem już :]
Gry to DMC 4, Gothic zmierzch bogów, mass effect, beijing 2008, Heroes V dzikie hordy.
Ale sprzedażą gier zajmę się dopiero jak dojdą. W tedy będzie pewność że wszystkie są ok itp :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te gry co wygraliśmy to nam mają je przynieść do domu czy są/będą w skrzynce. Bo może one już tam na mnie czekaja i ja o tym nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 11:52, Danio237 napisał:

A te gry co wygraliśmy to nam mają je przynieść do domu czy są/będą w skrzynce. Bo może
one już tam na mnie czekaja i ja o tym nie wiem...


Nagrody powinny być z potwierdzeniem odbioru, bo potem zawsze można wmówić organizatorom, że nic się nie dostało i żeby jeszcze raz wysłali, więc tylko i wyłącznie przyniesione przez listonosza, a skrzynkę możesz sprawdzić, bo może Ci awizo listonosz zostawił, bo nie chciało mu się dźwigać Twoich nagród;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś odpowiedni adres e-mail do CDProjektu związny z tym konkursem, albo ogólny, nie wiem jakiego tam używają, a potrzebuje się skontaktować, żeby problemy nie wynikneły przez listonosza, albo jak Pan Paweł będzie niech odezwie się na forum, ale e-mail tez się przyda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 12:25, Vehabir napisał:

Zna ktoś odpowiedni adres e-mail do CDProjektu związny z tym konkursem, albo ogólny,
nie wiem jakiego tam używają, a potrzebuje się skontaktować, żeby problemy nie wynikneły
przez listonosza, albo jak Pan Paweł będzie niech odezwie się na forum, ale e-mail tez
się przyda :).


Panem to ja się nie urodziłem więc i nim nie jestem ;)
Jakby co - adres: serie@cdprojekt.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 16:54, Paweł Książek napisał:

>>>...........


No i lipa. Już dziś poczta chodzila ( a chodzi raz dziennie) i paczek jak nie było tak nie ma.
Możesz sprawdzić stan paczek wyslanych (o ile wysłaliście) do miejscowości Turka woj. lubelskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez :( , ale jakis facet z CD Projekt napisal, zebym sie spodziewal paczki w tym tygodniu. Mam nadzieje, ze wie co mowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich zrzędliwych użytkowników to ja dawno nie widziałem, Paweł Książek napisał, że wszystko poszło i trzeba czekać aż przyjdzie listonosz i już, a marudzenie na forum wam tego nie przyśpieszy, nauczcie się cierpliwości i czekajcie jak inni. A poza tym poczta w styczniu ma zawsze pewne opóźnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MI paczka przyszłą przed chwilką;] jeszcze nie otworzyłem, jak to zrobie to napisze czy wszystko jest;]
PS: Poza tym okazało się że listonosz/kurier był u moich rodziców na weselu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 12:29, Filip1010 napisał:

Wszyskto jest;] Za gadźet mam białą koszulke z PES09;]
Dziekuję panie Pawle za dopilnowanie wszystkiego;]


eee to nawet niezłe te gadżety hehe. Koszulka na w-f by sie przydała ale ja nie wygralem gadżetu niestety
(3 gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 12:29, Filip1010 napisał:

Wszyskto jest;] Za gadźet mam białą koszulke z PES09;]
Dziekuję panie Pawle za dopilnowanie wszystkiego;]


i następny z tym "panem" - ludzie - aż tak stary to ja nie jestem :)))) chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować